FIV 96

Raspunsuri - Pagina 6

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns teodoran spune:

Betty..incepi si tu ca mine...nu mi se pare deloc mica valoarea, de ex. eu in z12 am avut 86.55, mi putin decat ai avut tu, difera de la organism la organism.
Maine ma duc si eu sa refac analiza la Giulesti.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns betty78 spune:

Teodoran multa bafta. Oricum e de bine.
Stii ce se intampla, o sa fiu calma dupa ce o sa ii vad inimioara batand. Arunci nu o sa mai am nici o problema

Va pup pe toate

betty78

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns madalina28 spune:

KLA78,sper ca pana la urma sa-ti de Dumnezeu un bebelus.Infiorator ce pot face medicii incompetenti.

MADALINA

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Dasha spune:


Foarte trista povestea ta Kla...din pacate nu putem sti ce surprize ne rezerva viata dar sunt sigura ca pana la urma se va rezolva totul si vei avea copilasul mult dorit.Eu sunt alaturi de tine,iubita.
Felicitari noilor gravidute si imi pare sincer rau pentru fetele care nu au reusit.
Iliuta ,tu ce faci iubita?Sper ca esti bine.
Liana si tie ,fato!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns KITTA spune:

Kla78Ingrozitor! Ca sa mai dau ceva sperante celor cu probleme mai amri ca ale mele, am o prietena care ramane pe rupte gravida cu o singura trompa....Asa ca nu se stie niciodata!
Betty78M-a sunat Ioana azi sa imi spuna rezultatul analizelor hormonale. Toul e OK. macar acum la inceput. Eco a fost OK, nu chisturi, nu altceva, totul e curat. Pe 04.01. nu mai imi face eco ca a zis ca nu are rost. Da, intr-adevar era cam brambureala pe la MNL astazi daca nu era Ioana. Pe mine m-a trimis dincolo pt. recoltare sange ca nu era in stare sa imi vada venele, dar si cand mi-a facut injectai in burta s-a KKit de parca era prima in viata ei. Si eu am mai multa dexteritate...
Sincer, constat ca este cam lipsa de personal calificat in toate domeniile!
Irlandezapai daca noi in Romanica ne permitem sa dam 3000 - 4000 Eur pt. BB tu de ce te vaiti? Ca vad ca si acolo costa tot cam la fel, numai ca salariile sunt altele!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Moniland spune:

Kla, ai fost o ghinionista in toata regula. Dar de aici in colo vei fii o norocoasa. Vei vedea ca la anul vom avea si noi bb in brate.

Kitta, tu esti deja pe diphereline? Si la anul incepi cu stimularea?

Liana, sa ai un drum bun si sa te intorci in tara cu bb in burtica.

Lachi, pentru ca nu ne-ai uitat.

Andicu, sper ca a fost ok vizita la dr, ca sunteti bine atat mama cat si copilul.

Monica

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alexi22 spune:

Buna fetelor am fost ieri la eco si mi sa spus ca este o singura sarcina.Nu mai am sangerari de 8 zile dar in schimb am greturi foarte mari si ma simt f aiurea.

FELICITARI PT FETELE CARE AU REUSIT!

alexi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns zouzounaki spune:

ANIAST FELICITARIIII sa ai o sarcina usoara dusa la termen...ai sa fi o mamica minunata!!!

"Cat asculti de Dumnezeu, atat asculta si Dumnezeu de tine"
Parintele Arsenie Boca

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns zouzounaki spune:

ADELIA sint alaturi de tine;ai trecut prin multe incercari,dar nu te lasa...undeva acolo...un sufletel este pus de-o parte si pentru tine...va veni si ora cind il vei simti in burtica...

KLA ai trecut si tu prin suferinte neomenesti;va veni si timpul tau,cind sufletul ti se va lumina si iti vei tine in brate puiul...sa raminem cu credinta in suflet,si poate Dumnezeu va grabi din indurare aceasta ora...va sarut pe toate,dragele mele si va doresc,numai bine


"Cat asculti de Dumnezeu, atat asculta si Dumnezeu de tine"
Parintele Arsenie Boca

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns KITTA spune:

Monilandda sunt deja pe Diphereline 4 facute, maine a 5-a din 18. Asa ca mai am de numarat. Pe 02.01. incepe si distractia cu Menogonul.Pe 04.01 merg la al doilea set de analize. O sa fac cate 4 /zi. Nu stiu o durea?
Fetelor, v-am zis oare ca am o prietena de varsta cu mine ( 39 ) care a ramas natural cu al doilea BB, primul are 2 ani si putin.?

Mergi la inceput