Un barbat de care-ti place mult iti face avansuri.

Raspunsuri - Pagina 10

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns vandal spune:

Nu putea sa aleaga intre familie si prieten? Da' ce? Era in tabara ailalta? Ca altfel nu vad cum era asa greu de ales...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ymcar spune:

Oameni buni, hai ca o luaram pe aratura si facem praf subiectul! Dati-o incolo de poveste, daca vine dezlegarea ok, daca nu - asta e! ne abatem prea tare de la topic, zau...

My life stinks

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Elise spune:

pai i-ar fi ajutat pe ambii, dar avea o singura moneda... simbolizind probabil o singura viata... un singur suflet.... Asta ca sa imi duc ideea amarata pina la capat. Da' mesajul probabil e mai subtil.

Desi eu tot vreau sa stiu ce s-a intimplat cu moneda aia.

Elise & BBLisa

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Miramar spune:

Da' chiar se facu' de miercuri si Marius tot n-a raspuns. Pe mine oricum ma durea capu' rau inca de dimineata acu' nu mai spun...plezneste de concentrare si tot degeaba...sg. concluzie viabila e ce-a zis Elise "un sg. suflet, o sg. viata...o sg. moneda, dar....parca tot nu e bine si clar

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Elise spune:

Maaaaaariuuuuuuuuuuus!
Ne-ai lasat in ceatza shi moare subecu' asta saraku.

Elise & BBLisa

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns clauditzadennis spune:

Revin, ca doar am stat azi-noapte si am "aprofundat". Eu cred ca mesajul e ca uneori in viata esti nevoit sa alegi (cel casatorit care avea dor un ban a ales sa-l duca acasa la sotie si la copil), dar ajungi la un moment dat sa regreti si sa-ti doresti sa-l fi putut ajuta si pe celalalt cumva...Cam asta e, imi dau si eu cu parerea. Inutil sa adaug ca nu vad exact legatura cu topicul...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns vandal spune:

Un link pt paraluta (si nu numai):

www.philanderers.com

Married and Looking? Seeking an Extramarital Affair? WELCOME to PrivateAffairs.com®, a service designed for persons seeking an extramarital relationship.
Why you are here is our main concern. Our mission is to help you sort out your thoughts, provide a safe, secure outlet and direction for your extramarital dating.
We are not a sex or personals site for cheating houswives that provides empty promises. Our clientele are well educated and informed before they become members. All our members are married or permanently attached but looking for that something extra. We are not 'the biggest, 'the best' or the 'most popular' - we don't want to be. We are honest, forthright and caring. Three things that we value in our extramarital web-relations.
Come in and explore. Learn why you may want to pursue an extramarital affair and what you can do about it. Find out how you can fulfill your extramarital dating desires.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ymcar spune:

quote:
Originally posted by vandal

Un link pt paraluta (si nu numai):

www.philanderers.com

Married and Looking? Seeking an Extramarital Affair? WELCOME to PrivateAffairs.com®, a service designed for persons seeking an extramarital relationship.
Why you are here is our main concern. Our mission is to help you sort out your thoughts, provide a safe, secure outlet and direction for your extramarital dating.
We are not a sex or personals site for cheating houswives that provides empty promises. Our clientele are well educated and informed before they become members. All our members are married or permanently attached but looking for that something extra. We are not 'the biggest, 'the best' or the 'most popular' - we don't want to be. We are honest, forthright and caring. Three things that we value in our extramarital web-relations.
Come in and explore. Learn why you may want to pursue an extramarital affair and what you can do about it. Find out how you can fulfill your extramarital dating desires.




neeeaaa, neinteresant pentru cei care nu sunt in america de nord. de exemplu din bucuresti nu exista nici un membru! Pai ce naiba fac, incep sa fac naveta transoceanic?!

My life stinks

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns vandal spune:

Pai hai sa vedem in Romania:
timp cautare Google - 5 secunde
Detalii:
DRAGUTA 27 ani,casatorita, neglijata caut amant discret.

Judetul:Bucuresti E-mail:anemona_rose@yahoo.com

PS: dai o bere?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ymcar spune:

quote:
Originally posted by vandal

Pai hai sa vedem in Romania:
timp cautare Google - 5 secunde
Detalii:
DRAGUTA 27 ani,casatorita, neglijata caut amant discret.

Judetul:Bucuresti E-mail:anemona_rose@yahoo.com

PS: dai o bere?



a, bine, stiam, sunt gramezi de site-uri romanest cu suta de mii de utilizatori! nu asta e problema. doar ca ala era chiar specializat pe oameni casatoriti, la cele romanesti (in general) nici macar nu exista la profil posibilitatea sa alegi casatorit! Prin asta era ala deosebit! Asa.... sunt garla! chiar eu am scris (tot la subiectul asta? nu mai stiu) ca pe unul din site-urile astea sunt aprox 8700 femei casatorite. (iar barbati si mai multi)

My life stinks

Mergi la inceput