Ai nostri ca brazii! - ianfeb2005 (34)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns bubu05 spune:

Crinuta, unde mancam mexicana? Ai vazut ca am mai scris un mesaj in cap. trecut?

Lavinia, pai vezi ce faci sa nu ajungi noaptea, Doamne Fereste! Eu stau in Berceni.

Oana si Vladutz (2 ianuarie 2005)
Poze cu Vladutz

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns kris spune:

AMAYA, PARCA SPUNEAI CA MOS NICOLAE E MAI MODEST! pt ca a-ti cumparat jucarii nu gluma,

Patri si Shobo, sa va traiasca sotii cu numele, sa fie sanatosi , sa va iubeasca si sa va pretuiasca!

si

LMA TUTUROR CE POARTA NUMELE SF . NICOLAE! sanatate si spor in toate!



albume foto
Kris si Bianca Maria (26.01.2005) ora 14.00

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lavinia345 spune:

Crinuta,habar n-am pe unde merg prin Turcia.Stiu ca exista o legatura prin Turcia(Ankara,Istanbul)de l-au adus pe un libanez la Stupize,Stupize si a asteptat vreo 9-10 ore in aeroport pt legatura.Deja imi vajaie capul de griji,se aude ceva de razboi civil...partea proasta e ca jupanul nu poate veni cu Natalia incoace ca are acolo doar pasaportul libanez.Si ca sa vina cu ea in Romania ii trebuie viza ,caci ea ca romanca e trecuta pe pasaportul meu care e la mine evident.Si am luat si certificatul ei de nastere cu mine ca sa pot sa mut alocatia ei pe card aici.Plus ca el ar veni pe pasaport britanic(ca nu are libanez) si ea cu pasaport libanez...cam incurcata treaba si sper sa nu le faca probleme in caz ca nu pot eu sa ajung la ei si sa plecam de acolo tutzi trei.

Lavinia


Natalia

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lavinia345 spune:

Ah da,La Multi Ani tuturor Nicolailor si Nicoletelor.


Lavinia


Natalia

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns crinuta spune:

Pai afla si tu. Daca e Istanbul ai unde sa stai cele 9 ore.

Crinuta si Rayan

Fara Dumnezeu nimic nu e.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lavinia345 spune:

Pai joi ma duc la agentie,pana atunci dau cu presupusu...

Lavinia


Natalia

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Amaya spune:

Kris, pai este modest...robotelul il are de ceva timp, acum primeste doar trailer-ul si setul de masinute.

Nu-i musai la Plaza, dar veniti cu idei ca eu stiu numai locatii pe aici prin zona mea.

Oana 30+ si nazdravanul Andrei (18.02.2005)

Comorile mele

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ana maria spune:

Lavinia indiferent unde ai esacala daca sunt 9 ore poti sa ceri sa mergi la hotel. De obicei sunt mai sensibili la cei cu copii dupa ei dar poti cere si tu. La agentie poti sa dai telefon si te lamuresc de la telefon. Imi pare rau ca e asa periculos acolo. Oricum din cate am inteles dela tine in zona unde locuiti e liniste, nu-i asa?

Crinuta te rog frumos modifica si la mine 12.5 kg si 89 cm. L-a masurata doctorita saptamana trecuta. Sarumana

Ana Maria si Victor Stefan (15 12 2004)



Succes si s-auzim numai de bine!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ixxi spune:

neatza mamici si pitici

La multi ani pt NICOLAE SI NICOLETELA!!!!!!!!!!

Crinuta scobitorica mea a ajuns la 86 cm si 12kg.....e "gasa si moase"

M/as inscrie si eu la intalnire....poate reusesc sa si ajung. ca locatii...pizza hut, la mama de pe episcopiei, don tachos (sau cum se scrie), kfc, escu.....toate in centru!!!



Beatrice si piersicuta
Cristina bebe si Cristina copilas

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns crinuta spune:

Am modificat.

La multi ani pentru Nicolete, Nicolae,etc.



Patricia, ce faci? Ti-am raspuns aseara tarziu pe yahoo. N-am primit nimic de la tine inainte.


pupici

Crinuta si Rayan

Fara Dumnezeu nimic nu e.

Mergi la inceput