Vine barza?(34)

Raspunsuri - Pagina 9

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns allisi spune:

e singurul forum unde nu esti bagat in seama ,nu stiu de ce mi-am pierdut timpul aici citind tot ceea ce-ati scris ,aici e un grup se pare.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bubuleana spune:

ade: FELICITARI SI SARCINA USOARA!!!!

In ce zi ti-a iesit testul pozitiv??

Lidia: bine ai venit!

bubuleana

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Olivia26 spune:

Lidia, bun venit pe . Cu siguranta vei invata multe de la fetele de-aici. Aici este un grup in care toata lumea este bine venita.

***************



"Love like you've never been hurt, sing like nobody's listening and dance like nobody's watching."

Noi
Numaratoare

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Roxali spune:

Lidia intreaba si ti se va raspunde

Ali

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns L5845 spune:

Felicitari ade! BB sanatos si sarcina usoara.
Lidia, bun venit printre noi si trecere cat mai rapida la "Odisee" . Daca ai intrebari, asa cum ziceau si fetele, intreaba orice, ca vei primi raspuns.
Nana merci de bun revenit .A fost super in concediu, care l-am simtit din plin, nu tu gatit, nu tu prajituri, doar bradul a fost facut cu participare directa. In alta ordine de idei, cred ca o sa ma incumet si eu la un test (parca vad ca e doar I) ca ma incearca niscai dureri prelungite de sani si somnolenta ciudata.Sper ca daca nu e sa fie cu , macar sa fie efecte bune ale tratamentului.Iar sotul m-a impresionat cand mi-a zis aseara ca mi se lumineaza ochii cand vb de "proiectul" bb.....ca tineam in mana un maimutoi care nu am apucat sa-l ducem la bb-ul unor prieteni...si tocmai ii spusesem :"oare cand o sa avem si noi pt. cine sa cumparam maimutele de plus?", iar el a zis " lasa iubire, ca o sa ne iasa pe ochi, si o sa zici :ia-l de aici ca nu mai pot de oboseala..."

Va doresc si voua ce-mi doresc mie: sanatate si mult doritul BEBE!

Lau-Meli

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ysa26 spune:

Ade FELICITARI !!!!!
Iti doresc sarcina usoara si un bb sanatos! Dar TB cum ai avut-o de la ovulatie pana acum, a oscilat cumva, intre ca valori( asta in cazul dak ti-ai urmarit TB)?
Vin si eu raport, z32, sanii durerosi, intepaturi usoare in ovare, TB nu mi-am urmarit-o.
toate fetele. Dak prindeti barza sa-i da-ti drumul sa vina si la noi.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ade7928 spune:

quote:
Originally posted by bubuleana

ade: FELICITARI SI SARCINA USOARA!!!!

In ce zi ti-a iesit testul pozitiv??

Lidia: bine ai venit!

bubuleana




Bubu, a iesit pozitiv abia in ziua 42!!!! Apoi am fost la medic si m-au trimis la sange si in sange era foarte clar!!! Diseara am iar programare, o sa fac si o sonograma si o sa vad clar ce si cum.
Ieri una dintre prietenele mele m-a speriat ca daca am avut sangerare poate fi extrauterina si ca voi avea probleme, asa ca azi merg sa vad cu ochii mei daca e unde trebuie.


Mamica de Iulia-Monica (13/07/2000)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ade7928 spune:

quote:
Originally posted by ysa26

Ade FELICITARI !!!!!
Iti doresc sarcina usoara si un bb sanatos! Dar TB cum ai avut-o de la ovulatie pana acum, a oscilat cumva, intre ca valori( asta in cazul dak ti-ai urmarit TB)?
Vin si eu raport, z32, sanii durerosi, intepaturi usoare in ovare, TB nu mi-am urmarit-o.
toate fetele. Dak prindeti barza sa-i da-ti drumul sa vina si la noi.



Mi-am urmarit-o, sa stii. Este intre 36.9 si 37.2, oscileaza de la zi la zi. In unele zile e 37.0, altele 37.1 su 37.2.
Tu ai CM regulat?

Mamica de Iulia-Monica (13/07/2000)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Roxali spune:

ADE FELICITARII!
Temperatura important e sa se mentina sus , chiar daca oscileaza.

Ali

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ade7928 spune:

quote:
Originally posted by Roxali

ADE FELICITARII!
Temperatura important e sa se mentina sus , chiar daca oscileaza.

Ali



Ali, nu vrea sa scada nici de neam!

Mamica de Iulia-Monica (13/07/2000)

Mergi la inceput