Bucurii de sept - oct 2006 (32)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns simoky spune:

quote:
--------------------------------------------------------------------------------
Originally posted by GETY

POZE NOI CU MARIA DIANA

GETY, MAMICA DE MARIA DIANA (09.10.2006)
VARSTA MARIA DIANA
POZE MARIA DIANA

--------------------------------------------------------------------------------


Gety vazut dulcica de Maria Diana. Sa-ti traiasca, e tare scumpa…am vazut ca ai pus-o in fundulet..oare nu e prea devreme?
David, daca ar fi dupa el, ar sta toata ziua in fundulet…el se ridica cand e la mine in brate dar eu nu-l las sa stea…mi-e frica ca e prea mic!




Simona mamica de David Mihai (18 octombrie 2006)
DAVID MIHAI
O familie fericita
Uite cum cresc...
Poze din tinerete
La fel!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lilina spune:

quote:
Originally posted by RO ANA

mai aveam putin si postam pe pagina 22.Chioara mai sunt.......Asa ca revin cu mesajul din capitolul anterior:

Ziua buna si de la noi.
Ma bate gandul sa imi iau un aparat de gatit cu abur, sa nu fierb legumele pentru piti in apa, dar nu prea stiu ce marca.Aveti asa ceva; sunteti multumite?

Mamica de bebe Andrei




eu iti recomand cu cea mai mare responsabilitate si incredere (nu glumesc) vasele de gatit de la ZEPTER
sunt scumpe, dar 2 vase poti sa cumperi pt.bebe
eu am cateva si sunt mai mult decat multumita
daca vrei, poti merge la reprezentanta lor la o demonstratie si sa vezi ce gust au preparatele gatite in astfel de vase, numai asa de poti convinge de cat de bune sunt
morcovul, cel putin, are un gust incredibil
nu mai zic ca nici nu mai trebuie sa pui prea multe condimente, sare, ulei...etc.pt.ca se pastreaza gustul foarte concentrat
poti gati si fara apa (gen mere coapte sau cartofi copti si chiar prajituri)

hai, ca zici ca lucrez pt.ei

intra pe site-ul lor sau cheama un reprezentant sa-ti prezinte produsele (eu asa am facut)

gata, de data asta chiar am plecat
am muuuuuuuuuuulta treaba
PAAAAAAAAAAAAAAAa

Lilina si Vlad - Alexandru (23.09.2006)
www.totsites.com/tot/lilina

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns simoky spune:

quote:
--------------------------------------------------------------------------------
Originally posted by DiaB

Acum am vazut ca Simona a fost mai prompta cu raspunsul penttu Alina :)

--------------------------------------------------------------------------------


Simona mamica de David Mihai (18 octombrie 2006)
DAVID MIHAI
O familie fericita
Uite cum cresc...
Poze din tinerete
La fel!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alessia80 spune:

INNI- ti-am mai zis, dar perseverez ca doar doar m-oi lua in serios

GRIPO- ped mea mi-a zis sa-i dau altceva decat HIPP, cica nu sunt deloc asa cum spun ei
!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns simoky spune:

quote:
Originally posted by alessia80

DIANA, SIMONA- mergeti in parc pe vantul asta? Eu nu m-as risca, ca bate vantul rau! Si asa m-am trezit dimineata cu dureri de gat si nasul infundat

ALESSIA80 cu minunea ARMAND (07.09.06)
www.totsites.com/tot/ARMAND" target="_blank">saitu' lu' ARMAND
uite cum cresc...


Alessia eu cred ca ies un pic, nu de alta dar nu mai are catelul ce manca…tb sa-I ceva de mancare..o sa ma imbrac mai bine si pe voinic la fel! Nu l-am mai scos de dimineata si e nelinistit…de-abia a dormit 30 minute…iar el daca nu-si face somnul e jale!



Simona mamica de David Mihai (18 octombrie 2006)
DAVID MIHAI
O familie fericita
Uite cum cresc...
Poze din tinerete
La fel!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns DiaB spune:

quote:
Originally posted by alessia80

DIANA, SIMONA- mergeti in parc pe vantul asta? Eu nu m-as risca, ca bate vantul rau! Si asa m-am trezit dimineata cu dureri de gat si nasul infundat



Nici eu n-as iesi azi, ca vad cum se misca pe afara copacii.. Iar Maia doarme asa de bine...
Simona, tu?

Diana, mami de Maia (18.10.06)
POZE MAIA

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns simoky spune:

quote:
Originally posted by DiaB

quote:
Originally posted by alessia80

DIANA, SIMONA- mergeti in parc pe vantul asta? Eu nu m-as risca, ca bate vantul rau! Si asa m-am trezit dimineata cu dureri de gat si nasul infundat



Nici eu n-as iesi azi, ca vad cum se misca pe afara copacii.. Iar Maia doarme asa de bine...
Simona, tu?

Diana, mami de Maia (18.10.06)
POZE MAIA


La mine asta-I baiul ca nu vrea deloc sa doarme….il adorm afara si cand vin il pun in camera cu geamul deschis(poate il fraieresc si zice ca e in continuare afara!!!!)






Simona mamica de David Mihai (18 octombrie 2006)
DAVID MIHAI
O familie fericita
Uite cum cresc...
Poze din tinerete
La fel!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns DiaB spune:

Simona, tu il scoti si dimineata pe David?

Chiar, mamici, va scoateti bb-ii de mai multe ori afara? Eu abia apuc o data si bine, dar atat...

Diana, mami de Maia (18.10.06)
POZE MAIA

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns simoky spune:

quote:
Originally posted by DiaB

Simona, tu il scoti si dimineata pe David?

Chiar, mamici, va scoateti bb-ii de mai multe ori afara? Eu abia apuc o data si bine, dar atat...

Diana, mami de Maia (18.10.06)
POZE MAIA


Nu, de dimineata nu am mai iesit afara! Tocmai asta e…ca de la 8:30 de cand a papat ultima oara nu a dormit decat 30 min, s-a jucat si acum maraie…ma duc sa-i dau sa pape si iesim!





Simona mamica de David Mihai (18 octombrie 2006)
DAVID MIHAI
O familie fericita
Uite cum cresc...
Poze din tinerete
La fel!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns RO ANA spune:

Eu il scot doar o data la plimbare, in general de la 12.30pana la 15.dar azi cred ca o sa spun pas, bate prea tare vantul.
Lilina, draguta si promta ca de obicei.

Mamica de bebe Andrei

Mergi la inceput