Durerea unei pierderi de sarcina. (12)

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Michelle81 spune:

Vreau pe listuta cu o sarcina pierduta la 9 saptamani si un ingeras pierdut pe nume KATHARINA!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Chantal spune:

Flavia, ma sperii! Te asteptam cu vesti bune!
Te .

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Chantal spune:

quote:
Chantal cred ca Michelle nu-i trecuta pe listuta ptc nu a cerut. Fiecare trebuie sa fie de acord sa fie scrisa pe lista Pt ce sa-ti ceri iertare? Suntem intre prietene si putem intreba si spune orice

Merci pt raspuns si pt intelegere, Laura.
Michelle, ma bucur ca te-ai pus de acord cu sotul tau si ca v-ati dat seama cat de mult va iubiti. Bravo!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns jojo_miha spune:

Fetelor daca tot actualizati lista poate ma treceti si pe mine,sarcina de 37 saptamani-preclamsie-Amalia Nicoleta,30.10.2006

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns blueeyes2003 spune:

Flavia linisteste-te,sigur nu este nimic grav.Fii optimista !Suntem alaturi de tine si te asteptam cu vesti bune de la medic.
Michelle ma bucur ca te-ai impacat cu sotul tau,ai sa vezi ca doar impreuna vet trece peste aceasta durere.
Stai linistita ca noi nu vom pleca de aici chiar daca vom fi gravidute si vom scrie si la Odisee,tot aici,in grupul nostru ne vom simti mai bine pentru ca noi stim prin ce am trecut si ne intelegem fiecare temere.Si fetele care sunt deja -dutze,Flavia,Ileana,Mari,Cristina,Gabi vezi ca nu ne-au uitat.Ai grija de tine!
Va pe toate!




CRACIUNUL APRINDE LUMINA DIN SUFLETELE NOASTRE!
CRACIUN FERICIT!

Mirela
Praying for a miracle!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Pepsi spune:

nana, ai mare dreptate, ce ti-e si cu autosugestia asta, dar nu stiu totusi daca nu se misca placenta asta a mea, unde-i e locul de fapt, ca am ca niste valuri in burta, nu se poate sa fie bebe chiar atit de miscaret......oricum nu am de ales, merg azi sa-i aud inimioara, ma bag in pat imediat ce ajung acasa.

michele, merci ca te gindesti la mine, mai un pic, ca inca nu am fost la medic, ptr ca la noi e abia 16h, voi sinteti cu 7 ore inaintea mea, deci va voi scrie imediat ce ajung acasa. ma bucur tare mult ca s-a reglat cu sotul tau, bravo!

chantal, merci ca te gindesti la mine!

merci fetelor, va tin la curent! va pup



Flavia +15, mama lui Dominic 17 mai 2004
http://community.webshots.com/user/pepsidominic

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Pepsi spune:

mirelush, acuma am vazut ca ai scris, merci mult de tot, va tin la curent!

michel, am uitat sa-ti zic, cum zicea si mirela, nu te speria ca plecam de aici, nu scapi de noi cu una cu doua, aici sintem pe baricade, vezi toate fetele care sintem gravi mai mult scriem aici decit la odisee!



Flavia +15, mama lui Dominic 17 mai 2004
http://community.webshots.com/user/pepsidominic

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns blueeyes2003 spune:

Fetelor,acum este randul meu sa nu pot sa dorm!!!Si cand il vad pe sot cum doarme si eu bantui pe aici
M-a luat si durere de spate...cred ca este semn ca vine CM
Oricum,daca nu a fost sa fie nici luna aceasta, prefer sa-mi vina acum decat in ziua de Craciun,cand as fi in Z26

Flavia bafta la eco! Ma gandesc la tine,sa stii!
Noapte buna! Sper sa reusesc sa adorm!



Craciunul aprinde lumina din sufletele noastre!
De Craciun sa fim mai buni,sa fim mai atenti si mai iubitori,sa fim mai aproape de cei dragi,sa ne bucuram de ei,sa ii iubim si sa fim iubiti!
Craciun Fericit!!!

Mirela
Praying for a miracle!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Pepsi spune:

fetelor intru repede sa va spun ca am auzit inimioara bebeului meu, a fost super, imi venea sa iau acasa aparatul ala ca s-o mai aud.....m-a palpat prietena mea uterul e ok, marimea i se parea corecta asa pe exterior, osul ala imi da de furca, ma doare cind ma apasa,(sper sa nu fie semn de dilatare...), si spatele ma omoara. a spus ca daca si miine ma simt rau sa iau legatura cu medicul meu(desi mici sanse am ca e plecat in vacanta sigur). oricum m-am mai linistit, mi-a spus sa ma odihnesc in vacanta asta, sa las facutul de sarmale,etc(chiar am cumparat cozonacii), fara sex pina nu-l vad pe medic, sa vedem ce-i cu placenta aia....deci, stati linistite, m-am linistit si eu cind am auzit inimioara aia draga, sa vad acuma daca osul asta imi mai face neplaceri
noapte buna, vorbim miine

Flavia +15, mama lui Dominic 17 mai 2004
http://community.webshots.com/user/pepsidominic

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Happiness_4_us spune:

Vezi mai, Flavia? fata panicoasa! Parca ma vad pe mine. Upss!
Ma bucur din suflet ca esti ok, acum nu iti ramane decat s ate bucuri de sarbatori si de momentele petrecute cu cei 2 barbatei ai casei, sotul si Dominic.

Michelle, Jojo_miha, v-am trecut pe listutza si v-am pus si un cupidon micutz care sa va trimita un sufletel mic cat mai curand. Va imbratisez cu mult drag pe amandoua.
Si.... Michelle, stai linistita ca eu sigur de aici nu plec. Doar vezi ca sunt ca raia de omul sanatos, dar ce sa fac daca eu ma simt bine aici cu voi? Sunteti atat de sufletiste si de prietenoase.



Nana, aspiranta la titlul de mamica!
Mami si tati te asteapta, !
Nunta noastra de vis!
Daca incepi sa te sacrifici pentru cei pe care-i iubesti, vei sfarsi prin a-i uri pe cei pentru care te-ai sacrificat!

Mergi la inceput