Vine barza?(34)

Raspunsuri - Pagina 11

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns bibyrox spune:

Allisi bine ai venit iubita! Nu cred ca trebuie sa-ti mai faci atatea ganduri si sa vezi partea frumoasa a vietii! Sunt sigura ca o data ce vei ramane -uta te vei simti cea mai frumoasa femeie!



In asteptarea...fetitzei mele

Biby


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Laura Ioana spune:

Biby fata curajoasa!


Poze Laura

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Roxali spune:

Allisi e greu si cu bb 2 mai ales primi 3 ani...da gandeste-te ce satisfactii iti dau si cat de mandra esti.Nici eu sase ani nici n-am vrut sa aud si acum ma doare sufletu ca nu mai raman si bb1 e singurel.
toate fetele bataioase!


Ali

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ysa26 spune:

N-a mai sosit barza la nimeni? Cred k cineva a prins-o si nu vrea sa-i mai de drumul.
Fac galerie pt toate fetele care sunt in intarziere cu CM.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns allisi spune:

santeti tare dragute va multumesc pt incurajari ,am spus eu ca aici o sa invat ff multe de la voi,o sa va impartasesc multe de acum incolo primul pas pe care trebuie sa-l fac e sa merg cat mai repejor pana la nenea doctor sa vedem care e treba daca e totul ok ,adica un control de rutina si apoi restul,nu-i asa.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ancadragoman spune:

Lidia si eu spun ca este bine sa mergi la medic ptr ca eu nu am fost si uite ca a trecut un an si 4 luni si bb nu a a parut inca.
Iti tin pumnii.

anca
poze nunta
asteptam gemenii....

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns adinag spune:

buna fetelor,

imi iau inima-n dinti si intru si eu in grupul vostru.
am 31 de ani, o fetita din prima casatorie de 3 ani jumate si acum, cu noul consort ne-am hotarat sa facem un bb. a fost o hotarare dificila, in situatia asta, iar acum suntem ca bagati in priza.

cand am ramas insarcinata cu jasmina nu planificasem, insa era clar dorita. acum mi se pare tare ciudat ca am pus asa in plan.

si sa nu radeti de mine, eu sunt fffff lipsita de rabdare si as vrea sa se intample imediat!!!

nu am avut niciodata CM regulat, asa intre 28-30 de zile. ultima data mi-a venit pe 1 ianuarie. cum e mai bine, sex in fiecare zi, o data la doua zile? ce ziceti?

vad ca vorbiti de TB: cum se masoara si cat trebuie sa fie cand?

sa nu radeti de intrebarile mele aiurea!!!

trebuie sa-mi gasesc si un nou dr., ptr. ca am schimbat orasul si mi-e prea departe sa merg la fosta dr.

sper la cat mai multe sfaturi si la cat mai multe gravidutze!!!



Adina & Jasmina (24 iulie 2003)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ade7928 spune:

Fetele, din pacate la mine chiar a fost SEU!!!! Am stat in spital sambata si ieri, azi dimineatza m-au trimis acasa, m-am curatzat complet! Inclusiv moral...
Acum stau in pat, cu laptopul in bratze si incerc sa ma mobilizez. Intr0un fel bine ca era mica (4 saptamani), ca daca nu trebuiau sa ma operze. Asa am scapat numai cu methotrexate ... Acum ma doare tot corpul...

Mamica de Iulia-Monica (13/07/2000)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns RAMONELLA spune:

Ade imi tare tare rau,draga.Nu-mi vine sa cred.Sper sa ai putere sa mergi mai departe.Dar ce simtome ai avut,cum ti-ai dat seama?
Oare de ce se fac sarcinile astea extrauterine.Mi-e tare frica.

NUNTA
28.05.2005
http://photos.yahoo.com/ramon_ramonel

in asteptarea gemenilor
http://tt.lilypie.com/V1-jp2.png

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ancadragoman spune:

Ade imi pare rau de tot,Doamne nu-mi vine sa cred....
Capul sus si curaj,noi suntem aici.
Adina,Ade intrati la "Aspirante optimiste"si acolo o sa gasiti sigur sprijinul si sfaturile de care aveti nevoie.
pupici

anca
poze nunta
asteptam gemenii....

Mergi la inceput