Aspirante optimiste >20 ani (21)

Raspunsuri - Pagina 21

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns irlandeza spune:

quote:
Originally posted by olim

salutare tuturor
ma primiti si pe mine la voi la club



Olim, scumpo, gata de atac ? Sper sa nu ajungi asa stresta ca si mine.

Noi 2 singurei

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Laura Ioana spune:

Am fost la marinescu, s-a uitat pe analize, mi-a facut eco si a zis ca analizele sunt bune, cicatricea de la cezariana arata bine, dar mi-a spus sa nu raman insarcinata trei luni dupa chiuretaj
Cand imi vine CM-ul in ianuarie tre sa sun la spital si sa ma programeze pt internare Vrea sa-mi faca HSG sa vada la eco cum e treaba cu trompa mea si vrea sa se uite si cu nush ce camera video in uter (nu stiu cum se cheama procedura)! Nashpa! Io ce ma fac? Sa fac si treaba asta? Cred ca o fac, in pana mea, incerc si asa!

Lachiii felicitari, iubita, ce mult ma bucur! Sa-ti dea Dumnezeu numai bine, sa ai sarcina usoara si bebelusul sanatos si mancacios!

Luna felicitari! Sarcina usoara si bebe sanatos! Sa iei cat mai multe fete dupa tine


Poze Laura

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns nushulica spune:

salutari fetelor! felicitari noilor gravidutze...azi am luat si rezultatul la analiza nush ce infectie am nush ce bacil...fac tratament 10 zile cu ovule si antibiotic...urmeaza un alt control dar de acum la anu ...sper ca pana atunci sa mai apuc sa mai si scriu ceva aici la voi

pupici

INGRID

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns kriss79 spune:

Buna dimineata
De cateva sapt am o durere in ovare, nu foarte tare, dar este..cred ca ma programez la o eco..mai lucreaza oare dr. sapt urmatoare? si daca da, se poate face eco cand esti pe cm?
Nusa, imi pare rau..sper ca vom reusi la anul!
va pup si va doresc o zi frumoasa!



Nunta noastra - 2 iulie 2005;Luna de miere;Finutza Alexandra Ioana;Tunisia(2006)

Incercari bebik

Cristina

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns RAMONELLA spune:

Neata fete cucuiete!!!Azi sunt Z5 si TB 36.9.Am zis ca nu-mi mai iau TB dar doctorita a zis s-o iau si cand ma duc la ea sa merg sa facem curba.
Pupici la toate!!!

NUNTA
28.05.2005
http://photos.yahoo.com/ramon_ramonel

in asteptarea gemenilor

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ancadragoman spune:

Neata fetele.
Ramo dar incinsa mai esti fato?
Rox cum ai temp.?
Bibileana ce faci?

anca
poze nunta
asteptam gemenii....

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Alysh spune:

Fetelor dupa cum v-am spus ieri s-a confirmat cu uratii, au venit si sunt tare dezamagita. Tre sa fac un tratament pt anexita luna asta dar nu mai am chef de dr. Aveti vreo idee de tratament bun (eu am luat ceai de coada soricelului + tinctura de coada soricelului + supozitoare) si in seara asta iau si polidin sa fac injectii. Stiu ca ar trebui sa merg al doctor dar pur si simplu vreau o pauza si o sa ma tratez din sfaturile voastre si din experienta pe care am mai avut-o eu cu racelile. Va PUP!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns RAMONELLA spune:

Alysh imi pare tare rau ca au venit uratii!Nu uita ca orice sfarsit e un nou inceput!
Anca e mare temperatura mea?Acum mi-o iau in fundulet.Cine mai spunea asa??
Biby unde esti??Ai fost la doctor??

NUNTA
28.05.2005
http://photos.yahoo.com/ramon_ramonel

in asteptarea gemenilor

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ancadragoman spune:

Ramo este buna temp ptr ziua 5.
tot inainte si cine stie....

anca
poze nunta
asteptam gemenii....

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns RAMONELLA spune:

Cine stie...poate vine..poate nu...nu ma stresez...doar sa stiu cand se produce ovulatia...oricand va veni va fii binevenit!

NUNTA
28.05.2005
http://photos.yahoo.com/ramon_ramonel

in asteptarea gemenilor

Mergi la inceput