Ai nostri ca brazii! - ianfeb2005 (38)LMA!

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns crinuta spune:

Amaya, mea culpa. Asa e cand citesc pe fuga.


Oana_B, merci mult.

Crinuta si Rayan



Fara Dumnezeu nimic nu e.
http://www.jnsr.be/ro.htm

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Amaya spune:

Patricia, si eu ma bucur, sper sa fie totul bine de acum.
Andrei a fost mereu blondin insa niciodata n-a avut parul destul de lung ca sa se poata distinge. Oricum la partea asta seamana clar cu taica'su (cu toate ca o sa i se inchide culoarea pana la saten mediu).
Cu buzele nu prea are cum sa le aiba mici fiindca si eu si tati le avem mari.
Da, vreau sa-i fac gaurile in spital si din cate am vazut cand l-am nascut pe Andrei acum le pun si cerceii in ziua cand externeaza copilul (probabil daca nu apar nici un fel de probleme cu urechiusele)

Crinuta, a ta, a ta !

Oana 35+ si nazdravanul Andrei (18.02.2005)

Comorile mele

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bubu05 spune:

Buna seara!

Am o stare nasoala, sunt obo... vreau sa dorm...dar nu pot, bineinteles. Trebuie sa-mi fac ochelari, maine ma duc la control pt. ca ma doare capul ingrozitor din cauza ochilor...

Simona, nu prin agentie...am dat anunturi pe net si prin cunostinte.

Bellamia2, cam nasol...as mai dormi vreo 3 ore, dar n-am ce face...

Tomasa, super Tudor al tau!

Amaya, ce putin mai e! cum au trecut 9 luni ca eu nu stiu, pe bune...f. bine ai facut ca ai clarificat cu soacra.

Fetelor, voi faceti vaccin la 2 ani??Noi trebuie sa facem Priorixul, ca nu i l-a facut la 1,6 ani. Mai e cineva ca noi??

Oana si Vladutz (2 ianuarie 2005)
Poze cu Vladutz

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Amaya spune:

Bubu, nici eu nu stiu cand au trecut aceste 9 luni si imi pare putin rau ca au trecut atat de repede...
Si noi repetam Priorix-ul pe 16 ian. daca baiatul ramane sanatos, fiindca noi l-am facut la 10 luni si jumatate si dr. de familie ma tot piseaza ca trebuie repetat iar cum pediatra a fost de acord il facem.

Oana 35+ si nazdravanul Andrei (18.02.2005)

Comorile mele

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bubu05 spune:

Aha, Amaya, deci la fel ca noi. La 11 luni l-a facut Vlad. Mi-a zis asistenta ca nu prea se gaseste si sa incercam la 2NA de la Unirii. Eu de cand ii dau Septilin nu am mai avut probleme cu racelile...Doamne Ajuta!

Oana si Vladutz (2 ianuarie 2005)
Poze cu Vladutz

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns crinuta spune:

Io nu repet nici un Priorix. Poate dupa 3 ani, acum nici vorba, in schimb vreau sa ii fac Havrix.


Bubu, si eu sunt obosita, asa ca mai stau putin si fug in pat.

Amaya,in visul meu Cristinuca ta semana cu tine 100%. Acum eu nu stiu daca va fi asa sau nu, dar eu iti spun exact cum am visat.
Oricum ti-am spus ca vin la spital cand nasti, asa ca nu scapi.
Tu anunta-ma cand ai cezariana si vin.


te pup


pupici

Crinuta si Rayan



Fara Dumnezeu nimic nu e.
http://www.jnsr.be/ro.htm

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns crinuta spune:

Patricia, ce e cu fixul tau de nu te pot suna?

Crinuta si Rayan



Fara Dumnezeu nimic nu e.
http://www.jnsr.be/ro.htm

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Amaya spune:

Bubu, eu am o farmacie Help (nu Help net) unde au vaccinul si deasemenea il au si la Sensiblu (doar ca este o dif. considerabila de pret).

Crinuta, dar voi de ce sa repetati Priorix-ul? voi aveati aproape 1 an (fara cateva zile) cand l-ati facut nu?
Si eu vreau neaparat sa-i fac Havrix-ul dar am zis sa las sa treaca macar o luna intre cele 2.

Cu visul tau, cu siguranta ca este de fapt premonitie fiindca fata mea trebuie neaparat sa fie frumoasa si rapitoare ca maica-sa . Sigur ca iti spun cand nasc, poate imi aduci si o portie de Fingers ca sa-mi ridici moralul ...parca vad ca iar mananc numai supa nesarata, iaurt si compot pentru 3-4 zile.

Oana 35+ si nazdravanul Andrei (18.02.2005)

Comorile mele

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns PatriciaArdeleanu spune:

Crinuta, am incins linia

Amaya, asa e, la externare se fac gaurile.

Patricia si Rebecca (05.02.05)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns crinuta spune:

Iti aduc Fiingers, cum nu, dar spune-mi cu o zi inainte, sa ma apuc de treaba.


Patricia, am inteles. Vorbim maine.

Crinuta si Rayan



Fara Dumnezeu nimic nu e.
http://www.jnsr.be/ro.htm

Mergi la inceput