FIV 92

Raspunsuri - Pagina 14

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns cristinici spune:

Crinuta , da azi e ziua mea , dar de nastere.Multumesc tutror pt urari si va doresc si voua sa vi se implineasca visele.
Andicu , sa fiti sanatosi si sa ai o sarcina usoara si bb sanatos.
Anaist ,sanatate si sa-ti reuseasca FIV-ul.
La multi ani ! tuturor Andreelor si Andreilor.
Sheri cum stai cu ananasul, cu injectoanele, cu curcanelul?
Lachi mult norc maine, sa fie intr-un ceas bun.
cristinici

''Niciodata sa nu te simti rusinat ca ai incercat si n-ai reusit,pt ca acela ce nu a avut esecuri inseamna ca nu a incercat vreodata''O G Mandino

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns crinuta71 spune:

Cristinici Mai stii ceva de Lachi? Cand are ET?
Kla, Iliuta, Rubia va tin pumnii.
Cami felicitari, inca o data.
Aniast La multi ani! si tie.
Cate sarbatorite se pare ca sunt in aceasta perioada....

Va pup pe toate

poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns teodoran spune:

Mai stie cineva de Lachi?
ZisaCami, multumesc pentru raspuns.
In seara asta incep sa fac menogon...urati-mi succes..,sper sa creasca cat mai multi foliculi si sa fe cat mai buni.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Mirela_1 spune:

CAMI, FELICITARI! Ma bucur mult pentru tine. Sa ai o sarcina usoara si un bebe sanatos.

La Multi Ani! tuturor sarbatoritelor de azi. Sa aveti o viata frumoasa si implinita.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns kla78 spune:

CRISTINICI LA MULTI ANI FERICITI!

CRINUTA

ILIUTA tin punmii stransi tare de tot pt maine.si te astept cu o veste bunaaaaaaaa.

GINA ai intrat pe ultima 100 de metri....iti doresc o nastere usoara si un bebe sanatos si mancacios.

oare ce s-a intamplat cu RUBIA?trebuia sa-si ia rezultatul azi la 14:00 si vad ca nu da nici un semn....o fii negativ?stiti ceva?

pe mine azi m-a durut toata ziua burta usor,si sunt super balonata....stau pe si nimic.

http://es.pg.photos.yahoo.com/ph/kla788/my_photos

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns rubia spune:

Abia acum am reusit sa-mi revin
Din pacate rezultatul n-a fost cel sperat...
Am facut o criza de nervi si de plans ca atunci cnad a venit sotul acasa ,saracu nu stia ce sa mai faca,dar acum parca mi-am mai revenit.
As vrea si eu sa stiu cam dupa cat timp mai pot incerca ET cu embrionii congelati.
A fost o faza adineauri cand ma simteam inutila dar nu ma las!O sa incerc,o sa incerc pana o sa-mi iasa,trebuie sa iasa bine!
Cam atat

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns kla78 spune:

RUBIA imi pare rau de tot,stiu ca e greu de suportat un esec,dar ai pierdut o lupta si nu un razboi,capul sus si inainte,stim majoritatea ce dureros e sa stai cu sufletul la gura asteptand n rezsultat bun si cand colo...dar va iesi soarele si pe strada noastra.uite un de la mine!

http://es.pg.photos.yahoo.com/ph/kla788/my_photos

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns antosit spune:

Rubia....Eu nu stiu ce sa iti zic despre ET cu embrioni congelati, dar am impresia ca Sheri la facut cam dupa 2 luni de la fivul nereusit. Curaj si putere pt. mai departe!

Anto

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns zouzounaki spune:

Cristinici,La multi Ani!!!si sa ti se implineasca cit mai curind visul tau fierbinte de a avea un bebe;Doamne Ajuta!!!

"Cat asculti de Dumnezeu, atat asculta si Dumnezeu de tine"
Parintele Arsenie Boca

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cristinici spune:

Crinuta eu stiu ca Lachi maine are ET.
Zisa Cami sa-ti traiasca samburelul.
Rubia , capul sus, pana la urma va fi bine.
cristinici

''Niciodata sa nu te simti rusinat ca ai incercat si n-ai reusit,pt ca acela ce nu a avut esecuri inseamna ca nu a incercat vreodata''O G Mandino

Mergi la inceput