Spiridusi de ianuarie - februarie 2006 (148)

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns toanca spune:

Neata.
Giova super montajul cu Marcolino.
Pai mai fetili, am intrat ieri un pic dimineata, dupa care am stat in sedinta de la 12 pana la 17.30...
Bianca ma bucur ca a iesit buna mancarica de dovlecel...
Dana, arata super site-ul.....
Anasebe, bine ca a ajuns si plicul de la mine

Toanca si Matei Alexandru 06.01.2006

poze

http://www.dropshots.com/toanca
http://www.dropshots.com/toanca1

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns toanca spune:

LA MULTI ANI DIANA si RAZVAN

Toanca si Matei Alexandru 06.01.2006

poze

http://www.dropshots.com/toanca
http://www.dropshots.com/toanca1

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns irinatunza spune:

Giova, si eu am vazut montajul. Ai niste poze superbe pe-acolo.

Ali, lasa ca si sabina are mici vinatai ba pe la picioare, ba prin frunte. E normal sa mai aiba si din astea. Pupici Iarinei sa-i treaca cucuiul.

Irinutza si Sabina Maria (23 februarie 2006)
poze Sabina

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns silvi_2005 spune:

LA MULTI ANI DIANA SI RAZVAN !!!!


Silvi si bebe Alain 19.01.2006


Daca ceva se intampla o singura data, se poate sa nu se mai repete niciodata dar daca se intampla de doua ori, se va repeta sigur si a treia oara.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns silvi_2005 spune:

Cristina si Ingrid sa va traiasca puiutii si sa fie sanatosi, stiu ca este o zi deosebita pentru voi astazi si va doresc tot binele din lume!!!
Va scriu in graba ca Alain sta agatat de mine, tare rau s-a invatat spiridusul meu, nu sta 5 min linistit daca nu-l bag in seama...
Bianca am vazut ca ati facut matematica aseara....eu ma gandesc cu groaza ca habar nu mai am de ea, nu stiu ce o sa ma fac atunci cand va fi cazul...
Ana de Spania, ma bucur ca sunteti mai bine, pupici de la noi.
Mirela, bine ca sunteti si voi ceva mai bine, sanatate multa.
Maraki, pozitioneaza-te pe lista si da Ctrl H pentru a vedeea toat lista, daca mai dai o dat vezi cine e online.
Alain a dormit ceva mai bine asta noapte, s-a trezit numai de trei ori.
Am luat poza cu mine dar o mai pun o data daca vreti, vreau sa mai merg sa mai imi iau putin din varfuri ca e cam degrdat parul si pofit ca nu e Jean acasa ca el ma cearta cand ma tund asa de scurt, zice ca ma tund mai scurt ca el.http://www.dropshots.com/silvi



Silvi si bebe Alain 19.01.2006


Daca ceva se intampla o singura data, se poate sa nu se mai repete niciodata dar daca se intampla de doua ori, se va repeta sigur si a treia oara.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns silvi_2005 spune:

I-am dat lui Alain macheta Crysler a lui Jean sa-i captez atentia 2 minute sa imi termin si eu cafeaua, sper sa nu i-o strice ca fost pete 500.000 si vad ca el o cam capaceste.
Dana, sanatate multa si mulumim pt site.
Irinutza,
Iona, pupicei si vou, mai intra si tu si zi-ne ce face Razvan.
Va las, ne vedem pe seara....

Silvi si bebe Alain 19.01.2006


Daca ceva se intampla o singura data, se poate sa nu se mai repete niciodata dar daca se intampla de doua ori, se va repeta sigur si a treia oara.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Biancas spune:

Silvi...si sotul meu tot asha zice...e regula generala ca majoritatea femeilor dupa ce sa marita se tund scurt.
Am observat si eu ca cam asha e...Oare de ce?..cred ca comoditatea e de vina.
Lui ii plac femeile cu parul lung si spune ca o femeie e mai feminina cu parul lung decat cu el scurt.


Bianca , mami de Sandra( 8.07.1997) si de Daniel (17.01.2006)
Albumul nostruPoze Daniel 1 An
www.onetruemedia.com/my_shared?z=f72578dbdb5131bc04ec7&utm_source=otm&utm_medium=text_url/" target="_blank">Filme
Craciun 2006




Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anasebe spune:

Toanca Mai zi-mi odata numele agentiei de bone, ca vrea o prietena de-a mea iar eu evident ca am uitat cum se numeste!


ana + tiberiu (13.01.2006)
petrecere Tibi
poze Tiberiu , www.dropshots.com/anasebe" target="_blank"> filmulete(1)
varsta Tibi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Biancas spune:

Agentii de bone...
La cati copii sunt in ziua de azi te cred si eu ca trebuie agentii. Cred ca copii nostrii vor merge in 3 schimburi la scoala, la noi in oras a mai fost pana acum vreo 3-4 ani, dar acum s-au calmat cu 3 schimburi ca nu sunt asha multi copii. Dar cand va merge Dani sigur iar vor fi 3 schimburi ca e plin orasul de carucioare.
La agentie sigur au niste preturi..

Bianca , mami de Sandra( 8.07.1997) si de Daniel (17.01.2006)
Albumul nostruPoze Daniel 1 An
www.onetruemedia.com/my_shared?z=f72578dbdb5131bc04ec7&utm_source=otm&utm_medium=text_url/" target="_blank">Filme
Craciun 2006




Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anasebe spune:

Bianca La ce preturi te referi? La comisionul luat de agentie sau la salariul bonei? Salariul bonei il stabilesti tu cu bona, n-are nicio treaba agentia. N-ai decat sa-i dai si 1 milion.


ana + tiberiu (13.01.2006)
petrecere Tibi
poze Tiberiu , www.dropshots.com/anasebe" target="_blank"> filmulete(1)
varsta Tibi

Mergi la inceput