Miresele anului 2006 (71)

Raspunsuri - Pagina 5

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns kateryna spune:

Ca ziceati de vizele ptr America...parca acum o sapt ziceau americanii ca iau in discutie varianta ca din 2009 sa nu ne mai trebuiasca vize pt SUA. OAre au zis asta ca sa ne imbuneze inaintea stirii ca vor sa lanseze atacul aerian asupra Irakului din Romania sau chiar o fi ceva de ideea asta?



Kateryna si Anelin-George (7 ian 2007)

www.dropshots.com/extazis" target="_blank">Poze Anelin-George

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Giova spune:

Kateryna bine ar fi sa nu ne mai trebuiasca viza. cat despre problema cealalata no comment.

Oana am fost si eu la Mango. au haine super, ma refer la costumase, dar eu nu am unde sa le port. deocamdata.
Am ochit eu niste pantaloni din noua colectie, mai trazniti si poate ii cumpar, daca mi-s buni.
Au preturi super, nu mi se par mari.

_
Gio si Marco (6 ian. 2006)
poze Marco, filmulete Marco (1),www.dropshots.com/ioana_purdea" target="_blank">(2),www.dropshots.com/giova2" target="_blank">(3), www.dropshots.com/new.php?userid=230209&cdate=20070111&cimg=0" target="_blank"> filmulete Craciun, Marco la 1 an
www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=20b0170d301bd72a22e2bb&skin_id=0&large" target="_blank"> Marco- ingerashul nostru(montaj)
nunta noastra

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ooana spune:

Buna seara fetele...
...am ajuns si eu inapoi dupa o scurta "excursie pe acasa"

Gio...ti-am zis eu ca Mango e super! Eu mi-am luat saptamana trecuta un costum maro foarteeeee frumos!

Aly...eu la inceputul anului, asta insemnand luna ianuarie, trebuie sa imi fac programarea concediului pentru tot anul (in caz de urgente suporta modificari dar nu capitale)...si daca tot stiu cand mergem...am luat si biletul pentru ca asa e cu biletele de avion...trebuie luate din timp si au avut o oferta cei de la Lufthansa drept pentru care le-am cumparat!

...referitor la America ce sa mai astept?
Incerc si macar oricare ar fi rezultatul stiu ca am incercat...
...sambata am platit taxa pentru codul pin, si maine dimineata la prima ora sun sa vad cand ne programeaza la interviu


Daca vrei sa fi iubit, iubeste !!!
www.youtube.com/watch?v=pLKkGs41RAA" target="_blank">Wedding-videoclip
Wedding picture!
Starea civila
Honeymoon


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Alynutza spune:

'Neatza!
Oana atunci bafta, sa il convingi pe sotzior si sa luati viza!
Concediul si noi ni l-am cam programat, nu pentru ca ni s-a cerut, dar am zis si noi sa ne gandim cat de cat. Insa noi mergem cu masina, asa ca va trebui sa ne facem itinerariul si sa rezervam hotelurile la care o sa stam. Dupa planurile initiale, ar veni sa petrecem duminica la Viena, voiam sa va intreb, pe cele care stiti, are rost? Gasim ceva magazine/muzee deschise? Ca daca nu, mergem mai departe si ramanem o zi in Viena la intoarcere.

Azi dau de baut, s-a facut un an de cand sunt pe forum!



Truly great friends are hard to find, difficult to leave, and impossible to forget.

Recently become Mrs. Perfect

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns krelia spune:

salut gagici!

azi nu prea sunt in forma maxima..si am de lucru...cat casa...asta e..de luni, asa!
am fo' sambata la film, imi facui si card (ca taranu;, sa fie in portofel acolo - nu de alta, dar poate cu ocazia asta il mai urnesc si eu pe al meu la filmoase - ca asta fu al 2lea de cand ma cunoscu!) - am vazut The Holiday - comedioara simpaticuta, light - ca pentru sambata dupa-amiaza...si ulterior am aflat cum ca cica ar fi fost turnata in Ro...ma duc sa ma documentez

da cineva cafeaua aia...ca-mi pica okii in gura
pup


E mai bine sa taci si sa dai impresia ca esti prost decat sa vorbesti si sa inlaturi orice dubiu.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns krelia spune:

hm..buna si cinstea, Ali ...cola, da? sa ma trezesc si eu!
la cati mai multi ani!!

si...daca vrei Viena, duminica...din ce mai tziu minte...magazine parca nu-s dashkise...dar Domu' sigur e deschis..asa ca il poti vizita!

noi cu cocnediu de anul viitor...hmm..as vrea si eu o Viena by car...sa videm cum stma cu zilele libere..dar, cu siguranta nu renunt la circuitul Ro


E mai bine sa taci si sa dai impresia ca esti prost decat sa vorbesti si sa inlaturi orice dubiu.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Alynutza spune:

Cola, cafea, ce vrei tu.
Si mersic de sfat. O sa ramanem atunci o zi in Viena la intoarcere, atunci sigur va fi alta zi a saptamanii.


Truly great friends are hard to find, difficult to leave, and impossible to forget.

Recently become Mrs. Perfect

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Giova spune:

Neatza!!
Acum ma duc sa pun de-un espresso. Guru vrei ?
Oana ce sa zic, doamne ajuta sa primiti viza.
Alynutza si eu stiu ca sunt inchisa magazinele duminica, cam peste tot, asa ca...nu cred ca face exceptie Austria.

Va doresc o sapt. buna si spor la munci.
fug la cafeaua mea.

_
Gio si Marco (6 ian. 2006)
poze Marco, filmulete Marco (1),www.dropshots.com/ioana_purdea" target="_blank">(2),www.dropshots.com/giova2" target="_blank">(3), www.dropshots.com/new.php?userid=230209&cdate=20070111&cimg=0" target="_blank"> filmulete Craciun, Marco la 1 an
www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=20b0170d301bd72a22e2bb&skin_id=0&large" target="_blank"> Marco- ingerashul nostru(montaj)
nunta noastra

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns krelia spune:

Gio, da, vreau...cu spuma de lapte sa fie!

Aly, dk te duci in Olanda..vezi sa nu fie lunea ca astia.... si luni au inchis, pana la ora 13, pare-mise ...cred ca se dreg dupa week-endul prelungit...


E mai bine sa taci si sa dai impresia ca esti prost decat sa vorbesti si sa inlaturi orice dubiu.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Alynutza spune:

Krelia, fain de olandezii astia. Insa nu ajungem pana acolo, tinta e Italia, insa mergem prin Austria, de aia a intrat Viena in discutie. Oricum, acum mi-am dat seama ce intrebare puneam si eu evident ca-s inchise magazinele duminica. Oricum nu-i o problema, ca la intoarcere oricum as vrea sa fim acasa pe weekend sa ne "dregem" dupa concediu, asa ca vom prinde o zi din saptamana in Viena.
Gio tu ziceai c-ai mai fost prin Italia, ce statiune de mare imi recomanzi? Chiar sunt foarte mari preturile la cazare la mare? Ca noua asa ni s-a spus...

Pe langa faptul ca-mi amintesc discutiile de acum un an, cand ma pregateam sa merg sa programez cununia la biserica, povestile astea de concediu imi amintesc discutiile legate de luna de miere... off, devin nostalgica rau...


Truly great friends are hard to find, difficult to leave, and impossible to forget.

Recently become Mrs. Perfect

Mergi la inceput