Bucurii de sept - oct 2006(15)

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns CamiSol spune:

Alexxia si la Galati este ceata in continuu de o saptamana. M-a disperat. Nu prea l-am scos afara. Doar cate 5-10 minute in curte, ca stau la casa. Sper sa nu il afecteze cu nimic.
Eu ii fac masaj lui Luca tot cu crema Nivea. De fapt toata gama , sampon , sapunel, gel de dus pe care le folosesc sunt Nivea. Dar vreau sa le schimb cu Clorane ca am auzit la fete ca sunt produse foarte bune.

_

Cami de Luca Ionut (25.09.2006)
Pozici cu burticutza
Album Luca Ionut
www.totsites.com/tot/lucaionut" target="_blank">Site-ul voinicelului

Uite cum cresc...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mephala30 spune:

Neatza!

La multi ani sarbatoritilor de azi: Alexia-Maria, Armand, Antonia, Alexia-Nicole, Iulia-Ioana.

Itzy, nici eu nu lipsesc prea mult de acasa. Cel mult 3 ore....si, cu toate ca ii las lapte in biberon, nu vrea sa pape. Face nazuri, se inneaca...

Iancutza, de la 3 luni poti sa-l pui in marsupiu. Juma de ora pentru inceput, apoi maresti intervalul.



IUSTIN(5.06.2004) si TEODOR(6.09.2006)
www.totsites.com/tot/iustin_si_teo" target="_blank">
Albumul nostru

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Crisnemes spune:

Eu ii fac masaj la Victor cu uleiul Nivea , eu sunt tare multumita de toata gama.

Roxana toate aceste framantari fac parte din "meseria" de mamica si vor dura toata viata


Cristina siDragos (31.01.2004)+Victor(19.09.2006)
Poze
POZE YAHOO
www.totsites.com/tot/victornemes" target="_blank">Album

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cata14 spune:

mephala, eu am aceeasi problema cu plecarile si cu faptul ca nu vrea lapticul pe care ma chinui sa-l mulg ptr el. Am insistat vreo saptamana cu diferite tetine (am inteles ca Pigeon e cea mai moale) si azi a mancat 100 ml in lipsa mea. Un real progres. Maine cred ca ma duc la servici sa vad ce face.

Am mai pus niste poze, daca vreti sa le vedeti. Un set cu Erik si un set mai vechi din prima noastra luna in Australia.

Catalina, mamica de Erik (17.09.06)
ERIK-poze, si alte poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns CamiSol spune:

Fetelor voi ce pompe de san folositi??? Eu am una manuala si ma chinui cu ea de innebunesc.
Alessia tu ce pompa ai??? Am vazut ca ultima data cand ai spus ca te-ai muls ai scos parca 180ml . Eu abia scot cate 60-70ml si asta foarte rar cu toate ca am sanii plini cu lapte de pocnesc. Daca il pun pe Luca la un san incepe sa imi curga si celalalt siroaie. Daca pun pompa pauza!

_

Cami de Luca Ionut (25.09.2006)
Pozici cu burticutza
Album Luca Ionut
www.totsites.com/tot/lucaionut" target="_blank">Site-ul voinicelului

Uite cum cresc...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alessia80 spune:

'Neatza

SCUMPIK,RAMOMAR,CRISNEMES,PUTZURUCA-DULCE DE LA IUBIREA MEA!
ITZY-eu nu vad deloc asemanarea lui cu noi. De buze...ce sa mai zic. Se ia la intrecere cu papusica ta

INNI- vazut azi AMI- no comment

LEXI- ma inscriu si eu cu ITZY la bataita pe care o iei dak mai zici urat de Maria!

Multumesc muuuuuulttttt fetelor care si-au amintit de noi azi


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns notquiteso spune:

buna dimineata, fetelor.
La multi ani pt puii mici
Am si eu o intrebare: se intampla ca puii vostri sa nu vrea sa doarma si sa urle in continuu, desi sunt obositi? Grasa mea asa face de cateva zile.M-a terminat.. e ca maimuta aia care apasa pe butonul pt orgasm pana lesina. Asa e ea cu caruselul asta...Sta si se uita la el, nu vrea sa doarma, iar cand incerc sa o culc, incepe circul. Bine, circul incepe oricum chiar daca o las in pace sa se holbeze la el.. ca la un moment dat e mult prea obosita. O vad ca i se umfla ochisorii, urla si nu o mai pot potoli. Azi-noapte a inceput sa urle si cand s-a trezit sa manance. Cred ca ramasese setata asa, pe "urlete". Ii demontez partea mobila si o ascund, dupa care ma plimb cateva ore cu ea pe umar prin casa in timp ce ea urla 10 min, tace 5 min, ca doar deh, oboseste si de urlat. Da' isi reface repede fortele... dupa 2-3 ore de urlete e albastra toata, ragusita.. Si zau ca nu e din cauza burticii, ca doar stiu cum face cand o doare burta. N-o doare nimic, doar ca vrea sa se uite la caruselul ala pana lesina.

POZE

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns CamiSol spune:

quote:
Originally posted by cata14


Am mai pus niste poze, daca vreti sa le vedeti. Un set cu Erik si un set mai vechi din prima noastra luna in Australia.

Catalina, mamica de Erik (17.09.06)
ERIK-poze, si alte poze



Cata am vazut pozele cu Erik frumuselul, dar cele din albumul alte poze nu se vad. Probabil ca nu le-ai facut publice.

_

Cami de Luca Ionut (25.09.2006)
Pozici cu burticutza
Album Luca Ionut
www.totsites.com/tot/lucaionut" target="_blank">Site-ul voinicelului

Uite cum cresc...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alessia80 spune:

CAMI- avent, dar trebuie sa-i tot schimbi pozitiapana golesti toate canalele

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mexxa spune:

quote:
Originally posted by notquiteso

buna dimineata, fetelor.
La multi ani pt puii mici
Am si eu o intrebare: se intampla ca puii vostri sa nu vrea sa doarma si sa urle in continuu, desi sunt obositi? Grasa mea asa face de cateva zile.M-a terminat.. e ca maimuta aia care apasa pe butonul pt orgasm pana lesina. Asa e ea cu caruselul asta...Sta si se uita la el, nu vrea sa doarma, iar cand incerc sa o culc, incepe circul. Bine, circul incepe oricum chiar daca o las in pace sa se holbeze la el.. ca la un moment dat e mult prea obosita. O vad ca i se umfla ochisorii, urla si nu o mai pot potoli. Azi-noapte a inceput sa urle si cand s-a trezit sa manance. Cred ca ramasese setata asa, pe "urlete". Ii demontez partea mobila si o ascund, dupa care ma plimb cateva ore cu ea pe umar prin casa in timp ce ea urla 10 min, tace 5 min, ca doar deh, oboseste si de urlat. Da' isi reface repede fortele... dupa 2-3 ore de urlete e albastra toata, ragusita.. Si zau ca nu e din cauza burticii, ca doar stiu cum face cand o doare burta. N-o doare nimic, doar ca vrea sa se uite la caruselul ala pana lesina.

POZE




asa mai pateam si eu cu Seby...


Mergi la inceput