FIV 92

Raspunsuri - Pagina 11

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns teodoran spune:

LA MULTI ANI!!!

ZisaCami - poate ne vedem pe 8 dec. la eco...elemente de identificare...(sunt blonda,cu ochelari)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Moniland spune:

lucky (lachi) pe cand ET? Si sa ne spui cu cati embrionasi. Multa bafta.

Sheri, tu cum stai?

Monica

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Andrada.P spune:

aniast72, andicu La multi ani!! Fie ca Sf Andrei sa va ocroteasca!

La multi ani tuturor Andreelor si Andreilor!

La multi ani si FIV-oaselor care nu poarta numele Andreea! Sa dea DD sa ne aduca Mos Craciun cate un bebic!

toate FIV-oasele!

Andrada

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns rubia spune:

La multi ani tuturor Andreelor si Andreilor!Va doresc tuturor indeplinirea celui mai de pret vis :de a avea copii!

Eu astept sa iau rezultatul la B hcg ca m-am dus azi in Z12 sa-l fac si mi s-a zis sa ma duc pe la ora 14.00 sa iau rezultatul.
Mi-e o frica de nu mai stiu de mine, totusi am speranta ca azi cand va veni sotul o sa-i dau o veste buna

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Moniland spune:

Rubia, tin pumnii sa ne dai si noua o veste buna.

Monica

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Moniland spune:

Cami , eu sunt "berbeaca" dar tare mi-as fii dorit un "leut micut". Din pacate pentru la anul nu se mai poate dar sper ca va iesi un "sagetator"

Monica

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns saftoiu_gina spune:

LA MULTI ANI ANDREEA (andicu) multa sanatate ,o sarcina usoara in continuare si la anul sa sarbatoriti pe sfantul Andrei in trei sau patru .
Aniast LA MULTI ANI si celor care mai poarta acest nume, sa va ajute DD sa va impliniti visul de a avea mult dorit.
Ciarli dupa cum a spus si KLA si dupa cum ai banuit si tu cred ca e vorba de extra ,durerea aceea spre fund e la extra ,n-am sa uit niciodata acea durere,dupa cum am spus am trecut prin doua ,una destul de grea si a doua mai usoara ca a fost descoperita mai devreme .Ai grija de tine in continuare .


GINA37+ ANA

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns andicu spune:

Multumesc mult de urari!
Aniast , La multi ani si tie! sa traiesti cu numele, sa fii sanatoasa si sa ti se implineasca cea mai apriga dorinta!
Cristinici , La multi ani! sa fii sanatoasa si sa-ti dea DD cat mai curand unul sau 2 bebei frumosi!

La multi ani tuturor celor care-si sarbatoresc ziua si numele astazi!


Andreea 7+
Punctuletzul meu

Pozele mele
Ajutati-l pe Andrei!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns aniast72 spune:

Fetelor, evident ca nici astazi, de ziua mea, nu am scapat de peripetii cu injectiile:

Ora 8.50
Febra adunarii seringii, injectiei, a spirtului, a vatei....cineva la usa: un buchet de flori.
Ora 8.58
Tocmai cand ma pregateam acul: Suna telefonul - soacra-mea. Raspund, evident...dar expeditiv.
Ora 9.00
Acul semi-introdus....altcineva la usa: tot un buchet de flori.
In cele din urma am reusit sa o termin in timp util...dar cu cantec

Iar buchetele de flori?...evident ca tot de la muncitorii mei care m-au mai prins la inceputuri tot cu acu'n burta.

Multumesc pentru urari, fie ca dorinta mea cea mai aprinsa sa se indeplineasca si pentru voi.

La multi ani, Cristinici!, sa dea Dumnezeu sa ne bucuram anul urmator si pentru tine, sa ai parte de multe bucurii si impliniri.

Andreea

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns kla78 spune:

LA MULTI ANI ANDREELOR FIVOASE!sa aveti parte numai de bucurii si fericire,iar dorintele voastre sa va fie indeplinite.

RUBIA tin pumnii pt ora 14:00 ,sa ne dai o veste buna.



http://es.pg.photos.yahoo.com/ph/kla788/my_photos

Mergi la inceput