Aspirante optimiste >20 ani (21)

Raspunsuri - Pagina 10

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns RAMONELLA spune:

Olim spor la facut bebe!!!!

NUNTA
28.05.2005
http://photos.yahoo.com/ramon_ramonel

in asteptarea gemenilor

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ancadragoman spune:

Mai fetelor duphaston este acelasi lucru cu utrogestan?
Ma intereseaza ptr o prietena de-a mea.
Pupici

anca
poze nunta
asteptam gemenii....

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns didi-anda spune:

luna felicitari! sa dea DUMNEZEU sa ai o sarcina usoara si un bebe sanatos.
celor care nu li-i s-a indeplinit minunea, le doresc sa fie optimiste si increzatoare! va iesi soarele si pe strazile noastre.
eu stau in pat <am observat ca, daca nu fac multa miscare, nu mai am scurgere>. sa nu radeti de mine! joi merg sa-mi fac beta hcg <daca nu-mi vine pana atunci> si daca rezultatul nu este bun,imi sun dr sa vedem ce putem face...
este greu pt mine..sper pana in ultimul moment sa fie bine...de 4 ani si ceva, niciodata n-am sperat mai tare decat am sperat zilele astea...
va pup pe toate si sper sa pot fi si eu la fel de optimista cum sunteti voi..

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Olivia26 spune:

Anca din cate stiu eu, ambele sunt preparate progesteronice. Deci cred ca sunt acelasi lucru, supliment de progesteron.

------------------------
"Love like you've never been hurt, sing like nobody's listening and dance like nobody's watching."
Noi
Numaratoare

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cristina85ss spune:

Buna fetelor,sunt noua pe aici si ma numar printre viitoarele gravidute.Am 21 de ani si sunt 4 luni decand incerc sa raman insarcinata,totusi speranza moare ultima !!.Haide-ti sa facem cunostiinta,voi de unde sunteti?Cati ani aveti si de cat timp incercati sa ramaneti insarcinate?Cristina

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Olivia26 spune:

Cristina, bun venit pe si sa dea DD sa vina bb cat mai repede.


------------------------
"Love like you've never been hurt, sing like nobody's listening and dance like nobody's watching."
Noi
Numaratoare

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cristina85ss spune:

Multumesc Olivia pentru urare zilele astea ar trebui sa vina rusii pe la mine,sa speram ca nu Nu stiu fetelor ce metode sa folosesc ca sa raman mai repede ,stie careva sa-mi dea un sfat? Eu am un ciclu neregulat,cateodata vine la 24 de zile,alte ori la 26,insa niciodata mai devreme de 20z sau mai tarziu de 28.Noi nu facemneaparat in perioada fertila,ci cam de 2 ori pe saptamana mai ales in weekend fara protectie fara nimic.Acum 4 luni am intrerupt pastilele aniconceptionale si ne-am apucat de treaba.Spuneti-mi si mie voi ce metode folositi?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Olivia26 spune:

Cristina, poate nu mai vin rusii si primesti un cadou de la
Vezi ca pe prima pagina la acest subiect gasesti Calculator ovulatie si poti sa-ti calculezi perioada fertila, dar sa speram ca nu va mai fi nevoie

------------------------
"Love like you've never been hurt, sing like nobody's listening and dance like nobody's watching."
Noi
Numaratoare

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns blueeyes2003 spune:

Cristina bine ai venit!
Iti tin pumnii sa nu mai vina CM si sa ne dai vestea ce vine bebe!
Si eu am un CM de 25-26 de zile.Incearca sa faci mai mult in perioada fertila poate se prinde.



Mirela
www.snugglepie.com/ezb/692306.png" target="_blank">Vine Craciunul! www.justmommies.com/tickers/pic/ttc/19520/" target="_blank">Praying for a miracle!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cristina85ss spune:

Multumesc Olivia pentru sfat,am facut calculul ovulatiei si acolo spunea ca perioada fertila pentru mine ar fi fost pe 3 decembrie( sambata!) ma gandesc ca am facut noi ceva pe atunci.Multumesc blueeyes2003 ptr urare,sa dea Doamne-Doamne sa fie cum zici tu!

Mergi la inceput