Bucurii de sept - oct 2006 (37)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Monique_new spune:

Buna dimineate si treceti le lasati toate divergentele la o parte ca nu aduc nimic bun, ce naiba femei serioase cu copii sineti voi sau ce....in loc sa va bucurati de ei va ciondaniti pe aici.....incepe o noua zi alaturi de puiutii nostri.


PUPICI sa va impacati

www.totsites.com/tot/cosminutza" target="_blank">Pagina mea
POZE COSMINUTA
www.dropshots.com/day.php?userid=233103&cdate=20070121" target="_blank">Filmulet

Monica si bebe Cosmina (13 septembrie 2006 )

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Monique_new spune:

Adriana pupici lu' Dudu ce ride el la baita

Ups ...nu stiu cum sa raspund de la un capitol la altulcred ca a aparut un rapuns pe la capitolul trecut....pt Ro Ana e ultimul

LA MULTI ANI bebeilor nascuti intr-o zi de 27

www.totsites.com/tot/cosminutza" target="_blank">Pagina mea
POZE COSMINUTA
www.dropshots.com/day.php?userid=233103&cdate=20070121" target="_blank">Filmulet

Monica si bebe Cosmina (13 septembrie 2006 )

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mexxa spune:

Monica da tu chiar ti-ai cumparat ceas....
Multumesc de cafea...



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mexxa spune:

Fetelor...dupa ce mi-am petrecut ultimele 2 ore citind tot ce ati scris voi..si am vazut si bune si rele...am ajuns la o singurs concluzie...
Cel mai bine este sa nu zici chiar tot pe DC ... sa iti cresti copilul asa cum stii...
Insa daca unele dintre noi am fost poate chiar prea sincere nu cred ca trebuie sa ne manifestam asa....e pacat cand se ajunge aici...sunt 3 membri care au plecat si sunt sigura ca multe dintre noi au decis sa nu mai fie asa active...sau cel putin sa nu isi mai deschida inima in fata toturor.

O zi buna si merg sa hranesc greierasul ...



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Monique_new spune:

quote:
Originally posted by mexxa

Monica da tu chiar ti-ai cumparat ceas....
Multumesc de cafea...







Ceasul meu desteptator este "soricica"....dar azi chiar a fost cuminte se juca acolo in patut la ea si m-am trezit de buna voie

www.totsites.com/tot/cosminutza" target="_blank">Pagina mea
POZE COSMINUTA
www.dropshots.com/day.php?userid=233103&cdate=20070121" target="_blank">Filmulet

Monica si bebe Cosmina (13 septembrie 2006 )

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mexxa spune:

Bun asa...sa iti zic ce am patit eu azi..m-am trezit si am zis ca e ora 8..am pus mi-am facut cafea...si cand m-am uitat la ceas era ora 4......noroc ca la geamu de la baie nu sunt faluzele....


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Monique_new spune:

quote:
Originally posted by mexxa

Bun asa...sa iti zic ce am patit eu azi..m-am trezit si am zis ca e ora 8..am pus mi-am facut cafea...si cand m-am uitat la ceas era ora 4......noroc ca la geamu de la baie nu sunt faluzele....






misto

www.totsites.com/tot/cosminutza" target="_blank">Pagina mea
POZE COSMINUTA
www.dropshots.com/day.php?userid=233103&cdate=20070121" target="_blank">Filmulet

Monica si bebe Cosmina (13 septembrie 2006 )

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns adameasca spune:

Mey, Ignatica decocamdata este internata cu bebe in spital, sunt convinsa ca avea si ea ceva de spus...

By the way, neatza!

Ileana
poze,poze si iar poze...
Luca (2 octombrie 2003) si Ilinca (29 august 2006)
O poveste fara titlu...



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns pufymic spune:

Buna dimineata fetelor!E week-end!

bucurii nascute inr-o zi de 27!!!

In primul rand: Cata de la mine pentru ce ai scris!Frumos si f adevarat!

Dori, Ignatica sper din suflet sa reveniti asupra deciziei de a ne parasi.....

Inni sa stii ca e fff suparator sa fii catalogata de altii drept inconstienta....sau in orice alt fel. Mai ales in anumite situatii, cum a fost cea a Ignaticai(adik ii cade copilul jos de 2 ori, nu e destul ca se simte ea vinovata si ...cum s-o mai simti-rau adik- dar mai sar si altii pe ea si o catalogheaza drept inconstienta....).Cu alte cuvinte: nu e destul ca ma doare(sufletul in cazul asta) de-mi vine sa mor, mai vin si altii sa intoarca (,) cutitul in rana....

Itzy nu ai de ce sa-mi multumesti(oricum nu te-am ajuta prea mult...)!Cum e acum pitica?





Eu

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns pufymic spune:

Ileana eu am inteles ca luni se interneaza Ignatica cu bb David in spital.Am inteles gresit??



Eu

Mergi la inceput