Gashka vesela de nov - dec 2005 (110)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns silvia_d spune:

Gascha vesela-si eu!!!

Mi-a placut ce-a zis Taniuk,cu apa cu lamaie...heheheee-tocmai vb cu shefuta Cristina pe mess,si-i spuneam de maselele astea buclucase:eu sunt NEDORMITA de tot,din cauza de tipete sfasietoare din juma-n juma de ora;am sunat-o pe pedi si mi-a zis ca DA,de la dinti e durerea,dac-ar fi de otita,ar fi o duerere continua!!!!

offff,am o stare de la ne-dormeala asta...am fumat continuu,ca o proasta ce sunt!!nah,c-am zis-o!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns madau spune:

Gashca vesela sa raman atunci...are deja 7 voturi.


Madau si Alexia Miruna (15 dec 2005)
pozici la 1 anisor
www.geocities.com/nov_dec_2005/povesti2005.htm#madau" target="_blank">povestea nasterii Mirunei
filmuletze poznase www.dropshots.com/madau" target="_blank">1 si www.dropshots.com/Miruna" target="_blank">2
www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=1b04435806e76a5905bfb2&skin_id=4&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">filmulet aniversar

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mamica noiembrie-decembri spune:

gata, vad ca majoritatea voteaza ptr "gashka" (nu gasca), asa ca schimb titlul

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Noki_Lara spune:

Sa ne traiasca noua titulatura! Si Taniuka, botezatoarea sefa!

Poze cu Sarah si mami
Filmuletze poznase www.dropshots.com/noki_lara" target="_blank">1 www.dropshots.com/saraly" target="_blank">2 www.dropshots.com/noki_lara2" target="_blank"> 3 si www.dropshots.com/Saralyna" target="_blank">4
Varsta Sarah

Everything matures...eventually!





Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns felicia74 spune:

Noki ca tot te dai atat pe net, nu intri pe mess? Ca avem conf

Felicia si Ilinca Teodora (15 noiembrie 2005)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anda77 spune:

1. pentru copii de nov-dec erau cel putin 4 voturi: eu, cristinamh, dordia si roxisialexia si cred ca mai trebuie sa mai asteptam votarea
2. ori e gashk (limbaj de net), ori e gashca (k=ca), dar nu gashka...
3. apoi gashca e mereu vesela?



nu uitati sa-l ajutati pe andrei: http://andrei.point.ro/

mami de poet(09.12.2005)
poze cu puiutul meu, Nichita-Andrei
www.dropshots.com/nichita" target="_blank">filme cu puiutul meu, Nichita-Andrei
"cel mai bun dar pe care il putem face copiilor nostri este sa stie ca sunt iubiti"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anda77 spune:

merge yahoo-ul ca ...m-am dus si io sa vaz ce poze de craciun ati pus, dar te sinucizi pana incarca o pagina...

nu uitati sa-l ajutati pe andrei: http://andrei.point.ro/

mami de poet(09.12.2005)
poze cu puiutul meu, Nichita-Andrei
www.dropshots.com/nichita" target="_blank">filme cu puiutul meu, Nichita-Andrei
"cel mai bun dar pe care il putem face copiilor nostri este sa stie ca sunt iubiti"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns madau spune:

reiau voturile liber exprimate (si pe YM)

2 voturi ptr PITICI VOINICI DE NOV-DEC 2005,
9 voturi ptr GASHKA VESELA DE NOV-DEC 2005
4 voturi ptr COPII NASCUTI IN NOV-DEC 2005.

Da careva mai mult???


Madau si Alexia Miruna (15 dec 2005)
pozici la 1 anisor
www.geocities.com/nov_dec_2005/povesti2005.htm#madau" target="_blank">povestea nasterii Mirunei
filmuletze poznase www.dropshots.com/madau" target="_blank">1 si www.dropshots.com/Miruna" target="_blank">2
www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=1b04435806e76a5905bfb2&skin_id=4&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">filmulet aniversar

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns felicia74 spune:

Ba nu mai schimb nimic si nici nu mai votez nimic. Si nici nu ma apuc sa numar voturile ca doar am ce face... Stie atata lume parola, faceti ce vreti! Eu am plecat la Cora

Felicia si Ilinca Teodora (15 noiembrie 2005)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns maria_alexia spune:

Uff, de-abia am gasit subiectul

Mamica_nov_dec, pana una alta haide sa pastram vechea titulatura si sa dam un termen de vot de vreo cateva zile pentru cea noua.

Eu una votez cu old-fashioned "copilasi de nov-dec 2005", asa cum se chemau toate subiectele pe-aici inainte sa inceapa sa ploua cu metafore. Vine si cumva in continuarea "bebelusilor" frumosi care au fost.
"Copii nascuti in nov_dec" imi suna cumva prea ca la starea civila, dar il prefer celorlalte variante.
Si, mai ales, va rog eu frumos, fara "sh" si "k" , nu mai e "cool" deloc sa scrii asa .
Editez ca acum am remarcat: gashca scris fara "sh" iese ... gasca (aia care face "ga-ga" ). Raman la votul meu.

Maria & Cristian (22 dec 2005)

Mergi la inceput