Ai nostri, ca brazii! ian-feb2005 ( 39)LMA

Raspunsuri - Pagina 23

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns PatriciaArdeleanu spune:

oh, doamne....sint pur si siplu ingrozita si fara cuvinte...

Patricia si Rebecca (05.02.05)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns crinuta spune:

quote:
Originally posted by PatriciaArdeleanu

oh, doamne....sint pur si siplu ingrozita si fara cuvinte...

Patricia si Rebecca (05.02.05)








Si eu.....

Crinuta si Rayan



Fara Dumnezeu nimic nu e.
http://www.jnsr.be/ro.htm

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns crinuta spune:

Asa, azi a fost cam marait, nu m-a lasat sa il spal pe dinti si acum are 37,6, in rest nimic..

Crinuta si Rayan



Fara Dumnezeu nimic nu e.
http://www.jnsr.be/ro.htm

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns kris spune:

Anita, MihaT, Bubu, multumim din suflet pt urari!

Leta, grea incercare! Doamne, nu am cuvinte...

Fetelor, m-a sunat ingerasu! Ii este dor de noi, dar nu are timp sa ne scrie, dar va incerca sa-si faca . Asteapta o intalneala!

albume foto
Kris si Bianca Maria (26.01.2005) ora 14.00

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns crinuta spune:

Si noua ne este dor de ea, dar stie ea asta, ca am mai vorbit cu ea.

Crinuta si Rayan



Fara Dumnezeu nimic nu e.
http://www.jnsr.be/ro.htm

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cory35 spune:

LA MULTI ANI!! tuturor copilasilor care au implinit doi ani..
Sanatate maxima, celor care sunt incercati de viroze, sau alte boli..
Adita sa-ti traiasca fecioru!
Imi pare rau ca inca victime nevinovate platesc greseli de diagnostic puse de medici incompetenti.. Biata mamica, ce o fi in sufletelul ei..Dumnezeu sa-i dea toata puterea necesara.
Despre Amanda..are 89 de cm, si 12 kg si ceva.E neastimparata, curajoasa(se catara unde eu nici nu imi imaginez ca s-ar putea gindi vreodata sa se urce).., isteata si o scumpa..
A invatat singura cuvintele in engleza de la desene animate.."solly, mami" (sorry) si atunci stiu ca trebuie sa ma dau la o parte din fatza ei..Stie sa multumeasca "tenk iu" cind primeste ce vrea ea..Cinta si danseaza, ii place sa se joace cu plastilina(play-dough) sa mizgaleasca toti peretii cu creionu, sa se joace cu o casutza de papusi..in care vine un nene rau(de la Alba-ca- zapada, stie de el)..
Ziua ei i-am sarbatorit-o la un loc de joaca pentru copii si a fost foarte impresionata, isi cinta singura "uy tu iu"adica Happy Birthday to you"
Eu sunt ocupata in cautarea de un loc de munca, si cu treburile zilnice; motive care imi lasa foarte putin loc pentru a intra pe net..Va citesc dar mai sporadic, si sper ca nu am suparat pe nimeni ca am fost sincera..
Incerc sa pun niste poze noi..
Pupici


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns crinuta spune:

Alina Maria, da-mi te rog datele lui Mandy, de greutate si inaltime.

Crinuta si Rayan



Fara Dumnezeu nimic nu e.
http://www.jnsr.be/ro.htm

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lavinia345 spune:

Buna seara!

La Multi Ani Bianca si Adrian!

E groaznic ce se intampla cu virozele astea.Natalia iar e bolnava,am dus-o iar la urgente azi dimineata,ca azi noapte a facut febra mare.Acum nu pot zice ca e mai bine,ii scade febra,iar creste si tot asa.Daca acum aproape 2 saptamani a luat Augmentin,acum luam Sumamed.Nu stiu ce sa mai zic,ideea e ca intr-o luna si jumatate a luat de 3 ori antibiotice.Poate ca ii trece temperatura si eventual tusea,dar nasul i-a tot curs mai mult sau mai putin in tot timpul asta.Si am mai si vazut la stiri ce se intampla prin tara cu atatia bolnavi,am mai citit si subiectul dat de Leta cu bietul copilas...m-am speriat foarte tare.Acum stau si o pazesc pe Natalia.Tuseste foarte rau,nu a mancat nimic azi decat 2 rondele de ananas si numai lapte.Nu vrea apa,nu vrea mancare si tuseste pana vomita.Ma lupt cu ea sa ia medicamentele.Sta numai in brate si eventual doarme pe burta mea.

Lavinia


Natalia

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns kris spune:

Cory si Lavinia, multumim pt urari!


Lavinia, sanatate puiutei tale si intregii familii! Imi pare nespus de rau ca treceti prin asa momente! multi de la noi.

Cory, succes in cautarea unui post mai bun!

albume foto
Kris si Bianca Maria (26.01.2005) ora 14.00

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns kris spune:

Anita sanatate maxima lui Victoras! Doamne ce e si cu virozele astea!
Doamne ajuta sa nu treceti pe antibiotic, desi mai toti sfarsesc asa..de teama incidentelor nefericite!

la cretulic!

albume foto
Kris si Bianca Maria (26.01.2005) ora 14.00

Mergi la inceput