Deserturile Nataliei si nu numai ale ei (13)

Raspunsuri - Pagina 10

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Balbina spune:

Miha,

Ligia, super tare bancul!

Adriana,

Ortansa, pai tu te plingi, draga, eu as fi in culmea fericirii, cel putin acuma, sa-mi aduca cineva bunataturi gatite gata si sa nu stau eu sa le fac. Am si perioada asta cind mi s-a taiat de tot sa fac dulciuri, abia am spor sa fac mincarea de fiecare zi.

Gyna, suna demential descrierea tortului, imi imaginez ce bunatate e.
p.s.: de unde lapte condensat, ai vreun furnizor in Suceava?

Nushulica, iti spun cu mina pe inima ca nu m-a afectat deloc chestia asta, ba chiar m-a amuzat copios. Sa-ti zica Miha ce ne distram ieri pe mess pe marginea acestui subiect.
Tin minte de stocul acela al tau, parca ziceai ca te va tine pina la Craciunul urmator, ai? Sau macar pina la Pasti..

------------------
Numai bine,

Natalia si Vlad
Poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns papadie spune:

Natalita sarcina usoara si sa fie cu ochi albastri
O veste de cinci stele

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Gyna spune:

Lapte condensat cumpar din piata de la basarabeni.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns adi69 spune:

Fetili,da pe ce stelute apasati voi ca io n-am reusit sa vad nik si-am apasat pe toate stelele din pagina...

Adriana si-atat...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns strumfi2004 spune:

Eeei, lipsesc si eu o zi si uite ce pierd!!!!

Foarte tare, frate!! dar de fapt, noi stiam demult ca-i mare gradina Domnului, nu, fetelor?

Natalia sa fie ea sanatoasa si toti dragi ai ei , ca de carcotasi/e e lumea/forumul plin(a)...

Si sa ne dea retete delicioase in continuare pe care sa le faca si carcotasele , ca doar au mai facut...

Adi, pe stelutele de sub topic, pe pagina principala a subforumului, dai click

Gratiela, mamica strumfilor Maria si Stefan

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns adi69 spune:

Mersi Gratiela,am vazut si eu..

Adriana si-atat...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Balbina spune:

Papa,

Gyna, ce super, aici n-am vazut, desi am cautat in citeva piete. Poate doar sa-i rog in mod expres..

Gratiela,

Adi, sint convinsa ca nu doar in acest subiect e asa o veselie/isterie cu privire la identitatea votantilor.

------------------
Numai bine,

Natalia si Vlad
Poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns adi69 spune:

Pai nu stiu ca nu intru in multe locuri..da e adevarat ca m-am dus in urma sa vad cine mi-a votat mie subiectele...si am vazut ca am primit si eu o steluta de la Hilde la subiectul despre Craciun.
Neh,fiecare cu standardele lui...

Adriana si-atat...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mariussimiuc spune:

Adi,nu te amara...Asa cum spunea si Aime se pare ca e tare greu de multumit fata asta... Sunt convinsa ca daca s-ar fi putut vota propriul subiect si-ar fi pus 12 puncte in loc de 5 si asta cu amandoua mainile...
Mey...nu gasesc pe aici un maimutoi de asta care-si roade unghiile de ciuda...


Miha


Azi poti fi caine...Maine poti fi copac...


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns adi69 spune:

Pai Miha,nu m-am amarat deloc,faceam doar o constatare...
Io intru pe forum ca sa gasesc un ajutor la nevoie(si-acum am ocazia sa multumesc tuturor fetelor care m-au ajutat pana acum si de acum inainte) si sa mai uit de alte necazuri si probleme,nu ca sa-mi fac altele...prin urmare ..

Adriana si-atat...
ps,Natalia,scuzele mele ca nu prea sant on topic cu astea..

Mergi la inceput