Aspirante optimiste >20 ani (23)

Raspunsuri - Pagina 14

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Gabitzu37 spune:

Anca, daca nu e febra de la raceala, tb 37 insemna ca ai ovulat.

Gabi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Happiness_4_us spune:

Neata si de la mine, fetelor!
Dar aveti spor la scris nu gluma! Bravos!!!
Pup toate fetele, nu vreau sa le enumar ca sa nu omit pe vreuna ptr ca m-as enerva tare.

Eu mai am azi si maine de servici, deja sefi nu mai am la birou asa ca voi sta numai pe forum si pe protv international.
Ieri ne-au dat cadou o sticla de vin intr-o cutie de lemn speciala cu desfacator dopuri si inca un inel de pus pe sticla cu servetzel sa nu se prelinga, o pulpa de miel beah gata data cu condimente. Astia sunt disperati sa purceleze miel. La ei d eCraciun si de Pasti se maninca numai miel. Beahhhhhhhhh.

Noi ieri am terminat de cumparat ultimul cadou, de luat luaram dar sa vedem daca ne si incap in bagaje, daca ne incadram la kg, sper ca da, si pe urma ramane sa ne rugam sa ne ajunga bagajele cu bine, ca anul trecut ne-am dus prin Paris si bagajul sotzului a ramas acolo, l-am luat de la aeroport dupa Craciun. Nasol tare. Sa speram ca vom fi norocosi de data asta.





Nana, aspiranta la titlul de mamica!
In asteptarea lui !
Nunta noastra de vis!
Daca incepi sa te sacrifici pentru cei pe care-i iubesti, vei sfarsi prin a-i uri pe cei pentru care te-ai sacrificat!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ancadragoman spune:

Gabitule mersi ,deci am pierdut outul...
Nana stiu ca niciodata cand te intorci acasa nu te incadrezi in kg permise.


anca
poze nunta
asteptam gemenii....

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Happiness_4_us spune:

quote:
Originally posted by ancadragoman
Nana stiu ca niciodata cand te intorci acasa nu te incadrezi in kg permise.


anca
poze nunta
asteptam gemenii....



Da, e super nasol, ca mereu mai gasesc cate ceva de luat si mereu apare intrebarea: ce sa iau si la ce sa renuntz? Off Doamne. Acum chiar nu am la ce renunta ptr ca am numai cadouri. Poate s arenunt sa-mi iau eu haine la mine, si as fi in stare de asta, oi gasi eu cu ce sa ma imbrac ptr 2 saptamani. Uite ca e o idee.
Pupici.


Nana, aspiranta la titlul de mamica!
In asteptarea lui !
Nunta noastra de vis!
Daca incepi sa te sacrifici pentru cei pe care-i iubesti, vei sfarsi prin a-i uri pe cei pentru care te-ai sacrificat!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Gabitzu37 spune:

Ancutz, nu se stie niciodata, depinde cand ai ovulat, depinde cat traieste outzul, asa ca e bine sa prestati diseara!

Fetele, sa va zic o chestie interesanta: in ciuda faptului ca fumeaza si bea cafea la greu, spermograma sotului meu (39 ani) a iesit foarte buna, cu 102 mil ! De unde rezulta ca exista o singura regula si anume: "Nu exista reguli!". Fiecare organism cu specificul lui...

Gabi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns olim spune:

Salut tuturor
va doresc o zi buna tuturor.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Happiness_4_us spune:

Si noi te salutam si iti dorim acelasi lucru!


Nana, aspiranta la titlul de mamica!
In asteptarea lui !
Nunta noastra de vis!
Daca incepi sa te sacrifici pentru cei pe care-i iubesti, vei sfarsi prin a-i uri pe cei pentru care te-ai sacrificat!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ancadragoman spune:

Olim la fel.
Noutati ceva?

anca
poze nunta
asteptam gemenii....

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Smaddy spune:

Buna fetelor am scris detalii despre mine la "vine barza? 33" si am trecut si la "aspirante optimiste > 20" ...am deja 29 merg pe 30 si vreau si eu bebe. Ma primiti si pe mine in cercul vostru de viitoare mamici?

Va urmaresc mesajele de mult timp si aproape va cunosc pe toate.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns selina-d spune:

Neata fetelor! Ati avut spor nu gluma!

Nana eu cand mergeam acasa de craciun lasam din hainele mele acasa ca stiam ca mama totdeauna imi facea cadou ceva si mai aveam si pe acasa ceva ramase. Ce te invidiez ca mergi acasa Pe mine acuma m-a apucat febra sarbatorilor.

Olivia stii ca noi ne potrivim la temperaturi - Exact asa am ovulat eu de la 36.1 la 36.4 si in zilele urmatoare a crescut treptat pana la 36.7 cat am si acuma. Cum e secretia? Daca ai vazut ieri albus e foarte probabil sa fi ovulat.

Anca daca azi ai albus inseamna ca probabil azi ovulezi deci eu zic ca nu e prea tarziu sa prestezi

Gabitzu ce bine sta sotul tau la numaratoare Io nu l-am dus inca pe a meu si nici nu il duc numa daca pana in februarie- martie nu iese nimic.

Olim ti-a venit sotiorul acasa?

Biby cum mai esti scumpo?

Mergi la inceput