** Mamici de Mai - Iunie 2007 ** (23)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns pauly spune:

eimotto ai grija cu efortul si totul va fi bine.

vali5 intr-adevar am venit cu vesti bune.

irrinuca felicitari ptr baietel.sa-ti traiasca si sa-ti fie sanatos.

pupici,

20+Riana Alessya
poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns andradap spune:

Pauly, felicitari pt ECO!!! Am modificat DPN-ul in listutza!!!

POZA Bebe Antonio din Sapt.16
Andrada 25+ cu Antonio

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns kay spune:

pupam mamicile !
am citit asa, cat am putut din ce ati scris, ca nu tin pasul cu voi !
vroiam sa va zic ca si eu am tahicardie, da d`aia cu puls 120... si la mare e si mai rau... asta vara stateam cu niste prietene si de plictiseala, din 10 in 10 min ne luam pulsul, ne verificam daca avem rosu in gat si ne uitam daca ni s-au inflamat ochii... deci va inchipuiti gradul meu de ipohondrie !!!
mai zicea cineva de concentrarea totala asupra sarcini... sa va explic eu : azi dimineata mi-am stors la propriu gingia, ca am facut gingivita, in loc sa ma duc la dentist, m-am dus la scoala ca m-au sunat profesorii si m-au amenintat ca ma dau afara, la scoala am carat mese, ca deh, asa e piesa, si in timp ce repetam si tipam de mama focului, puiuta mea, deranjata de galagie, a inceput sa dea din picioruse acolo la ea... mi-a fost asa draga, incat am uitat sa mai dau replica... si nu stiti ce tipete am suportat apres ! deci concentrarea mea asupra Soniei e seara, cand ma asez in pat si purtam discutii lungi... eu zic, ea da !
ce sa va mai zic? am mai dat un examen, mai dau 1 maine...
ah, intalnirea, in principiu si eu confirm !!! adica da, vin ,c a e luni si n-am cursuri !
eu intentionez sa merg pana in luna a 9-a la facultate si sa-mi dau toate examenele !
vreau si eu parola de la mail-ul comun si daca poate sa-mi zica cineva care-i faza cu mail-ul comun, ca la cum citesc eu din 2 in 4... deocamdata atat ca vine tzucu meu acasa si n-are nimic de papa !!!
v-am pupat si las deschis !

oana19+cuSonia
poze

rosioaraSonia

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns andradap spune:

Kay... ti-am trimis mesaj...

POZA Bebe Antonio din Sapt.16
Andrada 25+ cu Antonio

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns pauly spune:

andradap un ptr tine.

kay bafta maine la examen.



20+Riana Alessya
poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Sobi spune:

Pauly, felicitari ca bebelina e bine! Te inteleg ca vrei sa modifici semnatura, si eu as vrea la fel!

Andreea 19+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns eimotto spune:

Ca bine a zis Kay - vreau si eu adresa de mail comuna si parola si ce mai trebe. Nu stiu exact ce sa fac cu ele da ma prind eu

Multumesc

Mamica de Iulia (06.02.2004) si 25+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns andradap spune:

eimotto, ti-am dat PM...cu detalii

POZA Bebe Antonio din Sapt.16
Andrada 25+ cu Antonio

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns kay spune:

merci andrada
sa fie, pauly !
va pup pe toate si-mi sunteti foarte dragi... imi pare rau ca nu pot intra mai des... offf...
m-am prins cu adresa de mail comuna !

mi-e foarte greu, ca toate prietenele mele sunt in sesiune si daca as avea timp liber, n-as avea cu cine sa ies.. da mai bine, ca si asa nu mai stiu ce fac aici, iar daca m-as opri un minut si as intelege in ce sunt bagata, cred ca as incepe sa pang iar ! si da, plang din orice ! absolut orice... eu care n-am fost in viata mea o plangacioasa.. eu care ma bateam cu baietii in generala... ehehe, daca ati stii ce zorro eram... s-au dus vremurile alea ! acum plang daca ridica cineva glasul la mine...
gata, fug sa ma invart p`aici, sa mai fac ceva, ca sigur mai e ceva de facut !
pupam mamicile si burticile !
am pus ultima eco 4d(cred) de la 19 sapt. !

oana19+cuSonia
mami, tati si Sosonica

rosioaraSonia

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns eimotto spune:

Andrada - multumesc am primit. Am si intrat si descarc ceva despre sarcina normala


Mamica de Iulia (06.02.2004) si 25+

Mergi la inceput