* Ghiocei de martie-aprilie 2006 (26) *

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns cristina30 spune:

LA MULTI ANI 2007 si bun venit in Uniunea europeana!!!
Va multumesc pentur toate sfaturile si ideile pe care le-am primit de la voi, chiar daca nu prea scriu dar va urmaresc "din umbra".
Multa sanatate tuturor mamicilor si bebelusilor precum si implinirea dorinteleor pentur 2007, celor care-si doresc mult bebei sa fie un an cu "samanta".

Cristina & Magnus Tiberius!!!!

Einen guten Rutsch und ein frohes neues Jahr!

P.S. fotografii noi pe http://community.webshots.com/user/Cristina3073
www.snugglepie.com/ezb/584170.png " target="_blank"> mein baby

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Delia21 spune:

Pup si eu pe toata lumea mica si mare cu ocazia noului an si va urez sa aveti parte de tot ce va doriti voi in 2007 si sanatate maxima in primul rand!

Noi ,adica Rudy e tot pe injectii,una la 12 ore,deci 2 pe zi si vad dupa 4 deja un progres,nu mai tuseste dar tot nu e total sanatos.Oricum nu intrerupem injectiile,le facem pe toate 10 cum zise pediatra.Aveti grija la viroze!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Catrinel_17 spune:

La multi ani si multa sanatate!!
Numai bucurii si mult noroc in anul care vine!

va pupam cu drag

Catrinel si Oana



Primul Craciun




Catrinel, mama lu' Oana (23 martie 2006)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ciuf spune:

La multi ani!
http://www.jacquielawson.com/viewcard.asp?code=CM35112446

Ciuf, Luca (11.11.2003) si Eva Maria (21.04.2006)
Camera lui Luca/Finding Nemo

Sarbatori fericite!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns adar spune:

LA MULTI ANI 2007 !!!!!

Sa fiti iubite, fericite si sa aveti parte de tot binele din lume!
Iar voi, ghiocei dragi, sa infloriti frumos si sa ne umpleti inimile de bucurie!

_
adar si MAIA (30 martie 2006)
''cel mai iubit copil ...''






Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Stefanna spune:

LA MULTI ANI MAMICI IUBITE SI GHIOCEI SCUMPI
Sa fie anu doar cu bune si cu un DUMNEZEU MARE, care ne ajuta sa le trecem pe toate.
Va pupacim cu drag, noi lensele care facem promisiuni solemne ca de azi inainte vom fi mai participative
Stefanna si Nicola ( 22 martie 2006)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Stefanna spune:

Acu i-acu, sa vad daca macar am reusit sa fac vreo branza.
Sper sa vedeti poze cu printisoara mea aici http://ca.pg.photos.yahoo.com/ph//my_photos
Daca nu se pot vedea mai cercetez problema, ca mi-s destul de profana in domeniu.Astept chiar sfaturi de la cunoscatori.
Stefanna siNicola( 22 martie 2006)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mihaser spune:

Salutare cetateni europeni!

Stefana ai avut dreptate...pozele nu se vad...incearca sa mergi la privacy si sa setezi albumele Public. Succes!

Mihaela&Cristian 25.03.2006
www.dropshots.com/day.php?userid=173413&cdate=20060904&cimg=0 " target="_blank">Filmulete
Pozele noastre

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ROROSU spune:



RASETE CRISTALINE, GANGURELI ACADEMICE SI PASI URIASI PENTRU TOTII PITICII nascuti in 2006 !

Vise indraznete si realizari pe masura tuturor mamicilor 2006, integrate deja in familii cu +1 membrii !

SANATATE SI NOROC IN 2007 LA TOATA LUMEA DC !


Rorosu

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Stefanna spune:

Acu branza numaru doi, sa vedem daca e mai buna decat prima scofala pe care am facut-o cu pozele.
se presupunse sa se poata vedea pozele aici:http://ca.pg.photos.yahoo.com/ph/stefanna_m/album?.dir=/2d7dre2&.src=ph
Mihaser multumesc de ajutor... dar daca nici acu nu merge, tre sa te aduc la mine si sa ma lipesti cu nasu de computer pana bag la cap ce trebe facut, nu de alta da sa intru si io in rindul oamenilor tehnologizati.
Da ce mare liniste pe aici... se pare ca o noapte nedormita v-a pus la nani. Eu nu am rezistat mai mult de miezul noptii, cand mi-am pupat civilizat sotul pe crestet si i-am urat sa ii traiasca nevasta si fata ( cat de mult interes pt viata lui am putut sa arat)si m-am culcat.Iar dimineata la 7 cand Nicola avea chef de joaca am pasat-o in tarc si am mai motait pe canapea in living vreo ora printre sunatori si vocalize facute de fica-mea.Acu doamre.Toti dorm, numai "harnica" de mine butoneaza la calculator.Cred ca impulsul de a le urma exemplu imi depaseste vointa de a ramane treaza.Care va sa zica va pupacesc mult si sporuri pe ramura.
Stefanna si Nicola ( 22 martie 2006)

Mergi la inceput