Clipe din trairile sufletelor noastre...(16)

Raspunsuri - Pagina 28

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Gabi_K spune:

Pupici si de la mine la toti!
Azi mergem sa exterminam un dentist. Sau el pe noi:)
Tb sa ajung la el cu Robert, i-a picat o plomba, si cu ocazia asta am sa-l rog s-o vada si pe Lili. Sa vedem cum se descurca:) (ma refer la dentist, ca de Lili stiu cum va reactiona:))


Gabi(ex- gabibarta)+Robert(20.05.1997)+Lili(17.05.2002)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns R_MARCE spune:

Ce mai faceti..?
Orice ati face, e evident mai bine decit fac eu! Sint turbata de nervi! Imi vine sa ma dau cu capul de toti peretii!
Sint deja in pragul unei caderi nervoase si nici macar nu am nascut ...k sa ma o scuza pt depresie!
M-am saturat!!!!!! Vreau sa nasc!!!!!

Si ...vorbesc azi cu dr la tel, care zice k dak totul e asa "frumos" (adik fara semne k ar vrea sa iasa) o mai lasam pina luni!
Azi k azi ...am trecut peste ideea asta a lui...dar dupa noaptea asta, deja ma gindesc cu nerabdare si nervi la momentul zilei de miine cind il voi suna sa urlu la el.

Mi-e soooomn... vreau si eu sa doooorm!

Poate va intrebati DE CE nu pot sa dorm. Pai...nu stiu ce sa enumar mai intii... Arsurile ingrozitoare pe care le am (iarasi!) non-stop...sau durerile teribile de articulatii ale bazinului si nu numai ale bazinului ci si restul articulatiilor, k sa imi faca viata mai "frumoasa"... sau junghiurile inghinale... sau presiunea pe care o exercita burtoiul pe picioare, in asa hal incit mi s-au umflat si mi-au amortit de nu le mai simt uneori...sau...
Nu's sclifosita la durere ...dar sint la oboseala! Si cu o ora-doua dormite pe noapte si alea cu noduri, timp de 2 sapt ...deja simt k imi iau cimpii!

Gata! Ma duc sa imi fac de lucru pe aici ...pe net si prin casa. Poate se face dimineata mai repede.

Am ajuns sa visez ...Aspirina!

Marce 37+

www.dropshots.com/year.php?userid=216010&cdate=20051229&cimg=0" target="_blank">POOOOOZEEEEE 2005-2006


Vine bebelina mea, Lara-Ioana!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns R_MARCE spune:

Si de fapt ...am 38s+4z... Nu 37s cum ramasese la semnatura...Uffffffffffff............

Marce 38+

www.dropshots.com/year.php?userid=216010&cdate=20051229&cimg=0" target="_blank">POOOOOZEEEEE 2005-2006


Vine bebelina mea, Lara-Ioana!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ioana Sora spune:

Marce, mai ai un pic, nu mai e mult. Gandeste-te cat de frumos va fi peste doua saptamani, cand o sa te plimbi cu bebe in carucior...
Iti tin pumnii.:)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dako spune:

neatza...

marce... hei! capul sus! gandeste'te ca orice zi in plus, cu pustoaica ta "in tine"..e in beneficiul bebelinei.

o zi cat mai vesela!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cati 73 spune:

Salutare!

Pana a incarcat calculatorul meu pagina, mi/am terminat cafeaua...


Brenda, felicitari pentru Diana! Asa este, copiii sunt minunati!
O saptamana buna va doresc tutoror!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alma spune:

Marce, imi pare rau ca nu te simti bine! Mai ai un pic, curaj! Mi-am facut si eu calculul, ca pe vremea cand eram gravida nu se calcula cu saptamani, cu zile... aveam 38 sapt.+5 zile cand a venit Diana pe lume.
S-a decalat 16, acum e 19?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Yagmur spune:

Hop si eu....
Zilele frumoase au venit si noi stam mai mult pe afara..... macar in carutz Luca nu are chef de urlat...
Alex, merci mult de melodie
Marce, mai este un pic.... nu te deprima tocmai acuma, la spartu' targului..

Luca nu-mi da pace.... doresc sa pup pe fiecare in parte..si sper sa gasesc timp sa scriu mai des....
Pupici

Yagmur - mami de Luca (19 decembrie 2006)
www.dropshots.com/Yagmur" target="_blank"> poze Luca
slide Luca

varsta Luca

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Gabi_K spune:

Marce, mai un pic si gata!!!! Tinem pumnii, oricum daca dr zice sa mai stai, atunci mai stai! Multa rabdare!

Gabi(ex- gabibarta)+Robert(20.05.1997)+Lili(17.05.2002)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns brendamitran spune:

Io am fost in oras,scuze ca am fugit de la conferinta,dar era superb afara si io nu mai aveam rabdare.....

Mi-am luat doua perechi de blugi si am vrut sa-mi iau si niste ciocate.....de fapt....le-am luat,dar nu aveau negre in magazin,asa ca mi-au adus din depozit,dupa ce am probat unele maron din magazin.Ca desteapta,nu m-am mai uitat in cutie,si cind am ajuns acasa,am gasit in cutie alt model,imblanite.......

Nush ce sa fac,sa ma duc poimaine sa le schimb,sau sa le las pe astea......uffffff...........

Se pare ca Marce mai are de asteptat totusi,am inteles ca a fazut o vizita la nenea doctoru' azi.....Marce,noi iti tinem pumnii oricum,totul e sa nu disperi,stiu ca nu te ajuta cuvintele noastre nicicum,stiu cit trebuie sa fie de greu,imi amintesc de noptile nedormite cind avea Diana colici.....dar......vorba fetelor,mai e un picut.
Noi,nu putem decit sa facem galerie si sa strigam tare:

"Haide,Lara! Haide,Lara!"


BRENDA

Un fulg pentru seara de Craciun

COPIII SUNT MAINILE CU CARE NE PRINDEM DE RAI

Mergi la inceput