Vine barza?(34)

Raspunsuri - Pagina 22

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns madutza_bra spune:

Billy, incearca si tu un test. Tickerul tau arata 5 zile intarziere


http://tt.lilypie.com/zDTIp2.png

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns irlandeza spune:

Delfinutza , Violeta69 , Zenobia ,multumesc fetelor, si va astept la Odisee.....

4+

Noi 2 singurei

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns violeta69 spune:

mai Irlandeza ...repejor...
sa ne tii locuri,da?!



Tot ce se intampla,se intampla intotdeauna cu un motiv!


*GRUPUL FETELOR FANTASTICE*
---------------------------------------------------
Vio,mamica de viitor "avionar"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Laura Ioana spune:

Irlandeza intru sa te felicit si aici! Sa ai o sarcina usoara si fara griji, nastere la termen si bebic sanatos! Ma bucur foarte mult pt tine si sper sa ai parte numai de bine


Poze Laura

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns irlandeza spune:

Laura, si tie mult noroc, ca stiu prine ce-ai trecut.

Violeta, la cat de mult mananc cred ca in curand ocup toate locurile , dar bine inteles ca o sa va fac si voua loc. Ca nu sunt egoista.

5+

Noi 2 singurei

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bitza037 spune:

Buna mai fetelor, v-am citit si paracitit. Am indraznit sa intru si sa va cer parerea> Aseara TB era 37,2, azi de dimineata 36,8 si a doua zi de intarziere. Voi ce ziceti pot sa sper pana joi...ca s-ar putea sa fie bebe, cand (daca nu vin rusii)vreau sa fac un test. Immmmmm??????pentru toate si FELICITARI pentru cele care au un buburuz in burtik.Vreau si eu!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ancadragoman spune:

Iubita temp se ia dim fara sa faci nici un efort,seara nu e concludenta.
Intra la aspirante optimiste si sigur gasesti raspunsuri la intrebarile tale.

anca
poze nunta
asteptam gemenii....

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns clauclau spune:

Bitza, nu este relevanta temperatura luata seara. Trebuie luata in fiecare dimineata la aceeasi ora inainte sa te dai jos din pat ca sa-ti poata spune ceva.
Daca se mentine ridicata 14-18 zile dupa ovulatie sunt sanse mari sa fie bebe.

Eu iti urez sa ai bebe in burtik.

CLAU
astept surioara de Razvanel
http://tt.lilypie.com/pA1lp2.png

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bitza037 spune:

Multumesc mult pentru raspuns, stiam eu ca mi-a scapat ceva,in timp ce scriam......citisem si la <Aspirante optimiste> ca trebuie luata temperatura in fiecare dimineata la aceeasi ora. DAr, sincera sa fiu ma luase valul, cand am vazut ca intarzie rusii, si am omis chestia asta.Scuze...nu vreau sa credeti ca sunt pe dinafara total. De fapt, ieri a fost prima data cand am luat temperatura, desi citisem mai demult despre asta.Vroiam parerea vostra pana ce fac testul ,daca va fi sa-l fac, pentru ca mai citesem eu acum ceva timp despre cineva care cu o luna inainte sa ramana insarcinata, a avut ceva in genul unei sarcini false(asa povestea una dintre fete despre o prietena de a ei). Adica, i-au intarziat uratii, dupa care au venit si au fost abundenti si foarte pronuntati la culoare.Si, <spunea ea> asta inseamna ca s-a pregatit uterul pentru urmatoarea sarcina, adica imediat luna urmatoare, cand a ramas insarcinata.Exact asta mi s-a intamplat mie luna asta, trebuia sa-mi vina pe 01.01.......si au venit 03.01. In conditiile, in care am ciclu regulat de 27 de zile.Si speram sa fiu si eu in aceeasi situatie cu gravidutza respectiva. Daca nu am fost coerenta, va rog sa-mi ziceti, ca sa explic mai bine. Va multumesc pentru raspuns
Eu va urez voua, sa va dea Domnul bebele mult dorit cat mai repede cu putiinta. Sunt alaturi de voi, chiar daca nu scriu mereu, va citesc in fiecare zi, si de la servici si de acasa. Doamne ajuta, sa ploua cu multi, multi bebei

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ancadragoman spune:

Bitza ,te asteptam la "Aspirante Optimiste"

anca
poze nunta
asteptam gemenii....

Mergi la inceput