cum sa nu o strang de gat!?

Raspunsuri - Pagina 7

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns ipearina spune:

Da' de soacra mea ce parere aveti? A venit in vizita sa-si vada nepotul si stiti ce i-a zis unui copil de cinci luni care a inceput sa planga cand a vazut-o? "M-ai dezamagit, de data asta m-ai dezamagit!" Reactia copilului era normala tinand cont de varsta si de faptul ca sta numai cu mine. Si muuuuuuulte alte aberatii vizavi de copilul meu: ca de ce nu l-am infasat, ca sa nu ne mai spalam atata pe maini si sa-l lasam sa bage in gura ce vrea ca sa-si faca anticorpi, ca sunt exagerata etc. La fiecare vizita ma enerveaza cu ceva.
De prin luna a treia de sarcina n-am mai calcat pe la socrii si taaaaaare bine ma simt, insa pacat ca in curand va trebui sa reiau vizitele la ei.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ALINATXA spune:

Flavia nu ii mai permite sub nici o forma sa isi dea ea cu pararea.Mergi chiar pana la nesimtire daca altfel nu se poate.Dar ea ce naibiii incearca sa faca?Cine se crede eea.Eu sa fii fost in locul tau o luam de mana si o scoteam afara cu tot cu ,kkturile ei de comentarii de femeie frustrata.NU TE LASA CALCATA IN PICIOARE SI LIMITEAZA INTALINRILE DINTRE EA SI FETITA TA.Vai ce tupeu pe unele frate!!!

34+saptamani http://new.photos.yahoo.com/naomi_creamy/

Mergi la inceput