Endometru,monitorizari,ovulatie,TB,stimulare147

Raspunsuri - Pagina 21

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns bubuleana spune:

anca: cum spunea o buna, veche prietena de-a mea (adik: melutzica) daca e sa fie bebe testul iese usor pozitiv (dar nu 100% concludent) si la 10 zile de la ovulatie asa ca iti tin pumnii

bubuleana

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Happiness_4_us spune:

Ankule, stai cuminte, ca si pe mine m-a mancat ieri si tare dezamagita am mai fost. Mi-am stricat toata ziua. Imi venea sa plang asa stare am avut dupa ce am vazut ca era negativ.
Mai ai putina rabdare si o sa vezi ca o sa fie bine!


Nana, aspiranta la titlul de mamica!

In asteptarea lui !

Nunta noastra de vis!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bubuleana spune:

Nana: esti fff draguta cu galeria; drept sa spun fetele astea dragi si scumpe mi-au facut de nu stiu cate ori galerie si eu mereu le-am dezamagit hai mai bine o sa-i tragem galerie si dantuiala cand o sa avem testele pozitive

bubuleana

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Happiness_4_us spune:

quote:
Originally posted by bubuleana

anca: cum spunea o buna, veche prietena de-a mea (adik: melutzica) daca e sa fie bebe testul iese usor pozitiv (dar nu 100% concludent) si la 10 zile de la ovulatie asa ca iti tin pumnii

bubuleana




Eu ieri eram la 11 zile de la ovulatie. Deci nu e ?
Stiam eu. Off Doamne.


Nana, aspiranta la titlul de mamica!

In asteptarea lui !

Nunta noastra de vis!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Laura Ioana spune:

Ancutzule ia mana de pe test, ca iei bataie la palmuta Mai ai un pic de rabdare, vorba lui Nana sa nu fii dezamagita!

Bubule Sper sa fie intemeiate presimtirile tale!


Poze Laura

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bubuleana spune:

Nana: cum spuneam nu e 100% concludent, depinde de foarte multi factori, hcg in sange, urina diluata si mai ales: data exacta a ovulatiei nu e sigura decat daca ti-a fost confirmata ecografic. Esti tu sigura ca ai 11 zile de la ovulatie? Hai nu fi trista ca pana nu vezi rosu in fata ochilor tb sa ai sperante si sa fii optimista

bubuleana

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ancadragoman spune:

Nana nu te descuraja ptr ca la unele femei hormonul de sarcina apare mai greu in urina.
Eu oricum sa stii ca sunt cu moralul la pamant asa ca nu cred ca testul de maine mai are ce sa imi faca.
Eram ffffff sigura ca luna asta e bb......

anca
poze nunta
Incercari bb

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bibyrox spune:

Anca hai linisteste-te!!! Iti tin pumnii pentru testul de maine!!! Doamne ajuta!!! Sa stii ca multe fete pe-aici povestesc ca atunci cand au ramas insarcinate, in prima luna au avut dureri de CM! Asa ca nu trebuie sa te demoralizezi! Un pup mic sa-ti treaca piticii!




Fiecare zi, plina de lumina, ma face sa-mi aduc aminte ca traiesc!

Biby

In asteptarea...fetitzei mele

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ancadragoman spune:

Biby la cati pitici am eu acum o sa ai ceva de pupat....

anca
poze nunta
Incercari bb

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns RAMONELLA spune:

Oana doctorita mi le-a dat,normal.Ea nu mi-a zis nimic de abstinenta,oricum am cam facut abstinenta in ultimele zile...Ma duc saptamana viitoare la doctor.
Ancutule,te mananca rau???Cred ca o sa-l faci maine,indiferent ce spunem noi,asa-i???Cred ca nu mai ai rabdare.E normal.Dar daca maine nu iese sa nu te superi.Il mai faci peste cateva zile,bine??
Va pupacesc pe toate .

NUNTA
28.05.2005
http://photos.yahoo.com/ramon_ramonel

in asteptarea gemenilor
http://tt.lilypie.com/V1-jp2.png

Mergi la inceput