FIV 96

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Moniland spune:

Of, Of, Adelia ce mi-ar fi placut sa reusesti si tu.
Dar sper ca nu renunti.

Monica

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns teodoran spune:

Adelia imi pare rau, nu te lasa doborata de acest esec. Sper sa gasesti forta necesara sa o iei de la capat. Sunt sigura ca intr-o zi o sa reusesti!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns aniast72 spune:

Adelia iti multumesc si aici pentru sprijin, azi eram cam ametita de cap. Ai fost alaturi de mine cu multa putere si rabdare.
Fetelor, sa stiti ca Adelia e un om deosebit. Eu plangeam de fericire...nici lacrimi nu aveam, era o descarcare nervoasa...iar ea ma sprijinea si ma linistea. Si ea era cea care avea nevoie de asta... Imi pare rau pentru esecul tau dar te rog, nu renunta. Meriti un copil si sunt convinsa ca DD se va gandi la tine. O sa ma rog pentru tine.

Andreea

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns antosit spune:

Andreea FELICITARIIIIIIIIIII!!!!!!!!

Anto

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns antosit spune:

Adelia ,mergem inainte!

Anto

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Delia21 spune:

Andreea,pupam burticu cu bebici si felicitari din toata inima!Deci.....fara efort de acum,da?

Andicule,nu mai fa treaba,da-le altora din jur sarcini de facut,tustai cumintica si cloceste,please!Sa ne spui si noua ce vezi tu maine!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns pussi spune:

Adelia nu pot sa-ti spun prea multe...pe mine nu m-a linistit nimic. Dar sa nu renunti, gandul la o noua incercare te trezeste la viata. Te pup si sunt alaturi de tine

teodorangravidinonul contine progesteron, acre ajuta la sustinerea sarcinii. La Fiv sunt cazuri la care se da imediat dupa ET cate o fiola cred la 2 zile, tu ai luat probabil numai Ultrogestan care acum cu sangerarile s-a dovedit a fi insuficient. Sunt si sarcini rezultate pe cale normala cararo li se administreaza gravidinon( la cele cu risc mare 1 la 2 zile si la cele normale dar cu ceva probleme 1/ sapatamana).Nu-ti mai pune intrebari..stai cuminte in pat si ai grija de BB

PUSSI

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Avalon spune:

FELICITARI din tot sufletul pentru viitoarele mamici Aniast si Teodoran!

Adelia, imi pare rau...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ancadragoman spune:

Aniast,Teodoran FELICITARI!!!!!!!!!!!

anca
poze nunta
asteptam gemenii....

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns blueeyes2003 spune:

Aniast si Teodoran felicitari! Sa aveti sarcini usoare si bebei sanatosi!



Craciunul aprinde lumina din sufletele noastre!
De Craciun sa fim mai buni,sa fim mai atenti si mai iubitori,sa fim mai aproape de cei dragi,sa ne bucuram de ei,sa ii iubim si sa fim iubiti!
Craciun Fericit!!!

Mirela

Mergi la inceput