Spiridusi de ianuarie-februarie 2006 (135)

Raspunsuri - Pagina 4

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns monica70 spune:

GIOVA l-am vazut pe Marco in zapada si cu Alain ,care poza de numa numa Marco - evident ,ca musafirii, cu un ochi la jucariile gazdei
Asta e nasol la casa,trebuie si un venit pe masura confortului La bloc platesc 1,5 mil pe luna toate cheltuielie,acum iarna si e caaaald si bine. La casa de la 3 mil in sus doar gazul, la peste 3 camere

MONI de DIANA (01.01.2006)DIANA ALBUME ,www.dropshots.com/jerpelm" target="_blank"> FILMULETZE 1 ,www.dropshots.com/monica70" target="_blank"> 2 ,www.dropshots.com/moni3" target="_blank"> 3 ,www.dropshots.com/moni4" target="_blank"> 4



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns TatianaG spune:


Fie ca Anul Nou sa ne aduca multa sanatate si putere de-a reusi sa ne indepinim visurile, multa ingaduinta si rabdare pentru a ierta si multa pace si fericire pentru a ne bucura de viata!
La multi ani, 2007!


Tatiana si
Clara Maria (31 ian 2004), Daniel Cornel si Eduard Mihai (09 dec 2005)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns monica70 spune:

MIRA sper ca ne ti la curent
TATIANA la multi ani si voua

MONI de DIANA (01.01.2006)DIANA ALBUME ,www.dropshots.com/jerpelm" target="_blank"> FILMULETZE 1 ,www.dropshots.com/monica70" target="_blank"> 2 ,www.dropshots.com/moni3" target="_blank"> 3 ,www.dropshots.com/moni4" target="_blank"> 4



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns monica70 spune:

Eu ma uit la un thriller,film mai vechi ... PROMONTORIUL GROAZEI ... Daca tot m-am uitat,mai stau pana la final ... cu un ochi acolo,cu unul aci Sper sa se termine odata ca mi-e un somn deja ... si dimineatza parca vad Diana va fi urgent sus,ca s-a culcat devreme...
Va zic noapte buna,ca nici nu prea mai am cui de fapt ... la ora asta

MONI de DIANA (01.01.2006)DIANA ALBUME ,www.dropshots.com/jerpelm" target="_blank"> FILMULETZE 1 ,www.dropshots.com/monica70" target="_blank"> 2 ,www.dropshots.com/moni3" target="_blank"> 3 ,www.dropshots.com/moni4" target="_blank"> 4



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anasebe spune:

1,5 mil Moni? Pai e super bine.

ana sebe + tiberiu (13.01.2006)

poze petrecere Nicolas
petrecere ana
poze Tiberiu , www.dropshots.com/new.php?userid=121923&cdate=20060505&cimg=0" target="_blank"> filmulete (1) ,www.dropshots.com/annasebe" target="_blank"> (2) , www.dropshots.com/anesebe" target="_blank"> (3)

tiberica fara frica

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns pisoi3 spune:

MONI, pai si eu am vazut filmul asta in seara asta. Super misto!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns monica70 spune:

Buna dimineatza ... la o cafea (acu o face husbandu',pana atunci beau lapte )
Dia s-a trezit la 8 ,noi culcati pe la 1-2 ... Ghitza e in plop,il dor rinichii (asa-i trebuie ca nu prea bea apa ) si genunchiul e tot umflat si azinoapte s-a tot invartit pana i-am dat doua No-Spa ...
Diana de la prima ora e ca un vartej,deja e casa cu in sus ... Acum papa chec ... a ramas pe birou o felie de aseara si l-a vazut ... mi l-a aratat cu degetul si tot imi mai arata - jumate e cu cacao ,dar daca ii place mandrei ii dau ... ce sa fac? Imi convine ca dupa el i-e sete si o mai fentez cu lapte
Dupa ce beau cafeaua cobor la cumparaturi sa vedem pe ce stric banii azi
ANDA a fost fain filmul,mi-a placut mai ales cum au jucat actorii - unul si unul !
Ana adevarul e ca daca nu era Asa cald afara probabil ajungeam pe la 1,8 mil acum.Sa vedem luna asta ... Am noroc ca am doar peretii cu ferestrele spre exterior si practic dau drumul la caldura doar in camera de zi ziua si in dormitor din cand in cand ... si tot e cald! Dar totusi e ok,ca de fapt dau mai mult pe luna pe pampersii kk-cioasei - mama ce sconcs mi-a tras si mai - nainte

Mai e careva azi la cafea? Nu prea cred

MONI de DIANA (01.01.2006)DIANA ALBUME ,www.dropshots.com/jerpelm" target="_blank"> FILMULETZE 1 ,www.dropshots.com/monica70" target="_blank"> 2 ,www.dropshots.com/moni3" target="_blank"> 3 ,www.dropshots.com/moni4" target="_blank"> 4



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dana_ene spune:

'Neatza !

Si eu sunt a cafea . Pai cum altfel?

Dar mai stau putintel si ma apuc de bucatarit.
Vreau sa fac pentru deseara si o placinta cu ravase sa ne distram un pic.
(Si eu m-am uitat aseara la Promontoriul groazei ). L-am mai vazut, dar a meritat sa-l revad.

Mira, am vazut pozele voastre. Superbi copii. Sa va traiasca si sa va bucurati de ei. Am adaugat cateva poze pe site.

Fetele mele sunt bine mersi la bunici. Asta noapte a fost bine, Roxanica s-a trezit de vreo 2 ori dar scurt si a adormit la loc. Asta e bine !
De dimineata le-au dus ai mei la impartasit. Sunt tare multumita ca au reusit.

Gata, ma duc la treaba !


Daniela mamica de Oana Maria (2 sept. 2003) si Roxana Elena (7 febr. 2006)

www.copilasi2006.3x.ro/" target="_blank">SPIRIDUSI DE IANUARIE-FEBRUARIE 2006
www.nazdravani.ro" target="_blank">NAZDRAVANI DE AUGUST-SEPTEMBRIE 2003

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns asteryaro spune:

LA MULTI ANI DIANA DE MAMI INGRID!
Sa cresti mare si sa fii sanatoasa!
La multi ani si copilului meu, sa fie toti Spiridusii sanatosi si sa creasca mari!


Cristina, mami de Razvan Nazdravan (31.01.2006)

www.dropshots.com/astery
www.dropshots.com/astery2

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns monica70 spune:

Ca bine zici,am uitat de sarbatoritii de azi

La multi ani Diana si Razvan,mai un pic si faceti si voi un an!

Am fost la cumparaturi si acu trec in curand la bucatarie Dar mai trec pe aici!

MONI de DIANA (01.01.2006)DIANA ALBUME ,www.dropshots.com/jerpelm" target="_blank"> FILMULETZE 1 ,www.dropshots.com/monica70" target="_blank"> 2 ,www.dropshots.com/moni3" target="_blank"> 3 ,www.dropshots.com/moni4" target="_blank"> 4



Mergi la inceput