Cirese de Mai-Iunie 2006 (32)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns ralucis spune:

tocmai vroiam sa scriu si eu ceva frumos, dar am vazut mesajul cameliei si nun mi-a venit sa cred ca mariuca a plecat la ingerasi. nu e drept! sper ca Dumnezeu sa fie alturi de ea si de familia ei si sa le dea piutere sa nu renunte la visul de a mai avea o fetita in curand...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns puiudana2004 spune:

Nu mi-a venit sa cred.Eu plang si scriu,Andrei plange la mine in brate...de necrezut.Si eu care credeam ca o sa fie bine,din cele citite!Dumnezeu sa o odihneasca in pace!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gicutza spune:

Mi se pare asaaaa nedrept ce s-a intamplat cu Mariuca!!! Nici nu mai stiu de cand nu am mai plans asa cum plang acum!!!

Sper doar sa-i fie mai bine acum!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns DianaR spune:

Fetelor nu am cuvinte...Intr-adevar o veste fff trista... Dumnezeu s-o odihneasca!

Diana, Vlad(16.05.04)(bebelus si copilas) & Timeea (18.05.06)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cocutica spune:

Chiar nu sunt cuvinte de spus... doar atat: Dumnezeu sa o odiheneasca in pace pe Mariuca, iar lui Irinel sa ii dea multa putere si linistete sufleteasca!

Cocutica si Elena (4 iunie 2006)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns 26octombrie spune:

stiu. si eu sunt la fel. insa ma gandesc, totusi, ca acum nu o mai doare nimic si cred ca pentru o mama e mult mai rau sa vada cum sufera puiul ei, intr-una, decat sa isi ia la revedere. Doamne-Doamne sa o odihneasca!

Luana si Hora - 14 Mai 2006

Hora Lucia
www.geocities.com/mamici_de_mai_iunie2006/povesti.html#Hora " target="_blank">poveste
io tot cresc

citat la semnatura nu mai am, da' caut unu nou si dashtept!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Lya spune:

Ce veste trista

Cred c-ar trebui sa scoatem link-urile cu hiziliti.......nu le sta bine pe prima pagina in momentele astea triste.Imi pare asa de rau,nu mai am cuvinte decat

dewww.snugglepie.com/ezb/317544.png" target="_blank">Ruty&Erikutz

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns arleena spune:

nu-mi vina sa cred....mariuca nu te vom uita niciodata....nu e drept......pacat ca a avut o viata asa scurta si cel mai rau ca a fost plina de suferinta

de Alex SUPERSTAR (8 mai 2006)
POZE
www.dropshots.com/arleena" target="_blank">Filmulete1 www.youtube.com/profile_videos?user=arleena79" target="_blank">Filmulete2
nasterea

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns 26octombrie spune:

de vreo..spe mesaje tot vreau sa ii multumesc lui MIKIION pentru linkurile minunate, cel putin pentru mine, pe care ni le ofera. i-am mai multumit io odata, da de atunci a tot trimis altele! sar'mana!!
am scapat de control; las cupilu cu mama si ma duc cu berbatu sa beu!!
va mai zic maine cum fu (beutu, ca de control abia am scapat, de ce-as mai vorbi de el?)

Luana si Hora - 14 Mai 2006

Hora Lucia
www.geocities.com/mamici_de_mai_iunie2006/povesti.html#Hora " target="_blank">poveste
io tot cresc

citat la semnatura nu mai am, da' caut unu nou si dashtept!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Lya spune:

Pt cine n-a vazut ultimele poze cu ingerasul mic .Era superba.Te vom pastra mereu in inimile noastre!


dewww.snugglepie.com/ezb/317544.png" target="_blank">Ruty&Erikutz

Mergi la inceput