catalog Yves Rocher

catalog Yves Rocher | Autor: rory76

Link direct la acest mesaj

A primit cineva acest catalog acasa? Am vazut la o colega si sunt niste produse excelente, dar vad ca site nu au, si nu stiu cum pot sa fac si eu comanda. Colega mea l-a primit acasa, voi ati primit ceva???

"Nu crede in miracole, bazeaza-te pe ele!"

Raspunsuri

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns vanessa ionescu spune:

eu imi comand des de la ei. comanda o faci prin posta sau la tel de pe pliant. fondul de ten e f bun si gelul de sus pt bebei...

Vanessa, Andutu (30.07.1997)si Catalin (13.06.2004)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Adrianai spune:

rory da-mi un pm daca vrei nr de telefon la care poti comanda produse sau catalogul
Produsele se aduc direct din franta si sunt foarte bune. Mai putin parfumurile, unele sunt prea dulci pt gustul meu.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ancadragoman spune:

Cum pot sa fac si eu rost de un catalog?
Eu am avut niste parfumuri si au fost superrrr

anca
poze nunta
Incercari bb

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ariel_7000 spune:

nr. de tel. de la yves rocher (comenzi):021.203.61.31 . eu am comandat niste produse telefonic, dar pe numele unei prietene si pe codul ei de client. ea are abonament la revista rider's digest si am inteles ca a primit cataloagele de la y.r. impreuna cu revista.
mi s-a promis ca vor onora comanda in 3 sapt., dar ...a trecut deja de mult perioada asta...am sunat azi la ei si mi-au zis ca inca nu au primit produsele din franta, ca sunt pe drum...si ca mai dureaza ceva timp.sper sa le primesc pana la Craciun.
ce este fain cu treaba asta este ca produsele sunt la 1/2 din pretul din magazin si se primesc si tot felul de cadouri.

alina si alexandra

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ariel_7000 spune:

am omis ceva...sunt si parfumuri placute, nu dulci: the vert (din ceai verde), gardenia, mimoza...

alina si alexandra

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ancadragoman spune:

Si nu se poate face rost de un catalog ?

anca
poze nunta
Incercari bb

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns rory76 spune:

Mie mi s-au parut super convenabile ofertele lor, pentru ca au 2 produse la pretul unuia singur! Am luat impreuna cu sora-mea si ajung sa dau 20 de RON pe o crema super buna! Numai ca nu stiu care e chestia, o sa ma intrebe la telefon de nr. de client sau asa ceva? Colega mea care avea catalogul a comandat produsele prin octombrie si n-au venit nici acum! Cica le trimit direct din Franta si de asta dureaza atat...Dar mai mare rusinea sa nu aiba site si sa aiba catalog in romana! Ce startegie de marketing o mai fi si asta????

"Nu crede in miracole, bazeaza-te pe ele!"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns BillyBilly spune:

Da, si eu le folosesc cu foarte mare placere. Acum mi-am luat crema antirid Inositol, de care sunt foarte incantata. Mastile cosmetice sunt foarte bune, dar atentie ca unele sunt cam puternice, mai ales pt. persoanele foarte tinere. La apa de toaleta imi place cea cu bambus, aroma foarte proaspata.

Nu exista circumstante, oricat de rele ar fi, din care un om intelept sa nu poata scoate ceva bun; nici circumstante, oricat de bune ar fi, pe care cel neintelept sa nu le foloseasca spre paguba lui. Francois, Duce de Rochefoucald

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns andanii spune:

si eu folosesc produsele, sunt foarte incatata de crema bio specific regulation, chiar se simte.
De fiecare data cand am comandat, comanda telefonica , mi-au venit in maxim trei saptamani , cine stie de ce intampinati voi probleme, probabil chiar nu au venit din franta

ANDANII

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ariel_7000 spune:

colega mea tocmai a primit primul colet de la ei si a primit cadou setul de bijuterii ceas si bratara, ceasul mi l-a dat mie:)))...a durat 3 saptamani. insa tot in ziua aceea am mai facut o comanda pt mine si pt ea, care nu a venit. am sunat la ei si mi-au zis ca mai dureaza cam 2 sapt., pt ca cei din franta nu aveau un produs pe stoc.
am mai facut azi o comanda telefonic, tot pe numele colegei mele, dar m-a recomandat pe mine ca prietena si astfel voi primi un cadou, iar ea altul si astfel voi intra si eu in baza lor de date si voi primi si eu cataloage si oferte, pe numele meu.

alina si alexandra

Mergi la inceput