Clipe din trairile sufletelor noastre...(16)

Raspunsuri - Pagina 7

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Ameera spune:

Buna seara tuturor!

Brenda, eu n-am mai auzit pana acum de asa ceva... pana la urma ai fost la dentist? Ca dupa cum suna ar trebui tratat rapid, sa nu faci vreo infectie, Doamne fereste, si oricum sa nu te mai chinui asa.

Yagmur, ma bucur ca Luca e mai bine! Si imi plac gusturile lui in materie de muzica :) Va doresc o noapte cat mai linistita amandurora!

Gabi, ce optimista esti! Mi-ar placea si mie sa fiu asa convinsa ca fiecare din noi isi poate gasi jumatatea.

Pup pe toata lumea, pa!


Ameera si Sara

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns brendamitran spune:

am fost,cica abces parodontal,a intrat un fir de mincare in gingie pe la vreo gaurica si s-a facut asta.Dar durerile? Nici io n-am mai auzit de felul asta de dureri......e adevarat,e pe interior,in dreptul limbii,poate de aia radiaza in git si pe maxilar.....

naiba mai stie,dar chiar mi-as dori sa ma impusc!

BRENDA

Un fulg pentru seara de Craciun

COPIII SUNT MAINILE CU CARE NE PRINDEM DE RAI

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Gabi_K spune:

Brenda, mama, daca tot iei pusca in mana, hai ca-ti dau eu subiect de impuscat!!!!
Yagmur, spune-le vecinilor ca pot alege intre Nirvana sau Luca dar tu preferi sa urle Nirvana de placere decat Luca de durere...
Noapte buna tuturor!

Gabi(ex- gabibarta)+Robert(20.05.1997)+Lili(17.05.2002)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns brianamica spune:

Salut,

Ma mai tineti minte ?

Am revenit ! Astazi s-a pronuntat divortul si am inteles ca imi soseste hotararea judecatoresasca intr-o luna !

A fost o o grea pentru mine. Cand am iesit de la tribunal ma simteam cumplit de obosita ! Parca demult nu m-am mai simtit asa....

Brianamica mamica de 2 fete cucuiete

“Întelegerea trecutului ne determină abilitatea cu care intelegem prezentul.”


POZE FETE CUCUIETE
ANA ESTE ATAT DE MARE
DAR SA VEDETI ELA CAT DE MARE E ...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Gabi_K spune:

Briana, cum sa nu-mi aduc aminte de tine??? Am si intrat la un topic unde am vazut ca ai postat si tu, sa mai intreb de tine.
Povesteste-ne, ce mai faci, cum te descurci?

Gabi(ex- gabibarta)+Robert(20.05.1997)+Lili(17.05.2002)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Yagmur spune:

Brenda, si eu si Luca te pupam dulce si iti uram sa te faci bine repejor. Ai bagat spaima in mine; eu sufar de parandontoza.. trebuie sa fac si eu ceva, pana nu raman fara dinti. Dar voi incerca ceva naturist (homeopat) inainte.. dar sa ma duc odata la homeopat ca tot aman.
Briana, bine ai revenit.... noi nu ne stim, dar avem tot timpul din lume sa ne cunoastem.
Azi noapte atat de bine a dormit Luca, de m-am trezit abia acu'. Dar eu, daca dorm mai mult de ora 8.30, ma trezesc cu durere de cap.. deci.. ma rog acuma sa-mi treaca capu'..
Cere de mancare... revin..
Pupici trupei

Yagmur - mami de Luca (19 decembrie 2006)
www.dropshots.com/Yagmur" target="_blank"> poze Luca varsta Luca

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ioana Sora spune:

Brenda, sper ca te simti mai bine azi.

Briana, join the club ! Asa e, peste o luna iti soseste hotararea. Abia atunci divortul e definitiv si trebuie sa te mai duci o data la tribunal, sa-ti puna o stampila pe acea hotarare, pentru a fi valabila...

Pupici si un weekend frumos !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns brianamica spune:

Ioana, super interesanta informatia ta. Habar nu aveam .Mai spuneti-mi si mie daca mai trebuie facut ceva suplimentar.

Brenda, am inscris-o pe Ela la cursuri de dans de cateva saptamani (intre timp ne-am si mutat inapoi in oras !). E foarte incantata fata mea. Au chemat-o intr-un cantonament undechiar nu vreau sa o las pentru ca ar insemna sa lipseasca de la scoala. Spune profesoara ca acolo le va stabili perechile. Si daca nu se duce...nu ii mai da pereche ???? Ai idee ?? MULTA SANATATE iti urez !




Brianamica mamica de 2 fete cucuiete

“Întelegerea trecutului ne determină abilitatea cu care intelegem prezentul.”


POZE FETE CUCUIETE
ANA ESTE ATAT DE MARE
DAR SA VEDETI ELA CAT DE MARE E ...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cati 73 spune:

Salutare!

Tatal baiatului meu a venit la 16.00 sa-l ia la plimbare si sa-l vada bunicii...M-am imbracat si m-am repezit la scoala, sa fac niste poze copiilor. Odata ajunsa, constat ca intra si el pe net, sa ma anunte sa fiu acasa la 17,30 (plecasera din casa la 16,45).Il intreb daca are treaba, cica da, insa o mai amana pana la ...15,45.

Se vad o data pe saptamana... ce poate fi mai important decat fiul lui? Nu-mi bat capul sa il intreb pe el insusi!!!

Hm, poate ar fi mai bine sa dispara de tot din viata lui, daca tot ocupa locul asta in ierarhia prioritatilor...

Probabil are o intalnire...

Ajung la concluzia ca ar trebui sa conteze doar o anumita protuberanta a barbatilor!!! Pe celelalte le au degeaba, oricum...

Va pup.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns rilbuc1 spune:

Si la mine s-a intamplat la fel cu exa mea. Am intrebat-o daca poate merge cu vali la ziua unei fetite (cunostinte comune) si mi-a zis ca ... nu stie inca, s-ar putea sa aibe intalnire :)) Si ca s-ar putea sa mi-l aduca sa merg eu cu el. Ma batea gandul sa-i zic sa-l ia si pe vali la intalnire :))






"Exista femei carora nu le place sa faca sa sufere mai multi barbati in acelasi timp, asa ca prefera sa se dedice unuia singur : acestea sunt femeile fidele."
Alfred Capus


http://community.webshots.com/user/rilbuc

Mergi la inceput