*Ghiocei de Martie - Aprilie 2006 * (24)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns kim spune:

... pt acelasi club:
http://reclama ilegala - conmsidera acesta un avertisment/content/article_print.php3?article_id=3937&page_nr=1

KIM & printesa ALICIA (29 martie 2006)
photos

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns adar spune:

irina - asaaaa cum ne vrei ??? Am vazut pozele, sunteti niste frumosi

ceela - imi pare tare rau sa aud asta .... sa fiti puternici si sa credeti in Dumnezeu. Ii dorim mamei tale sanatate multa!

_
adar si MAIA (30 martie 2006)
''cel mai iubit copil ...''






Cati ani are Maia mea ???

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns kim spune:

azi va stresez cu linkurile

am cautat cercetari legate de stresul bebelusului si daca se transmite stresul mamei la bebeu (din sarcina, sau de la nastere, travaliu lung sau dificil), m-am linistit:

http://casanet.net.ma/Infos/includes/detail.asp?article_id=3091&lmodule=Femmes

KIM & printesa ALICIA (29 martie 2006)
photos

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ile77 spune:

Aida, bine ai revenit!
Båi sa stii ca aici nu e chiar asa frig, sint intre 7-12 grade.Si chiar am citit ca in urmatoarele 3 luni va fi destul de cald datorita incalzirii globale.
Alex este o frumoasa , si tu la fel.

Eu sint lesinata de obosita.De mai mult de o sapt Viv nu adoarme inainte de ora 3 noaptea.Cred ca de la dinti i se trage.Sper sa ii iasa cit mai repede , ca vad ca stau sa strapunga gingia.Se ridica in picoare in patut, tinindu-se de marginile patului si sta asa cu orele.Eventual sare sau se plimba de la un cap la altul al patului.Daca incerc s-o fac sa doarma, urla dese trezeste toata scara.

Noe, ce bine ca te tii de treaba cu sofatul
Nu stiu cum naiba eu am ajuns la pårerea ca nu sint facuta sa sofez.Asta pt ca reactionez aiurea cind trebuie sa ma gindesc la dreapta si la stinga.imi trebuie timp sa imi dau seama unde e fiecare.Plus ca mi-e si frica sa sofez.

Mariana, felicitari pt fetita.


Ma vopsi si eu cu gindul sa ma fac frumoasa pt petrecea de craciun de miine seara , si blah, imi iesi o culoare asa urita. Numai roscat nu e.Ca mai bine stateam nevopsita.


Sa aveti o noapte cu vise frumoase si un week-end linistit.



Ile si Vivian (07.03.2006)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ciuf spune:

Ileana, sunt convinsa ca iti sta bine. Daca iti pui si un make-up o sa iti schimbi parerea. Petrecere frumoasa maine seara si poate vedem si noi niste poze. Daca faceti.
Va pup

Ciuf, Luca (11.11.2003) si Eva Maria (21.04.2006)
Camera lui Luca/Finding Nemo

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns loranda spune:

Multa multa sanatate lui Andrei Fagurel la implinirea a noua lunisoare.Felicitari pentru cei doi dintuci si sper sa ajungi foarte curand sa mesteci numai bunatati cu ei.Mult curaj si putere si parintilor tai.
Ceela imi pare tare rau.Multa putere si incredere ca va fi bine.Da , si eu duc adevarate lupte cu mama mea sa-si faca testul Papanicolau macar o data pe an si aproape a trecut anul si nu am reusit sa o determin sa mearga,iar control la san nu si-a facut nici ea niciodata.

Laura&www.dropshots.com/loranda" target="_blank">Anda(28.03.2006)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ANDREEA GEORGIANA spune:

ADINA NICOLETA!

Va multumesc pentru urari si pentru complimente!Sunteti dragute,ca de obicei.Imi pare rau ca nu am reusit sa intru ieri,dar la Buc. nu aveam net,asa ca LA MULTI ANI,ROMANI,ORIUNDE V-ATI AFLA!
Am ajuns la Brasov si profit de faptul ca tati a plecat la Carefour,asa ca scriu repede,repede,sa nu zica ca il neglijez(in astea 2 zile cat sta cu noi,ca eu mai raman).
Nu am petrecut de Sf. Andrei,intrucat nici nu am avut chef dar a si dat gripa in majoritatea prietenilor nostri,asa ca nu am riscat.Important este ca mi-am ridicat moralul aranjandu-ma(pacat ca nu se vad in poze suvitele!),Thea m-a recunoscut si mi-a ,,imbunatatit,, lookul cu un biscuit morfolit(frecat strasnic in podoaba mea capilara).
Nici eu nu stiu ce sa iau...din partea Mosului Nicolae,dar in mod sigur ii voi pune o nuielusa in ghetute,asa cum primeam si noi an de an.Revin.

ANDREEA GEORGIANA,mamica de Thea Antonia... frumusica(28.03.2006)
http://community.webshots.com/user/andreeageorgiana

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ANDREEA GEORGIANA spune:

Mihaser,da-ne si noua reteta de pizza(aluatul mai ales)!!!!Pliiiiiz!
Ce bine ca poti ajunge la fitness!Cine sta in timpul asta cu Cristian?Si Thea este lesinata dupa reclame si dupa videoclipuri.

Polixeni,stiam ca am in casa o zeita,sigur!Ii pregatiti un party lui Nickolas pe 6?Merita!

Tcelen,tare dulce si maricica este Ana!Si iti seamana leit!

Laura Ioana,asa te vreau,optimista!Eu deja vad o raza de soare indreptandu-se catre tine!

Loranda,ce are Anda la ochisori?Nu-mi amintesc sa fi citit despre asta...

Aida,Alexandra creste si se face din ce in ce mai frumusica,iar tu arati bestial.Baga repede proiectul bb2! si te mai asteptam,ori de cate ori poti.

Alorea, micutul convalescent si va dorim sa nu mai treceti prin asa ceva!

Ciuf,nici nu stii(sau stii?)cat de bine iti poate face o cat de mica atentie acordata propriei persoane.Stai linistita,eu am bagat sosetele lui tati in frigider,asa ca...

A venit tati.Revin cu partea a doua de mesaje.Pup.

ANDREEA GEORGIANA,mamica de Thea Antonia... frumusica(28.03.2006)
http://community.webshots.com/user/andreeageorgiana

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Polixeni spune:

Andrei - Doina_cel ,Iustin Sebastian -- Serendipindity(Mara)!!

aida ai dreptate..kuklos se zice la baiat.Cum de stii greaca?Pupam ochioasa de Alexandra!

Simona felicitari pt dintisor!Rabdare!!

Ceela ce rau imi pare pt mama ta.Si eu de teama asta cand nu prea am mai avut lapte,am preferat sa iau pastiluta sa mi-l intrerupa de tot sa fiu sigura ca nu ramane sa-mi faca galme.Curaj si credinta in Dzeu!

Irina ce tort frumos dar si gustos sunt sigura!!

Ile asa agatat de patut sta si Nick cu orele si nici ca oboseste.
Ciufulet are dreptate..daca te machiezi imediat altfel arata si parul.

Loranda is eu ma facut testul Pap .Mai bine sa stau linistita...

Weekend placut dragele mele!
Filmuletze:
www.dropshots.com/dpoli_gr

Pozici:
http://new.photos.yahoo.com/gpoli_ro/#page1

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Polixeni spune:

Andreea Georgiana se pare ca am scris in acelasi timp. Party nu cred ca ii pregatim pt ca e nebotezat Nick si nu cred ca se face.Dar cadou in ghetute sigur o sa primeasca.

Mergi la inceput