Mamici de iulie-august 2007 (15)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns otim spune:

buna dimineata tuturor . In primul rand vreau sa va mutumesc pentru sfaturi ( ce m-as face fara voi ?? nu stiu ) . In al doilea rand CHIAR TOATE MAMICILE DE PE ACEST SITE SUNTETI MANECHINE ???? cum sa tin pasul cu voi , eu fiind putin maaaaaaaai plinuta ??? Sper sa o luati ca un compliment , nu altceva

va pe toate

13 +

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Anculici spune:

Luna 1 sa fii sanatoasa si tu si ce cine se afla in burtica ta care, si dupa parerea mea, ar putea sa adaposteasca 2 puisori Burtica mea de aproximativ 12 saptamani este jumatate din a ta Oricum important este sa fii sanatoasa tu si bb/bbe-ii

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns taedi spune:

Buna dimineata fetelor

Cristina-felicitari pt mica printesa,multa sanatate si bucurie.

Ioana-multa sanatate pt baietel si felicitari.imi doresc si eu un baietel.

Luna-frumoasa burtica,felicitari.Si eu am o burtica mare si deja port si eu pantaloni de graviduta pt ca nu ma mai incape nimic.

Fetelor eu nu mai stiu ce sa fac cu durerile de san!!!!!!!!!!!!!!

Va pup si sarcina usoara tuturor.

14+Andreea.



edith

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns brazuca25 spune:

Gata, plec la triplu test! Nu stiu de ce, dar incep sa am emotii! Sper sa fie totul bine. Doamne ajuta!
Pupici la burtici!

14+

http://pg.photos.yahoo.com/ph/brazuca22/my_photos

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns otim spune:

brazuca25 - iti tinem pumnii , sa vii cu vesti bune , gandeste-te la

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ioana75 spune:

Multumesc pentru felicitari, ma voi bucura la fel de mult daca peste o saptamina se dovedeste a fi fetita.

Cineva din bucuresti, dar nu mai stiu cine, a povestit despre un loc unde se poate face triplu test gratuit, sau foarte ieftin oricum. O rog frumos sa repete. Ieri la bitest la medlife m-au plimbat o gramada, nici cele de la receptie nici cele de la laborator nu vroiau sa-mi ia foaia cu rezultatul de la eco, dupa ce le-am platit 1 mil numai interpretarea.

Cristina, felicitari pentru fetita, sa fie sanatoasa!
Luna, idem si la mine, mi-e mai frica de luat singe decit de nastere.
edith, deja poti afla ce sex are bb. BB-le meu are doar 12 saptamini si ceva, si ieri dr a tinut sa-si dea cu presupusul asupra sexului cu toate ca eu nu am intrebat. Sa fie sanatos ... si sa fie si baietel, daca asta vrei.
brazuca, succes la test!

Ioana, mama Mirunei (25.08.2005)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns housepocket480 spune:

Doamen Luna ce burticuta frumoasa ai!!! Sa fiti sanatorsi!
Pe mine m-ai c-am speriat ca la mine nu se vede decat o mica umflatura deasupra zonei pubiene. Mai este cineva cu o burticuta asa mica? sau eu am probleme? Incep sa ma ingrijorez! Eu sunt in 15 saptamani si merg pe 16 si nu se vede nici pe departe....
Va pup pe toate sa fiti sanatoase! Ana

15+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lorinaoo1 spune:

Ioana tot in concediu si ma plictiseeeesc. Dar stiu ca stau cumintica pt o cauza nobila De ieri parca ma simt mai bine, dupa 2 injectii cu gravibinon... Maine mai fac una, cred ca schimb obrajorul, ca celalalt inca doare Imi pare rau ca te-au ciuruit pt analize, cred ca te vei procopsi cu niste semne... Tu sa fii sanatoasa si cu bebe, ca vanataile trec

Fetelor voi nu aveti probleme cu pozitia de somn? Eu ma foiesc ca o closca pana sa-mi gasesc o pozitie comoda, altfel am niste intepaturi enervante.

Felicitari fetelor care au aflat de curand ce bebei vor avea! Sa fiti sanatosi!

Shpiry ti-au mai dat reteta compensata / gratuita? Ai mai gasit vreo farmacie unde se dau asa?

Brazuca tinem pumnii sa nu te ciuruiasca si sa iasa bine triplul test.

Luna faini blugi, nici nu mi-am dat seama ca sunt de gravi. Of si cand ma gandesc ca aici la mine am gasit numai niste porcarii. Cea mai mica marime pe care am gasit-o imi este cam larga Cred ca voi incerca ceva de pe net, ca in magazine nu am nicio sansa. Deja o compatimesc pe nasa mea care are 45 kg si 1,50 m. Ea nici la copii n-o sa se mai poata imbraca


nasica de moflea burtica
15+


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns housepocket480 spune:

Fetele, nimeni nu mai are burticuta mica? La toate se vede bine burtica? Sa ma ingrijorez ca eu nu am burtica vizibila?
Offf........cine imi raspunde si mie?????.............
ANA

15+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns groxy spune:

housepocket480,nici la mine nu se vede nimic-eu sunt in 12 sapt aproape,insa bb e f bine dezvoltat chiar cu o saptamana mai mult Nu te ingrijora La unele fete abia de la 5luni se vede ceva

Mergi la inceput