Montignac : ce am mancat azi (81)

Raspunsuri - Pagina 4

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Ica 1975 spune:

LA MULTI ANI !!!!

SA AVETI PARTE DOAR DE CEEA CE VA DORITI, SA FITI SANATOASE FRUMOASE SI SA FIE CEL MAI FRUMOS AN DE PANA ACUM !!!!




Noi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns olim spune:

LA MULTI ANI 2007!
fETELOR, EU ZIC SA INCEPEM SA NE MOBILIZAM, MAI ALES DUPA ACESTE SARBATORI
O seara frumoasa tuturor

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns danat spune:

LA MULTI ANI si de la mine! Sa avem parte de tot ce e bun in acest an important, sa avem sanatate, noi si cei dragi, familia, prietenii, sa reuseasca tot ce-i bun mai usor, sa fie mai multa bunatate si atitudine pozitiva in jur, sa fim iubite, sa iubim, sa traim bine si spiritual dar si material!
Cat priveste pe nea Monti sa-i dea Domnul sanatate ca a avut ideea de a scrie cartea, iar eu promit solemn ca de saptamina urmatoare (cand s-or lichida toate tentatiile din jur) sa ma reapuc hotarit de Monti si miscare!
Sincer, am gustat din toate, undeori si de 2 ori in aceeasi zi, ceea ce m-a facut sa ma simt mai greoaie, acum am si kiklu, deci nu trag concluzii referitor la cantar, insa ma simt mai umflata, si mai nemultumita fata de cum reusisem sa ma imprietenesc cu modul Monti de mincat si cu cat de echilibrat ma simteam.
Hai ca bat campiile si zau ca inafara de 2 paharele de visinata...hic ...nu am beut nimic!
LA MUUULTI AAAANI si la cate kile in minus vreti voi! In 2007!



"Prietenii sunt aceia care te iubesc chiar si atunci cand te cunosc"

Dana mama lu'Radu Stefan (Fecioras de 2003)

Radu mamii (intre 0-2 ani) si Raduc de la 2 anisori :-)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns viorica avram spune:

si eu zic la fel
maine cafea cu lapte degresat si paine neagra

omleta cu salata

piept de pui la gratar cu salata
apa plata
sport
si da DD sa nu poftesc!

Viorica
Ingerasul meu Shalini

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns olim spune:

fetelor, sa ne apucam de treaba cat mai repede.Ne adunam aici un ambitios, si o sa ne mearga foarte bine

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns clara25 spune:

Fete dragi,ma alatur si eu voua..Am nevoie de ajutor,ca nu se mai poate.Mi-e si rusine sa spun cate kg am,cred ca sunt prima in top..M-am ingrasat enorm anul trecut,peste 20 de kg..


De astazi va tin companie.Am 1,67 si 104kg.Si imi doresc sa ajung la 61kg.Am citit de vreo 2-3 ori cartea,stiu regulile..dupa parerea mea este regimul cel mai bine gandit,sau mai degraba i-as spune stil de viata.


Va pup pe toate si sper ca anul acesta sa ne scape de kg astea nesuferite

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Mara76 spune:

Salutare fete ambitioase!

Eu am avut o perioada mai haotica la munca... si cu toata nebunia, plus dulciurile de Sarbatori m-am ingrasat 6 kg... deci am ajuns la "frumoasa" greutate de 75 de kg. . Si asa mi-e de ciuda... am muncit atat ca sa slabesc si intr-o luna am rezolvat tot. Asa ca de azi incep sa gandesc inainte sa bag ceva in gura. Vreau sa mananc proteic cateva zile, ca un soc pentru organism dupa o perioada de carbohidrati.

Asa ca azi branzica si carnita o sa am in meniu.

Va pup pe toate!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns olim spune:

fetelor, hai ca putem sa slabim toate.Important e sa avem ambitie si sa nu ne lasam.Pup toate fetele si va doresc o zi frumoasa tuturor

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ralu spune:

Clara, cred ca noi doua ne luam de mana. Eu nu am neaaparat 104 KG, dar sunt mai micuta de statura. Si mie mi-e rusine sa spun cate kg am. Le-am depasit pe cele din tabel. Si vreau sa ma apuc de luni cu avant si energie de Monti. Intai termin toate prostiile din frigider si apoi trecec la regim. Intai sa ajung la kg di tabel si apoi sa o mai iau si in jos, ca in sus m-am cam saturat. asa ca nu iti pierde speranta...poate in secolul asta o sa ajungem si noi la kg dorite

Tepup


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns olim spune:

eu am 86.7 la 1.67 si nici eu nu ma simt bine in aceasta situatie, asa ca fetelor, la treaba.
Sigur vom reusi, ne trebuie doar multa mbitie si totul va fii bine

Mergi la inceput