Nunta in Iasi (21)

Raspunsuri - Pagina 15

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns lgireada spune:

N-a mai tinut nimeni legatura cu ea private?

Liliana
http://pg.photos.yahoo.com/ph/lgireada/my_photos

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns nushulica spune:

iulissa este in sesiune va saluta pe toate si cum va putea va intra

INGRID

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Leah spune:

Buna!

Nu n-am facut marturii personalizate pentru fiecare invitat, le-am comandat de pe ebay
Doar ca ele in sine nu sunt chiar ce te-ai astepta de la niste marturii.
Mie nu imi place sa fiu "la moda", n-am inteles niciodata de ce unii oameni au mania asta. Fac mereu doar ce vreau si ce imi place: eu, de exemplu nu o sa am huse de scaune cu funde, nu o sa am decoratiuni cu baloane, artificii pe tort, dar sunt sigura ca o sa iasa ceva absolut superb!

Leah

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lgireada spune:

Nunta este un eveniment pe care fiecare dintre noi il percepem personalizat, e firesc sa fie asa. Adik io am vrut porumbei la nunta, mi-au lasat un noroc in palma, deci am suportat consecintele Io eram doar curioasa in ce constau marturiile si daca poti sa ni le arati :)

Liliana
http://pg.photos.yahoo.com/ph/lgireada/my_photos

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ramonika spune:

cine mai poate sa imi recomande un fotograf, cameraman? cei de la ONU is foarte scumpi si as vrea sa mai vad si pe altii.


Ramonika si pisicile Vladutz Bubulina Maritza Fulgushor

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mexxa spune:

quote:
Originally posted by Ramonika

cine mai poate sa imi recomande un fotograf, cameraman? cei de la ONU is foarte scumpi si as vrea sa mai vad si pe altii.


Ramonika si pisicile Vladutz Bubulina Maritza Fulgushor



aceeasi problema o am si eu..

Fetele din pacate am schimbat data nuntii va fi pe 25 august deoarece mama mea vine abia pe 19 in RO...
dar nu mai conteaza o sapt...



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ramonika spune:

e bine si pe 25 august... eu inca nu am incheiat contract cu fotografii... sper ca sptamana viitoare...


Ramonika si pisicile Vladutz Bubulina Maritza Fulgushor

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ramonika spune:

am vorbit la preference si am aflat ca o bucata de artific e 4,5 ron si un balon cu heliu 3 ron.


Ramonika si pisicile Vladutz Bubulina Maritza Fulgushor

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lgireada spune:

Mult/putin? ca eu nu-mi mai dau seama ... nici nu mai tin minte exact preturile de la nunta mea, dar am senzatia ca toate s-au schimbat putin, inclusiv meniurile pe la rest mi se par mai mari.

Liliana
http://pg.photos.yahoo.com/ph/lgireada/my_photos

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ramonika spune:

pai vreo 6-7 artificii pe tort ar costa vreo 25 lei, nu e asa mult. baloane depinde, ca daca vrei sa pui din alea impletite is cam multe, dar daca pui vreo doua la masa nu e mult. oricum nu cred ca o sa mai iau si baloane.
voi ati avut / vreti sa aveti baloane? de ce?


Ramonika si pisicile Vladutz Bubulina Maritza Fulgushor

Mergi la inceput