Bagi mana in foc ca partenerul nu te inseala?

Raspunsuri - Pagina 7

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Annie80 spune:

quote:
Originally posted by carla28

am citit in unele postari ca "nu are timp sa ma insele, ca e prea ocupat", dati-mi voie sa spun ca asta nu e un motiv sa nu insele, ca prea comod, ca nu are timp, daca vrea sa o faca isi cauta timp si tot o face.




dak vrea sa te insele te va insela si tinandu-te de mana, asa ca NU bag mana in foc pt el

am stat in tari diferite pt diferite perioade de timp...asa de unde sa stiu eu ce facea el... mia spus ca nu m-a inselat, am incredere in el asa ca o fi cum spune el

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns giulia71 spune:

nici io nu bag mana-n foc si nici nu ma stresez sa aflu...
el sustine ca nu m-a inselat , da' naiba stie?!
daca a facut-o si n-am mirosit nika inseamna ca...
da' chiar ce inseamna?

Omul fara dusmani e ca punga fara bani!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns magnolia spune:

Eu cred ca , daca sustine ca nu m-a inselat , si a reusit sa ma convinga , exista doar 2 explicatii: fie eu sunt prea proasta , si nu m-am prins - ceea ce , sunt SIGURA , CA NU ESTE CAZUL!, fie el este foarte istet , ceea ce inseamna ca m-am maritat cu un tip super!, ceea ce , la urma urmelor , pare sa fie tot meritul meu!Da' TOT NU PARTICIP LA FOCUL VOSTRU DE TABARA!Ca asa-s eu , mai circumspecta din fire...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns olguta12 spune:

Am bagat mina in foc. O singura data. Si m-am ars, de am ramas si fara tulei.
M-a distrus total sufleteste, si mi-a distrus pe veci increderea in oameni. Acum....stau cu mainile in buzunare, si bag mina doar in borcanul cu miere.
Stiti vorba aia...prima data m-ai prostit..rusine tie...a doua oara m-ai prostit..rusine mie.

olguta12

"Fear less, hope more;
Whine less, breathe more;
Talk less, say more;
Hate less, love more;
And all good things are yours."

www.piczo.com/galushk?g=16686272&cr=5" target="_blank"> GALUSHCA IN ACTIUNE

POVESTEA DREI PISHCOT

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns AYLLA spune:

Da pot spune ca bag mana in foc ca nu ma inseala ptr ca ne petrecem mai tot timpul impreuna.Sper sa nu trec printr-o asemenea situatie niciodata dar daca se va intampla il voi ierta (cred)....ca prea e "baiat de treaba"

dya

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns irina2000 spune:

Dar de ce as baga mana in foc meeeeeey????? Si daca m-ar insela ceeeeeeee????? Dar poate ca nu am intereseaza????Acu' mai fetelor o luati si voi prea personal, si daca te inseala ce...ii trece, si daca nu...atunci bine ca ai scapat de el!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns AYLLA spune:

Ai dreptate Irina dar vezi"nu o luam pre personal" chiar e personal!!!Cred ca nu e prea usor sa treci totusi peste o infidelitate!...stiu,tu doar vrei sa ne descretesti fruntile!

dya

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns claucia spune:

da

12+

bb mic

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bibyrox spune:

DA! Sunt absolut convinsa ca nu ma inseala!



In asteptarea...fetitzei mele

Biby


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ache spune:

Ii acord 99% incredere sotului, nu de alta dar, viata nu e niciodata doar in alb si negru, mai exista si nuante...in orice situatie.

anca

Mergi la inceput