Spiridusi de ianuarie-februarie 2006 (124)

Raspunsuri - Pagina 4

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Biancas spune:

4 melodii din Alba ca Zapada.
Acum incarc niste poze cu torturile Sandrei de la 6,7,8,9 ani, pacat ca ala de care va ziceam e la 5 ani si nu il am pe digital Cel de la 8 ani cu papusa se taie foarte greu dar a fost foarte bun, cu frisca si fructe inauntru. Cel de la 9 l-am facut eu
Uitati-va in Albuum.

Bianca , mami de Sandra( 8.07.1997) si de Daniel (17.01.2006)
Albumul nostru
www.onetruemedia.com/my_shared?z=f72578dbdb5131bc04ec7&utm_source=otm&utm_medium=text_url/" target="_blank">Filme


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Biancas spune:

Acuma eu tot vb de torturi dar cine stie ce tort imi fac nasii lui Dani...
Macar asta de 1 an sa fie frumos ca restul nu conteaza asha mult

Bianca , mami de Sandra( 8.07.1997) si de Daniel (17.01.2006)
Albumul nostru
www.onetruemedia.com/my_shared?z=f72578dbdb5131bc04ec7&utm_source=otm&utm_medium=text_url/" target="_blank">Filme


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Biancas spune:

Moni cred ca se tot gandeste inca...
Sau nu a dormit azi noapte de atatea ganduri si nu are chef de noi azi...
Sau s-a dus la firma italiana sa le dea raspunsul si sa isi ia masina in primire si biletul spre Italia
Sau nici una din ele

Bianca , mami de Sandra( 8.07.1997) si de Daniel (17.01.2006)
Albumul nostru
www.onetruemedia.com/my_shared?z=f72578dbdb5131bc04ec7&utm_source=otm&utm_medium=text_url/" target="_blank">Filme


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns silvi_2005 spune:

Salutare tuturor si LA MULTI ANI SARBATORITILOR DE ASTAZI: SCUMPICA RAISA, BIANCA, FILIP, IOANA CU CIDITE SI NASTRUSNICA CARLITA!!!


Daca ceva se intampla o singura data, se poate sa nu se mai repete niciodata dar daca se intampla de doua ori, se va repeta sigur si a treia oara.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Bee spune:

Buna dimineata fetele.
LA MULTI ANI micutilor sarbatoriti astazi!
Eu cu cititul la zi, cu scrisul, mai usurel.
Am vazut ca vorbeati de torturi.
Eu una ma pricep la torturi de adulti, dar anul asta vreau sa fac ceva cu totul special pt domnisoara. Ma gandeam la o combinatie: piscoturi insiropate cu ceva sirop de portocale+ crema de branza+ dulceata de afine.V-am ingrozit? Eu una n-am asa retete pe nicaieri, deci v-a fi un experiment.
Moni, inca nu m-am lamurit eu daca te-ai decis sau nu sa schimbi serviciu, dar oricum, felicitari pentru oferta buna de munca!

Bee
si Ana Teodora (22.12.2005)
http://www.dropshots.com/dochia

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dana_ene spune:

Mai fetelor ce discutii haioase au fost asta-noapte.
Am pus-o pe Oana in asteptare si nu mai terminam de citit... si bietul copil ma tot intreba "Gata, mami?", dar eu...nimic.

Bombo, am vazut poza si filmuletele. Scumpa tare-tare-tare Jasy. Si-mi plac teribil jucariile. Zau ca merita. Ce mi-ar place si mie o piscinutza de-aia cu biliute. Tare, tare faina !

Moni, si eu m-am trezit cu gandul la tine. Ce-ai decis ? Hai ca iti tin pumnii !

Eu ma pregatesc de venirea lui MOS NICOLAE!
Mai am de facut cateva cumparaturi.
Vreau sa le pun surprizele in niste ciorapei de cadouri. Vor fi pe cat posibil similare cadourile:

Oana:
- ciocolatele
- biscuiti
- napolitane
- pufuleti
- Mos de ciocolata
- ou Kinder
- carte de povesti si colorat

Roxanica:
- lapte praf
- biscuiti
- napolitane
- pufuleti
- borcanel cu piure de fructe
- cereale
- carte cu animale


Daniela mamica de Oana Maria (2 sept. 2003) si Roxana Elena (7 febr. 2006)

www.copilasi2006.3x.ro/" target="_blank">SPIRIDUSI DE IANUARIE/FEBRUARIE 2006

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dana_ene spune:

sarbatoritilor zilei: Raisa, Bianca Ioana, Ioana Alexandra, Carlita si Filip

Ioana, sa nu ne uiti cu pozele !
Abia astept sa le vad. Te rooooooooooog !


Daniela mamica de Oana Maria (2 sept. 2003) si Roxana Elena (7 febr. 2006)

www.copilasi2006.3x.ro/" target="_blank">SPIRIDUSI DE IANUARIE/FEBRUARIE 2006

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns silvi_2005 spune:

Scuze pt greselile de ortografie sunt tare ca iau antibiotic si mi-e asa de rau ca nici nu pot manca, ieri si azi...am gabat numai lapte cu cereale sau musli, sunt terminata.
Anasol, da asa e azi e faza cu nemancatul, eu nu pot sa o tin nici azi ca iau un antibiotic tare.
Mai felelor am de m-am prapadit citind colectia de asta noapte brovo dragelor imi place de voi ca o puneti de party in pijama noaptea
Miri, sanatate multa, lasa ca trece si scapati voi cu bine, am o prietene care a avut bebele cu problema asta si acum e bine, n-a ramas cu urmari.
Moni ce te-ai hotarat? iti pumnii sa iei decizia buna.
Ali, nu ai facut picaturile alea?Noi am scapat de tot si ieir l-a cam tinut socrela afara, chiar aveam emotii.Am vazut-o pe iarina in leagan, tare scumpica....de ce ati ancorat leaganul?


Daca ceva se intampla o singura data, se poate sa nu se mai repete niciodata dar daca se intampla de doua ori, se va repeta sigur si a treia oara.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns silvi_2005 spune:

Ioana astept si eu pozele!!
Bianca si eu ma gandeam la un tort cat mai natural, sa poata sa manance copilasii, plus ca eu una cred ca anul asat nu fac mare tambalau ca e perioada copiilor raciti...asa ca nu cred ca vom avea prea multi invitati.Am vazut torturile, superbe toate.
Maraki ai fost mortalaaaaaa
Nu mai stiu la cine ce vroiam sa zic ca imi vajaie capul....sper sa nu-l racesc pe bebe.Noi azi vom merge sa mai cumparam ceva decoratii, la Cora cred.Maine pentru ca il sarbatoresc pe Alain pt ca e Nicolas m-am gandit sa decoram casuta impreuna, sa simta si el cumva ca e ceva deosebit.Cam subltil va trebui sa o decorez ca am scos o beteala si a facut-o ferfelita sa vad pe unde si ce pot sa pun, va pup pe toate ne vedem mai tarziu.


Daca ceva se intampla o singura data, se poate sa nu se mai repete niciodata dar daca se intampla de doua ori, se va repeta sigur si a treia oara.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dana_ene spune:

Silvi, sanatate multa .

Ali, am uitat sa-ti spun ca am vazut pozele Iarinei. O frumoasa este ! Si-o bucalata !
Sanatate multa si ei, dulcica mica.
Si mersi pentru ca ai apreciat prima pagina a site-ului !


Daniela mamica de Oana Maria (2 sept. 2003) si Roxana Elena (7 febr. 2006)

www.copilasi2006.3x.ro/" target="_blank">SPIRIDUSI DE IANUARIE/FEBRUARIE 2006

Mergi la inceput