Aspirante optimiste>20 ani (24)

Raspunsuri - Pagina 22

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns AleDutulescu spune:

multumesc pt incurajari. inseamna f mult pt mine. mai am de asteptat pana la urmatorul test si asta ma deprima putin, mai ales ca stau acasa si ma plictisesc. deci am lace ma gandi. va doresc sa ne intalnim pe forumul cu viitoare mamici.

spor la

Alexandra

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns clauclau spune:

Olim, imi pare rau pentru Z1. Nu fii trista, fiecare luna e un nou inceput.

Kris, multumesc .

Aniast, felicitari pentru sarcina, sa fie usoara si bebe sanatos .

Mai stau o jumatate de ora si plec, dar intru diseara de acasa.
Va pup pe toate, dragele mele.

CLAU

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns olim spune:

la loterie era deja inchis cand am ajuns, si am trecut pe acasa sa pap ceva,si m-am asezat pe pat, ca ma durea tare burta.Si cand sa ma duc la baie, uratiiDe aia m-am si unflat asa tare, si am luat in 2 zile aproape 3 kile in plus.Sper sa imi treaca pe duminica sau luni, cu toate ca nu am mari sanse

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns olim spune:

dar asa am mari sanse ca pana in 15 ianuarie sa fie 15 zile de la ovulatie, si sa se intample minunea
Poate asa vrea DD sa se inample si sa imi indeplineasca aceasta dorinta

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns oana_r spune:

\Mail\attach\La_multi_ani_miau[1].pps


oana si matei(12 NOV.2003)
http://pg.photos.yahoo.com/ph/oana_r_76/my_photos

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns clauclau spune:

Olim, nu ai cum sa ai 15 zile de la ovulatie pe 15 ianuarie. Abia atunci s-ar putea sa fii la ovulatie, depinde cate zile are ciclul tau. La un ciclu de 28 de zile, ovulatia are loc in Z14.

Probabil o sa te mai lamureasca si fetele.

Te pup.

CLAU

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns didi-anda spune:

OLIM, multi . suntem cu sufletul alaturi de tine! imi pare rau ca ti-au venit uratii. cearta-i bine, sa-ti stie de frica si sa nu te mai viziteze 9 luni de-acum incolo. spune-le ca te-ai saturat de ei si sa fie ultima data cand mai trec pe la tine . nu fi suparata, cu siguranta DUMNEZEU ti-a auzit rugaciunile si-ti va da cel mai frumos cadou din lume..un , doar ca trebuie sa mai ai putina rabdare..nu multa... sper sa nu te superi pe mine c-am incercat putin sa te binedispun, spunandu-ti sa-i certi pe urati . te pup si sper ca luna viitoare sa ne dai vestea cea mare
ALE bine ai venit si sper sa ramai cat mai repede
ANIAST felicitari si sa dea DUMNEZEU s-ai o sarcina usoara si un bebe sanatos
FETELE va pe toate, sa nu fie cu suparare ca omit pe careva

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns olim spune:

de ce sa ma supar.Am nervi, ca ma pregate-am asa frumos pt noaptea de rev, chiar maine vroiam sa ma duc sa iau lengerie noua de pat, dar tot ma duc, si in noaptea de rev sa dam bataie.
Oricum , sunt sigura ca in ianuarie va voi da vestea cea mare

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns didi-anda spune:

OLIM DOAMNE AJUTA!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns numeioana spune:

Olim, pe 15 ianuarie se va fi prins deja samburelul in burtica ta... Asa ca, dupa ce vor trece uratii astia, puneti-va pe treaba! Nu mai amanati momentul!

Ioana

Mergi la inceput