FIV in Ungaria 7

Raspunsuri - Pagina 17

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns pussi spune:

ileanate-am mai intrebat, dar mie mi-a ramas pe creieras ca tu faci FIV in februarie.iti tin pumnii!!!
Mikigata, m-ai lamuritasa sunt eu curioasa
Mirelus cu parul rozdaca nu se supara Adriana, ne spui si noua cat a avut endometrul si cate celule au avut embrionii??Am pitici pe creier
Legaturooooooooacum te las sa ma fentezi...dar cu sticla de apa nu!!imi vine s-o pun si pe Andicu sa-mi trimita una
Gabituasa sa fie cum zici tu!!!Spor la analize!!! si daca stati in TM ne vedem

PUSSI

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns carla28 spune:

pussi,
prezent!

am fost libera 3 zile, acasa nu am calculator asa ca doar de la serviciu intru.

irlandeza, sincere felicitari, sa fie intr-un ceas bun si bb sanatos.

Liana, sa ai grija de tine,asteptam vestea cea mare...

in martie sotul meu va fi plecat in Roma la parintii lui si incearca sa isi faca un set de analize si acolo, poate oligospermia are o cauza care se poate inlatura si atunci nu vom avea probleme cu bb. Merita sa incerce, poate va fi bine si fara FIV.

Va pup pe toate,
Carla

"Oamenii pot uita ce le-ai spus, dar nu vor uita nicioadat cum i-ai facut sa se simta"(Carl W.Bueechner)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cornelianeli spune:

va pup pe toate
pussi eu si ioana_p76 mergem pe 26 martie
mai este putin si parca am emotii...uneori imi este teama..voi ati patit asa ceva?

"Un singur lucru face visele imposibile: frica de esec." (P.Coelho)



my ticker


POZE

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mariaa28 spune:

Fetelor vreau sa va spun ca am 8 fiole de menogon care expira in aprilie. Le ofer spre vanzare cu 35 RON bucata. Eu sunt din Brasov si nr meu de tel. este 0724338578 (puteti suna la orice ora).
Sper sa va fie unora dintre voi de folos.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns internet spune:

Pussi suntem aici, va citesc aproape zilnic dar cu scrisul e putin m-ai greu, pana la 12 sunt la lucru , dupa aceea merg acasa si stau tot dupa Daria ( alergam in rotobil).
Liana chiar daca sunt la lucru pumnii pot sa ii tin stransi
Va pup pe toate

Tia si Daria

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns crinuta71 spune:

Fetelor (nu va scriu numele, sa nu scap pe cineva, imi merge destul de greu forumul, unele ati scris aici, altele m-ati sunat) va multumesc mult de tot la toate pentru incurajari. Mi-am facut curaj sa intru sa citesc din nou pe aici. Pana acum am evitat aceasta deoarece cand eram la calculator catelusa mea era langa mine....acum e prima data cand nu e aici si eu sunt la calculator....nu-mi vine sa cred.... Nu am mai intrat de cand a fost bolnava, eram toata ziua cu ea la medic, si apoi noaptea stateam langa ea sa nu-si scoata perfuziile. Inca si acum plang, incerc sa ajung cat mai tarziu acasa. Nu am apucat sa va spun, am fost la dr. la Szeged, am stabilit FIV-ul in aprilie, insa acum nu mai stiu ce vreau, nu pot sa ma mai gandesc la altceva decat la catelusa mea. Va multumesc mult la toate, inca o data. Delia multumesc mult de ce imi oferi, insa acum nu pot sa ma gandesc la nimic. Va pup pe toate

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Liana30 spune:

fetelor scuzati da am o paruiala mare de facut..
crinuta mama daca nu te potolosti sa stii ca ma urc in masina si vin direct la tine...ai de grija ca stiu unde..si va fi vai de popoul tau..ete ca nu te paruiesc dar folosec paru nu bata..ai de grija..auzi la ea..adica nene Chivu te;a pus in aprilie si tu nu mai stii ce vrei?>fatoooooo..bagati mintile in cap ca nu stiu de ce sunt in stare..cred ca te'ai convins ca io cand zic ceva ma si tin de promisiune..asa ca ia aduti tu aminte acolo pe bancutza unde ne'am cunoscut noi..ce mi'ai promis mie??ha?ca indiferent ce o sa se intample mergi inainteeeee..auzi tu...io asa am auzit ..si cred ca din '73 aud destul de bine..oi fi io baba da de auzit aud..asa ca mama ai de grija...ca nu am multa minte si vin peste tine si te smotocesc putin..stiu ca doare...dar acum ..acum..acum..bebele e mult mai important pentru tine decat orice altceva ...stiu ca ma vei da draku ..stiu..stiuusi mai stiu ca te vei supara rau pe mine...dar poate ca e mai bine asa...suparatae mama pe mine..da'ma drakuu..numai sa'ti revii odata...Haiiiii.

Vreti sa faceti ceva? 5 euro pentru o viata!!

Putin cu putin se aduna marea...




"Nimic nu-i imposibil!"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Liana30 spune:

scuzoaielee mele fetelor da nu m'am putut abtine..
Tia sa'i tii stransii pupici lui Daria.
cornelianeli e normal sa fie asa..poate ca toate am trecut prin asa emotii.dar ai sa vezi ca atunci cand o sa dai nas in nas cu ne'a Chivu o sa uiti de toate emotiile..o sa fie bine ai sa vezi..multa bafta!!
carla28
legaturooooo daca tii neaparat ti'o trimit prin posta
Pis mama tu nu mai zici nika?slabesti ,,slabesti ha?sa nu te mai cunosc cand o sa te vaz?
andicu pup ..ce mai faci?
Mirelus cu parul rozoauuu ce bineee ai gasit 2 din ele?oauuu sa le tii bine mama sa mi le pastrezi ca sa le bag la locca la cate am pierdut nu cred ca mai revin io la normal


Vreti sa faceti ceva? 5 euro pentru o viata!!

Putin cu putin se aduna marea...




"Nimic nu-i imposibil!"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Happiness_4_us spune:

Liana fata!


Nana, 6+
In asteptarea lui
Nunta noastra de vis!
Daca incepi sa te sacrifici pentru cei pe care-i iubesti, vei sfarsi prin a-i uri pe cei pentru care te-ai sacrificat!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mariaa28 spune:

nmirela71sunt de acord cu data de 3 aprilie. te rog sa-mi trimiti mesaj dupa ce mi-ai facut programarea
Numele meu este CORNEA AURORA. Multumesc anticipat.
Pa

Mergi la inceput