Spiridusi de ianuarie -februarie 2006 (139)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns anasol spune:

am venit si noi de la dr .i-a dat eurespal sirop ,ca horcaie si mai tuseste inca,dupa 2 sapt de stodal,maine merg si la homeopat sa vaz ce zice

http://pg.photos.yahoo.com/ph/gogosica_lu_solo/my_photos
anasol si david-andrei(06.01.2006)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anasol spune:

am vazut ca majoritatea copilasilor dorm de 2 ori pe zi,
io ma chinui de vreo 3 zile sa-l culc numai o sg data pe zi dar e tare greu ca pe 6 iar ii e somn si tre sa-l tinem sa nu adorma,ma chinui cu o data pe zi,pt ca doarme mai bine noaptea,asa am observat,greu tare cu programul asta


http://pg.photos.yahoo.com/ph/gogosica_lu_solo/my_photos
anasol si david-andrei(06.01.2006)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bumbita spune:

andiaroro, da, la craiova, am terminat..." neamurile " tale prin ce an au terminat...poate ne gasim cunostinte comune, mai stii?

filmulete si poze sebi

bumbita mami de sebastian(03.01.2006)


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns acina spune:

Ana multumesc de sfatul cu baita, nu il infofoleam oricum, la noi andrei sta numai in body cu maneca scurta si sosetele.
Ce haioasa faza cu japonezii..

Anca si Andrei(13.02.2006)

Pozele Noastre
Buburuzul Mic
Povestea Nasterii

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns acina spune:

Gagici va pup ca plec acasa.

Anca si Andrei(13.02.2006)

Pozele Noastre
Buburuzul Mic
Povestea Nasterii

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Giova spune:

Acina e adevarat ca seara creste temperatura. Cica cea adevarata e cea de la ora 6.Sper sa fie mai bine Andrei.
Ana super tare e Alexandre. Iar la faza cu japonezii am ras de numa de una singura.
Anasol cum nu doarme Davin o zi intreaga? te chinui sa-l adormi macar o data? of, of.
Pai Cosmi ce mai astepti? pune poze.

_
Gio si Marco (6 ian. 2006)
poze Marco, filmulete Marco (1),www.dropshots.com/ioana_purdea" target="_blank">(2),www.dropshots.com/giova2" target="_blank">(3), www.dropshots.com/new.php?userid=230209&cdate=20070111&cimg=0" target="_blank"> filmulete Craciun, Marco la 1 an

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anasol spune:

nu giova,ai inteles gresit,pana acu 3 zile dormea si el de 2 ori pe zi,dar de 3 zile ma chinui io sa-i fac program de somn ziua numai o sg data,pt ca doarme mai bine noaptea

http://pg.photos.yahoo.com/ph/gogosica_lu_solo/my_photos
anasol si david-andrei(06.01.2006)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns T_Ioana spune:

M-a terminat Razvan...imi venea sa plang la un moment dat de ciuda ca nu vrea sa faca nani. L-am pus in patut pe la 14.10 ca se tot freca la ochisori si scancea si nu a vrut nicium sa adoarma. Intram la el, ii ziceam "Mai copile , culca-te !", incepea sa rada, cand ma indreptam spre usa sa ies din camera incepea sa rada in hohote si se rasucea de pe spate si se ridica repede in picioare. Iar mergeam la el, il puneam culcat iar se hlizea si cand sa ies se ridica in picioare. Si de ce ma enervam si ridicam vocea la el de aia se distra mai tare. Vad ca fi-miu nu stie nici de vorba buna nici de tipete. Intr-un final a adormit la 16.15......., dupa ce a tusit pana s-a inecat si a vomitat si macar de vomita in patut ca era mai usor de scjimbat dar a vomitat in patul nostru ca il luasem sa incerc sa-l adorm leganat. Acum am bagat pilota la spalat, sa vad cu ce ne-om inveli a noapte ca sotul meu nu accepta plapuma

Ioana si www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=1bb14a37cece1022bc3177&skin_id=0" target="_blank">Razvan (03.12.2005) (montaj)

www.dropshots.com/T_Ioana" target="_blank">1
www.dropshots.com/T_Ioana2" target="_blank">2


"E important sa ai in viata un scop precis
Scopul meu este sa fac... shopping la Paris"




Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns T_Ioana spune:

Ana, eu cand are 2 somnuri/zi si primul e sa zic de la 11.30 la 14 iar pe la 18.00 iar ii e somn il las sa doarma cam 45 minute -o ora, dupa care intru in camera i imi fac de lucru pana se trezeste. Ca altfel doarme pana pe la 5 dimineata..Mai nou nu mai are decat un somn, cam de 2,45-3 ore dar se culca la 21-21.30 si doarme pana la 10-11.

Ioana si www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=1bb14a37cece1022bc3177&skin_id=0" target="_blank">Razvan (03.12.2005) (montaj)

www.dropshots.com/T_Ioana" target="_blank">1
www.dropshots.com/T_Ioana2" target="_blank">2


"E important sa ai in viata un scop precis
Scopul meu este sa fac... shopping la Paris"




Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Giova spune:

Scuze Anasol, am inteles gresit. Cred ca si eu va trebui sa-i fac doarm un somn, sa vedem azi pe la ce ora doarme.
Ioana stiu cum e, si eu ma enervez pe marco si asa de frumos se uita la mine si-mi rade....il doare drept in cot de ce zic eu.

Am facut putina miscare: am bagat 2 serii de abdomene, 2 la stepper si 2 cu ap. de vibratii pt. burta si aripioare. la banda de alergat merg deseara, cand vine si sta Clau cu Marco.

_
Gio si Marco (6 ian. 2006)
poze Marco, filmulete Marco (1),www.dropshots.com/ioana_purdea" target="_blank">(2),www.dropshots.com/giova2" target="_blank">(3), www.dropshots.com/new.php?userid=230209&cdate=20070111&cimg=0" target="_blank"> filmulete Craciun, Marco la 1 an

Mergi la inceput