Spiridusi de ianuarie-februarie 2006 (135)

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Giova spune:

Maraki pai trebuiau sa vina intre Craciun si Rev. Dar am auzit ca nu au fost pe la bloc. In 2 ian. Clau ii suna sa vada ce se intampla. Sunt neseriosi oricum, dar suntem 15 fam. care asteapta netul si tel. fix. Eu mai mult ca toti.
Clau acum nu sta cu soacra de povesti. Mananca si se baga in camera la Tv, si soacra in camera ei la telenovele.
Mira am vazut pozele, superbe, aveti 3 copii frumosi, iar Elvetia zici ca e pregatita pt. primavara, nu iarna. ai avut dreptate.
Am terminat de vazut pozele cu cei 2 strumfi de la Arad si cum au facut ei baie impreuna...Irina ai motiv de scandal...asa ceva nu se poate.Diana isi face de cap, si numai mama ei e de vina.
Am vazut si toate pozele de la ziua lui Jasmine si cele ale lui Ana de Bee. 2 printipese, iar Ana imbracata in rosui si verde e mortala.


_
Gio si Marco (6 ian. 2006)
maimuta mea, poze Marco, filmulete Marco (1),www.dropshots.com/ioana_purdea" target="_blank">(2),www.dropshots.com/giova2" target="_blank">(3),
nunta noastra , Antalya, Italia

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns miraklucker spune:

Giova, vezi ca sora-mea a asteptat niste luni dupa ei, pana s-a dus sa le spuna ca daca nu vin intr-o saptamana nici sa nu mai vina ca renunta la serviciile lor. A doua zi erau la usa!!!.....i-a parut rau ca nu .sa dus mai repede la ei!!

Mira mami de DAVID (15.08.2002), DARIA(20.11.2004) si SELIN (07.02.2006)

POZE CU NOI

Poze noi ....cu noi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Giova spune:

Mira pai tocmai ca stiu ce a patit Dia si de aceea sunt nervoasa. Dar ce naiba sa facem daca numai RDS-ul au vrut sa vina pe acolo? Romtelecomul nu l-am vrut, vroiam UPC-ul dar nu le-a convenit. asa ca avem Digi Tv si RDS ca net si tel. fixa.

Am pus celelalte poze, dar sunt pamestecate printre cele pe care le-ati vazut unele dintre voi.
Sa vad daca le pot pune si pe cele de pe aparat, si pe urma plec la sotul meu.

_
Gio si Marco (6 ian. 2006)
maimuta mea, poze Marco, filmulete Marco (1),www.dropshots.com/ioana_purdea" target="_blank">(2),www.dropshots.com/giova2" target="_blank">(3),
nunta noastra , Antalya, Italia

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns monica70 spune:

Hello,v-ati culcat? La mine fost frate-meu pe net si deci eu am citit si m-am uitat la Tv in paralel Acum ma uit la film si citesc pe net in paralel Daca nu mai e nimeni,o sa ma uit la poze ...

MONI de DIANA (01.01.2006)DIANA ALBUME ,www.dropshots.com/jerpelm" target="_blank"> FILMULETZE 1 ,www.dropshots.com/monica70" target="_blank"> 2 ,www.dropshots.com/moni3" target="_blank"> 3 ,www.dropshots.com/moni4" target="_blank"> 4



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Giova spune:

Mai sunt eu pe aici, am pus toate pozele, si de la Cluj si din Alba.
Pacat ca nu le am pe cele de Mos Nicolae, ca sunt cu ap. de la birou si acolo au ramas pe comp. lui tati.

_
Gio si Marco (6 ian. 2006)
maimuta mea, poze Marco, filmulete Marco (1),www.dropshots.com/ioana_purdea" target="_blank">(2),www.dropshots.com/giova2" target="_blank">(3),
nunta noastra , Antalya, Italia

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns miraklucker spune:

Moni eu mai sunt dar cred ca plec si eu, am intepenit aici pe scaun!....si eu tot cu pozele ma delectez

Mira mami de DAVID (15.08.2002), DARIA(20.11.2004) si SELIN (07.02.2006)

POZE CU NOI

Poze noi ....cu noi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns monica70 spune:

MIRA ti-am vazut strumfii ,chiar ca-s tare diferiti,dar unul mai frumos ca altul! Acum tot cu sotul stau acasa?

Am uitat sa va zic - dupa ce am fost azi la unchiu-meu ,m-a apucat o pofta de stat la casa Au casa la tzara,la vreo 30 km de Arad ..... si asa dragutz e ... trei camere maaari,bucatrie maaare ,hol maaaaare curte si gradina imenseeee vreau si ioooooo ... Oare in ce secol putem renova casa lui socru-meu??? Ce e mai nasol e ca platesc gazul de le iese pe nas

MONI de DIANA (01.01.2006)DIANA ALBUME ,www.dropshots.com/jerpelm" target="_blank"> FILMULETZE 1 ,www.dropshots.com/monica70" target="_blank"> 2 ,www.dropshots.com/moni3" target="_blank"> 3 ,www.dropshots.com/moni4" target="_blank"> 4



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Giova spune:

Moni si mie mi se face pofta de casa cateodata, dar abia ne-am mutat, asa ca....
Pamant tot vom lua la anul prin credit, iar casa vom vedea cand o vom ridica.
Gazul, curentul, toate sunt scumpe la casa. Poate va ajuta D-zeu sa renovati cat mai repede casa socrului.
Mira chiar ca sunt diferiti ai tai copii. Ma tot minunez de Selin cat a mai crescut si ce grasuna este. Dar nici ceilalti 2 nu sunt mai prejos.

_
Gio si Marco (6 ian. 2006)
maimuta mea, poze Marco, filmulete Marco (1),www.dropshots.com/ioana_purdea" target="_blank">(2),www.dropshots.com/giova2" target="_blank">(3),
nunta noastra , Antalya, Italia

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns miraklucker spune:

Moni, inca nu, sunt parintii mei aici. Taica-meu pleca peste niste zile cu sora-mea in Franta pentru vreo saptamana, ca sa nu se intoarca cumnatu-meu sinfur atate mii de km singur cu masina. Sora-mea cu fetele ramana vreo 2 luni acolo. Maica-mea ramane pana pe la sfarsitul lui ianuarie sa ma mai ajute la impachetat daca ne mutam, si apoi incepe distractia. El se bucura deja enorm, isi face planuri ca face una si alta, ca are el timp de impachetat tot, ca-l mai ajuta si pe prietenul lui la mutat, ca-i face pat la David.....ce mai o sa moara de plictiseala.......eu ii tot spun ca nu stie ce vorbeste dar nu ma crede. Ramane sa se convinga singur!!

Mira mami de DAVID (15.08.2002), DARIA(20.11.2004) si SELIN (07.02.2006)

POZE CU NOI

Poze noi ....cu noi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Giova spune:

Fete ma duc si eu sa vad daca mai am sot.
Ma bucur ca am mai citit si am vazut ceva poze. Si ca am reusit sa pun si eu pozele, filmele la anul.
Mai intru maine scurt sa va salut, inainte de a pleca.
si usor.

_
Gio si Marco (6 ian. 2006)
maimuta mea, poze Marco, filmulete Marco (1),www.dropshots.com/ioana_purdea" target="_blank">(2),www.dropshots.com/giova2" target="_blank">(3),
nunta noastra , Antalya, Italia

Mergi la inceput