Piticlonti de iulie - august 2004 (208)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns carmenp spune:

papa, pup iu si zgimboaicele, mama eroina ce ejti, ai o maaare bulina rosha de la mine.
lio, in caz c-ai nascut iti doresc refacere rapida (desi, vb lu` papa, cre` ca c-o mina faci sarmale cu ailalta schimbi pampersi), bebe papacios si dormicios, sa ifit sanatosi si fericiti si sa va bucurati de ei. in caz ca n-ai nascut, `poi sa ai parte de nastere usoara!
tuturor va doresc sa aveti parte de-un craciun fericit alaturi de cei dragi, cu muulte daruri si bucurii!
vazut o poza cu stefanut si cucuiu` liei, brrr, ce urit
edit, ca pusei citeva poze aici, pentru doritori http://entertainment.webshots.com/photo/2142387080082489038qHaECx
Carmen, Ilinca, Ionut
tzucurei de tzucurei 1, 2, 3,

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns carmenp spune:

maaare dreptate ai, io personal is onorata

quote:
Originally posted by papadie

nu va invinetiti ca in skimbul celor 38 de piese : nu doarme, nu vorbeste si nu foloseste olita Poftim poate va suna cunoscut: http://forum.supereva.ro/forumsupereva/topic.asp?TOPIC_ID=83842

DORSILIO iti urez si eu happy tzatze! Probabil ca acuma cu o mina skimbi pampersi doo marimi si cu una impletesti sarmai:) iti urez o bebika necolicioasa, somnoroasa si mincacioasa! si un Danutz cat mai cuminteeeel:-)

Bre...la alialte va urez in grup compact cele bune si va pup la greu. va dati seama ca vb. intre noi mai mult decat cu mame, tati , frati, surori si soacre? chiar daca mai mult citesc decat scriu stiu ca ceea ce simt pt voi se numeste prietenie. si sunt fericita. va multumesc si LA MULTI ANI GAGICI DE GAGICI!




Papadie, mama Mielului turbat si-a delikatului Pescarush



Carmen, Ilinca, Ionut
tzucurei de tzucurei 1, 2, 3,

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns amironeanu spune:

Sarbatori fericite si un Craciun linistit alaturi de cei dragi va uram si noi din tot sufletul!

Papadie, mare dreptate ai!
Marcela, pupacim inca o data vanataile domnisoarei si sa treaa repede!
Lia, da si tu un semn de viata sa stim ce si cum. Oricum nastere usoara iti uram si noi si refacere rapida si un bebelus sanatos si cuminte!

Va imbratisez pe toate virtual cu mare drag!


Pupici,
Andrea si Stefania (13.08.2004)
Stefi mica-mica si Stefi - mica
www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=44241" target="_blank"> O poveste despre o raza de soare

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns kim222 spune:

Si io la munca!Dar doar 4 ore!Apoi la petrecerea de Craciun de la Uka de la cresa..si dupa..plecarea...ca ne asteapta drum lung...4 ore daca nu este trafic!

Roxi si Carmen ..cadouri? De la sot..de la altcineva ,cine?Am primit deci o haina de piele cu guler de vulpita!Si impreuna cu Uka au confectionat o felicitare...asa ca am primit prima felicitare de la al meu cupil!

Papa sa traiesti si tu ...fericita ca si acum! Daca nu doarme, nu face la olita si nu vorbeste..m-am mai linistit!
Cristalinule ai grija cit papi!
Carmen, Irina...calatorie placuta!
Irina intrebai de Ema(Dana)..este bine dar f ocupata cu examenele...
Daria ai si papat amandina?
Liliana, merci pentru mesaj, l-am primit!La fel va doresc si voua!Cum este Arizona?
Carmen..te-ai scos! Ce ajutor de nadejde ai!!! Un frumos ce mai!
Andrea multumesc pt flori!Sanatate multaaaa...Cum a reactionat Stefi la primirea orgai? Hai intrati in trupa???

Mey io tot primesc de azi dimineata dulciuri,cafea de la colegi..io nu le-am luat nimic
Si am mai primit ceva! Superior Accomplishment!!! Chiar vine Craciunul!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mitzura spune:

Va uram si noi un Craciun fericit cu multa sanatate, iar Mos Craciun sa va aduca darurile pe care le doriti!!

Lia, daca ai nascut, refacere rapida si o fetita sanatoasa!!! O sa vezi ca prima luna e mai grea, dupa aceea incep sa se simplifice lucrurile.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns kim222 spune:

Papa..este ...fara cuvinte...I-am dat forward si sotului meu...stii ce-a zis?...ca ai o minte si un umor..brici! ..and btw...vreau poza cu noua "frezura"!!!

Va doresc sarbatori fericite..orinde v-ati afla!

Merry Christmas....HO....HO...HO !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns polux spune:

Buna si la mine.

Pupam Lia pui sa treaca repede cucuiul.

Liaaaaaaa mare ce se aude, a venit bebe doi?

Daria nu vi si la Chicago sa faci si aici niste prajituri, ca stiu ca esti mester mare.Pupam dulce.

Ina spor la proiectul Mos Craciun, sa ne spui cum a iesit.

Olivia distractie placuta ca musafir de craciun.

Andreea de Pupi voi unde faceti Craciunul?

Va pup pe toate si sa doresc Craciun fericit.

Liliana

Cele mai noi poze

Poze cu maimutica mea

Poze noi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns szivarvany spune:

Sa intru si eu pe scurt ca doar acum apuc (sa va iexplic: vreau sa termin trebile sa frec si io menta ca tot omu` ).
Am vazut pozici cu toti, ce nu am inteles este cum a reusit pui de Vrabiuta sa se loveasca.
Polux - vin, cum sa nu vin, cu mare viteza Vacanta faina sa aveti !
Papadicea - poate nu pui o poza cu fetele si cu noul tau look

LIA - te asteptam sa scrii doo cuvinte sa stim de voi
Am citit ieri da` sa crap, nu retin nimic ...

Merg la sarmalute Spor la munca tututor.
Va pupam pe toate !
Sa aveti parte de un Craciun minunat, alaturi de cei dragi, sa primiti muuulte cadouri si sa petreceti cat mai placut posibil aceste zile Si bagati mey pozeee
Craciun fericit tuturor !
de la fetili din Oradea ...


Daria & Giulia (2004 08 16) www.webshots.com/user/giulia16" target="_blank">poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns roberta04 spune:

Hello!
Cu mare intarziere si scuze, LA MULTI ANI, OLIVIA, sa fii sanatoasa, fericita si iubita!
CRACIUN FERICIT celor mai tari mamici din lume si piticilor aferenti!

Eu sunt Speedy Gonzales azi, am reusit singura acasa cu Matei sa gatesc deja sarmale, piftie, rulada cu carne si o prajitura, mai am o ciorba si gata.
Si cum nu se putea altfel, Matei e racit bocna , de ce mi-a fost frica n-am scapat, l-am lasat la ai mei si cred ca l-au lasat sa planga si e ragusit si mucos de nu se poate...
Dar trecem noi si peste asta!
DARIA!!!! Daca ma auzi, da-mi si mie linku' cu amandina,please, poate am maine timp de ea!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns szivarvany spune:

Helouuu, am gatat tooot, tralalalaaa, asa ca frec menta si merg sa fac ordine, doar bag nejte muzica sa am spor :-)
Iata amandinele ciocolatoase:
http://www.culinar.ro/forum/index.php?showtopic=11336
cu mentiunea in loc de galbenusurile alea , puneti o ciocolata topita la mw si racita, o mixati in untul cu zahar + cacao.
Spor la treburi fetele si inca o data Craciun fericit tuturor !!!
Pupici speciali pe burtici si la dublele mamici.




Daria & Giulia (2004 08 16) www.webshots.com/user/giulia16" target="_blank">poze

Mergi la inceput