FIV in Ungaria 7

Raspunsuri - Pagina 9

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns carla28 spune:

pussi, ma bucur sincer pentru tine, mai ai putin si vei fi .Iar cu slabitul, vei avea timp dupa nastere, nu are sens sa iti stresezi acum organismul cu o cura de slabire si nu cred ca ar fi sanatos acum. Medicul ce ti-a zis?

Carla

"Oamenii pot uita ce le-ai spus, dar nu vor uita nicioadat cum i-ai facut sa se simta"(Carl W.Bueechner)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Liana30 spune:

sautare..salutareee

deci in primul rand vreau sa va multumesc la toate..pentru tot..
Nana am fost super fericita cand am aflat..felicitariii..te puppppp
nu va enumar pe toate ca sunt tare obosita si mai uita baba pe cineva si io nu vreau sa supar pe nimeni...
aaa sa va zic ..din pacate cred ca nu prea a avut efect stimularea prentru mine...nu am facut vitro..nea Chivu a considerat ca e mai bine o inseminare la care sunt mai multe sanse in cazul meu decat un Fiv ratat..eu merg pe mana lui..asa ca speram ca la sfrasitul lunii sa aflam numai vesti bune..
vreau sa va spun ca mi'ati lipsit mult..mult de tot...da am cunoscut'o pe ioana o tipa super ..crei cred ca ii voi arata bata cat de curand..ca vaz ca nu prea e cuminte
de pussi ce sa mai zic ..ii multumesc pentru tot..tot..
crinuta din pacate chiar in seara cand tu ai ajuns la Timis eu eram pe drum spre casa...imi pare rau ca nu ne'am mai intalnit..
nmirela71 bun venit aci la noi io de pe 6 ian am cam fost zilnic la clinika dar nu te'am remarcat..mi'ar fi placut sa te cunosc..aaaa am zarit io intr'o zi pe cineva sa fi fost tu?erai langa un tip cu o agenda in mana?si ii spunei unei tipe ca nu e problema ca si asa erai de la ora 8 acolo??sa'mi spui daca tu erai..
andicu iti multumesc si tie..sunt onorata sa ma vaz la inceput de capitol
Zori auburn,Pis,Tia si toate celelatie va multumesc..v'am simtit pumnii stransi..
acum fug in pat..dar revin..ca tare dor mi'a fost de voi..

Vreti sa faceti ceva? 5 euro pentru o viata!!

Putin cu putin se aduna marea...

Un fulg pentru seara de Craciun




"Nimic nu-i imposibil!"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns antosit spune:

Liana bine ai revenit!Ti-am tinut pumnii si ii tin in continuare dar...vrem mai multe amanunte despre experineta fiv transformata in IA!

Anto

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Liana30 spune:

antosit iubita multumeesc..o sa va spun tot ce vreti dar maine..ca acum trebuie sa stau in pat.."grasu" meu nu ma lasa decat foarte putin la calc..si sunt si obosita..

Vreti sa faceti ceva? 5 euro pentru o viata!!

Putin cu putin se aduna marea...

Un fulg pentru seara de Craciun




"Nimic nu-i imposibil!"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns flavia ramona spune:

Liana, tin pumnii fata draga.

de Bogdan cel nazdravan (05.09.2006)
poze

www.totsites.com/tot/bogdan_ioan" target="_blank">Gâza noastrã micã

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns internet spune:

Liana ma bucur ca esti bine, te pupam

Tia si Daria

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns carla28 spune:

Liana, bine ai revenit, te asteptam cu vesti bune
Carla

"Oamenii pot uita ce le-ai spus, dar nu vor uita nicioadat cum i-ai facut sa se simta"(Carl W.Bueechner)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ioana78 spune:

Liana Bine ai venit acasa ! De ce trebuie sa iei bata la mine ? Io-s fetita cumintica! Am crezut ca o sa ne mai intalmim in joia aia, dar noi ne-am dus la masa, iar cand ne-am intors nu erai acolo Mi-ar fi placut sa mai povestim un pic ! Eu zic ca e de bine cu IA ! Iti tim pumnii ! Sa ai grija de tine ca de nu iau eu paru la tine !
Auburn, Pis aveti dreptate ! Exista o sansa , iar noi vom profita de ea !
Pussi ma bucur ca esti bine !
Pupici la toate !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Liana30 spune:

ioana iau bata numai daca cazi in butoi m'am intors in 15 minute atunci ca era coada la farmacie..apoi te'am cauta si nu te'am gasit..si mie mi'a parut rau ca am plecat asa..nici macar nu am avut timp sa vb mai mult cu tine..offfff daca stiam ca esti la masa veneam dupa tine
carla multumesc..
hai sa va mai spun ceva..am mai cunoscut pe cineva de pe forum..o tipa super.Daniela cand eu am facut inseminarea ea a facut punctia..cred ca deja a facut si ET daca cumva citesti Daniela sa stii ca asa cum i'am spus sotzului tau iti tin pumnii stransii..stransii..sper sa apari cat mai repede cu cele mai bune vesti..te pupp..

Vreti sa faceti ceva? 5 euro pentru o viata!!

Putin cu putin se aduna marea...

Un fulg pentru seara de Craciun




"Nimic nu-i imposibil!"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Liana30 spune:

uitai
Tia te pup si multumesc de urari ca uitai ..dehh..baba maica..mai uit si io,,
Ramonicooo multumesc mama..pentru tot..

Vreti sa faceti ceva? 5 euro pentru o viata!!

Putin cu putin se aduna marea...

Un fulg pentru seara de Craciun




"Nimic nu-i imposibil!"

Mergi la inceput