Clipe din trairile sufletelor noastre...(16)

Raspunsuri - Pagina 20

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Ioana Sora spune:

sileriki, nostalgie chiar de la ora asta ? Mai pe seara...
Sa aveti o zi frumoasa, plec la munca...:) V-am lasat cafeaua gata facuta.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns sileriki spune:

Eu seara n-am loc la calculator asa ca imi ramane doar dimineata

evi , Eric 14.06.2000

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns R_MARCE spune:

Neatza...
Sa mai zic si eu doo vorbe ...desi dorm pe mine. Unde-i cafeaua aia? Poate ma mai trezesc si eu ...

Elysa, bine ai venit! Mai zi-ne cite ceva despre tine. Am citit k ai 3 puiutzi. Stau toti 3 cu tine? Cum te descurci? In ce zona stai?
Yasmine, multumim mult pt hainutze. Ne-am delectat okii toate, aseara dupa ce ai fugit. Imi pare tare rau k nu ai putut sa stai mai mult. As fi vrut sa mai povestim... Noi am stat pina la 1 noaptea iar. Si bineinteles, k ne-am luptat din greu cu prajiturile aduse iar de Brenda. Ne-a corupt raaauuuuu! Ehhh... dupa o pauza, ne-am apucat si de fripturi si muraturi... am petrecut k de Revelion! Data viitoare, te legam si te tinem cu noi cu fortza, dak iar o sa vrei sa fugi.

In rest, am facut pozici... frumoase amintiri...

Uhhh...vine tata sa imi aduca ceva. BRB...

Marce 36+

www.dropshots.com/year.php?userid=216010&cdate=20051229&cimg=0" target="_blank">POOOOOZEEEEE 2005-2006


Vine bebelina mea, Lara-Ioana!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Alex2 spune:

Buna dimineata...ptr fiecare!



AlmaAmeeraBrendaCatiElizaElysaGabi

IoanaMarceMihaYagmurYanaYasmine


Alexandru

Am risipit timpul sau timpul m-a risipit pe mine?Daca am ochii deschisi de ce pasesc in intuneric?M-am contopit cu el si m-am pierdut in abisul gandurilor infinite.Stiu ca nu stiu nimic si nici macar asta nu stiu.Cand voi inceta sa exist am o armata de ingeri in suflet si una de demoni in sange.Si totusi,sunt doar o fiinta asteptand...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ioana Sora spune:

Seara buna. Am terminat si eu munca pe ziua de azi. Cand e weekendul?:)))) Daca tot am terminat, ma duc sa ma destrabalez cu o cafea reala ( thx alex pt aia virtuala ) si cu o sueta.:))

Sileriki, mai ia un pc.:))

Marce, esti rezistenta... Imi aduc aminte ca toata perioada de sarcina ma culcam la 11 cel tarziu, altfel adormeam in picioare.:)

Gabi, cand e liniste totala... nu cumva fac vreo boacana? La mine e lege.:))) Daca adoarme, tot face zgomot, ca mai cade din pat.:D

Sa aveti o seara frumoasa.:)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns brendamitran spune:

Poftiti de savurati poze de la Marce:

http://good-times.webshots.com/slideshow/557429226gVbSVn?mediaPosition=1&track_pagetag=/page/photo/goodtimes/friendsfun&track_action=/Owner/Shortcuts/Slideshow





BRENDA

Un fulg pentru seara de Craciun

COPIII SUNT MAINILE CU CARE NE PRINDEM DE RAI

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Gabi_K spune:

Alex, mersi pt cana!
Fetelor, m-am ingalbenit de invidie din nou, faine poze!!!! Si ce prajituri!!!
Noi acum am ajuns din Ungaria, tare bine a fost!
pupici la toti!!!

Gabi(ex- gabibarta)+Robert(20.05.1997)+Lili(17.05.2002)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Alex2 spune:

Gabi, te cred, Si eu. Mai ales la expozitia aia de burtici.
Fetelor dar ce "burtici" aveti!!!

Alexandru

Am risipit timpul sau timpul m-a risipit pe mine?Daca am ochii deschisi de ce pasesc in intuneric?M-am contopit cu el si m-am pierdut in abisul gandurilor infinite.Stiu ca nu stiu nimic si nici macar asta nu stiu.Cand voi inceta sa exist am o armata de ingeri in suflet si una de demoni in sange.Si totusi,sunt doar o fiinta asteptand...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ioana Sora spune:

Pupici bebeilor din burtici... O sa fie niste grasunei la nastere.:)
Eu am fost intr-un bar care s-a deschis de curand, Festival39,la Hanul lui Manuc... Papa bun, atmosfera faina, muzica faina... Un pic aglomerat si mult fum, zic eu, care-s fumatoare... Dar e si un salon separat pt nefumatori, mai spatios....


Acum, ca ne-am relaxat si in weekendul asta, sa avem o saptamana usoara.:)):)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ameera spune:

Buna seara tuturor!

Fetelor, dupa ce ca oricum imi parea asa de rau ca n-am putut veni si eu la Marce, acuma ca am vazut si pozele... sufar tare. Si nu-mi pot scoate prajiturile alea din minte . Iar burticile au mai crescut de cand le-am vazut eu, sunteti asa de maaaaari!

Tocmai am culcat copilul, cred ca o sa ma uit la un film, ceva, ca n-am mai facut asta de mult timp. De fapt, as vrea sa dorm, dar nu cred sa reusesc, ca am ramas setata pe programul dinainte cand la ora asta imi faceam o cafea si ma apucam de lucru.

Pup pe toata lumea, noapte buna!

Ameera si Sara

Mergi la inceput