Cirese de Mai-Iunie ... cu bancurile lor (28)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns camelia.t spune:

Doroti poti trece si la noi 2 dintzoci iesiti ambii in aceeasi saptamana - la 6 luni si 1 saptamana. Multumim!

**********************************************************
Adela si piticii Fineas (28 oct 2001) si Andrei (24 mai 2006)-3.1kg, 52cm

Baieteii lui mami AICI

www.dropshots.com/adelatordoi" target="_blank">FILMULETZE
www.onetruemedia.com/otm_site/my_shared?z=f44d8edd2a6299f81a253&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">MONTAJ VIDEO

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns amiss_zip spune:

Ama m-ai terminat cu prajiturile

www.flickr.com/photos/ami_si_cip/" target="_blank">poze siwww.dropshots.com/amiss_zipp" target="_blank"> filme

www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=78768" target="_blank">povestea nasterii micutei Petra

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns puiudana2004 spune:

Lacra si Ama multumim pt urari!!!
Am luat mingiuta magica din Cora si am fost asa de fericita ca am gasit-o dar.... am vazut pozele voastre si....NU E MIGIUTA CARE TREBUIE!!!Si pe ea scrie minge magica dar nu e ca a voastra!!!Si tocmai vroiam sa va zic ca am dat 72RON pe ea!!!Am niste nervi de nu mai pot!!


Dana si Andrei (6 mai 2006)
poze nunta
poze Andrei

Varsta Andrei

www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=186c913b8eeeef8c64af1e" target="_blank">Sa ma prezint...montaj

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns puiudana2004 spune:

Si ca sa ma oftic si mai tare,mai ziceti inca o data va rog ce face mingiuta voastra!!!A mea canta,miauna, lumineaza o steluta de unde iese un catel vorbeste si cam atat!!!Nu se invarte singura!

Dana si Andrei (6 mai 2006)
poze nunta
poze Andrei

Varsta Andrei

www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=186c913b8eeeef8c64af1e" target="_blank">Sa ma prezint...montaj

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns puiudana2004 spune:

Lacra,felicitari pt statul in fundulet!!!

Dana si Andrei (6 mai 2006)
poze nunta
poze Andrei

Varsta Andrei

www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=186c913b8eeeef8c64af1e" target="_blank">Sa ma prezint...montaj

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns LYLY809 spune:

Doroti, cred ca numa' de listuta noastra nu-ti arde acum! Daca n-ai dispozitie si timp (ceea ce este perfect de inteles), desemneaza pe altcineva sa faca modificari

Lacri si Razaciosul Alexandru 30 mai 2006

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns camelia.t spune:

Da, subscriu la ce spune Lacri.Scrisesem inainte de dintzoci fara iau in considerare aspectul asta.
Doroti te asteptam cu vesti bune si venim apoi cu modificari la listutza!

**********************************************************
Adela si piticii Fineas (28 oct 2001) si Andrei (24 mai 2006)-3.1kg, 52cm

Baieteii lui mami AICI

www.dropshots.com/adelatordoi" target="_blank">FILMULETZE
www.onetruemedia.com/otm_site/my_shared?z=f44d8edd2a6299f81a253&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">MONTAJ VIDEO

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns magghyc spune:

Doroti,
Cum ai ajuns sa faci eco? ai remarcat ceva ciudat in comportamentul Natalitei sau cum...
Mie nu-mi vine sa cred ca e chiar cheag de sange, foarte bine faci ca mergi sa ceri a doua opinie....
pupici, ne rugam pentru cea mica!

Mama lui Nic cel Mic
"Omnia mea mecum porto"

Nic cel Mic

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns vavitzu spune:

quote:
Originally posted by DianaR

Ella, uitasem, craniotabesul ii normal pana la 4 luni, deci Ana ii ca la carte. Eu fier nu le dau pruncilor ca eu am betatalasemie minora si mi-e teama sa n-o fi mostenit. Analize tot nu ma indur sa le fac... mi-e mila sa-i intep.

Dorotti, asa-i cum zice Ella, nu inima te doare, esti cam tanara ptr asta, cel mai probabil asa se manifesta anzietatea ta, sau poate se trage de la coloana, esofag, vreo "raceala" cum zicea Adi la nervul intercostal sau la o articulatie...

Diana, Vlad(16.05.04)(bebelus si copilas) & Timeea (18.05.06)



Diana te rog spune-mi cum e cu thalasemia asta minora ca am un nepotzel care are aceasta boala si mama lui a albit de cand a auzit ca baiatul ei are asa ceva...cu toate ca i-a explicat dl doctor ca poate duce o viatza normala dar ea nu si nu ...sta cu ghiatza in spate....

valy mama lui Edutzu

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns shoricutza spune:

LA MULTI ANI RAZACILA!!!
Lacramioara sa-ti traiasca si sa fie sanatos si mereu razacios!


Mergi la inceput