Bucurii de sept - oct 2006 (11)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns pufymic spune:

Mexxa mii de multumiri pentru complimente!Eu sincera sa fiu nu am vazut copilasi urati la nici una dintre mamicile de aici...si nici la cele cu pitici de-odata cu Alesio.....cred ca sunt generatii de copii frumosi!
Ma bucur ca sunteti ok.....piticii de pe creier trec...

Ignatica ce mai faceti?Cum e David?

Lili si eu am oroare de persoanele care incerca sa-mi atinga copiii....si daca de ex. sunt cu Nicolas in marsupiu si intinde cineva mana sa-l atinga, ma trag la o parte si evit.....chiar daca par nebuna...sau speriata de bombe.Mi-e jena sa le spun sa nu puna mana pe copilul meu...cateotdata....dar am si perioade cand nu mi-e jena si rusine...si atunci le arunc verde-n fata sa nu imi atinga copilul...

Alesio a fost ieri la tuns cu Ovi(s-au tuns amandoi) si a fost taaaaare cuminte....asa ca acum e cheliutza....

Pupici!


Ioana de Alesio Andrei(08.10.2004)&Nicolas Mihai(17.09.2006)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mexxa spune:

Pufy nici eu nu am vazut copii urati...toti sunt super frumosi...doar ca sunt unii putin mai deosebiti intelegi tu...


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anangel_lexi spune:

Gripo, n-am mai scris nimic in ultimele zile pentru ca nu cred sa intereseze pe cineva chestii de genul ca Maria s-a simtit atat de rau in ultimele 2 zile, incat n-am pus geana pe geana sau alte de-astea. Dar va citesc din umbra. Cand o sa am ceva de spus care sa fie interesant pentru toata lumea, o sa scriu Multumim ca ai intrebat de noi.
La multi ani tuturor sarbatoritilor de azi si mamicilor alina morostes si Mamilili

de Maria Cornelia (20.09.2006)
Botez, Varsta Mariei, Mariuta mamaruta,
www.totsites.com/tot/mariacornelia" target="_blank">Am si paginuta, Asa am venit pe lume

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mexxa spune:

anangel_lexi imi pare rau pentru Maria..si nu spune asta...ne intereseaza tot..si de bine si de rau...
Dar ce are...de la ce se simte rau? Multa sanatate si pupici de la noi.



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mexxa spune:

Fetelor...am observat ca bebele meu ramane cu chelie...adica unde ia cazut perisorul are lipsa......e normal?In cat timp creste la loc..?


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns pufymic spune:

Lexi imi pare rau sa aud ca nu e bine comoara mica!Ce a patit Maria?Zi-ne tot...si bune si rele ca doar de aia suntem aici!
Sanatate multa la gazuca!

Mexxa!Nu te ingrijora ca-i cade parul, e normal!O sa-i creasca altul....incet dar sigur!

Pupici!


Ioana de Alesio Andrei(08.10.2004)&Nicolas Mihai(17.09.2006)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Mirabelac spune:

quote:
Originally posted by CamiSol

Astazi am facut si noi vaccinul de 2 luni. Inca nu a facut febra. Poate nici nu face . Totusi dupa cat timp de la vaccin au facut bb-ii vostrii febra??? Noi l-am facut pe la 16:30.


Noaptea e critica din punctul asta de vedere. La noi primele 2 nopti. L-am luat in pat langa mine si cu mana pe frunte la el am stat.

Mirabela mamica fericita de David Stefan (21.09.2006),
www.totsites.com/tot/davidstefan" target="_blank"> site-ul nostru si povestea nasterii.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Mirabelac spune:

Alina

Lili

bebeilor nascuti in ziua de 28!

Roxana felicitari pt. alaptat! Si David a revenit la sentimente mai bune. F. rar papa la amandoi sanii, cand il mut eu, dar asta nu inseamna ca a golit sanul. Am observat ca se satura mai bine dintr-un singur san decat sa-i dau cate putin din fiecare.


Mirabela mamica fericita de David Stefan (21.09.2006),
www.totsites.com/tot/davidstefan" target="_blank"> site-ul nostru si povestea nasterii.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lullabay spune:

quote:
Originally posted by cucuoancea

m-am gasit de pacalici!!! Eu tot citeam si postam si nu am vazut ca ati inchis pagina 10! Acum mi-au ramas 2 mesaje acolo pe care nu sa se mai uite nimeni!

Marina, mamica Anei (21.05.03) si a Marucai (29.09.06)
POZE CU PUI DE CUC



Nu fi suparata ca eu tot acolo ti-am raspuns!
La multi ani tuturor sarbatoritilor!!!!!
Mie mi-a venit ciclu!..speram ca o sa imi vina la un an dupa nastere!!!!!
Cand ma uit cat de mari sunt copii vostri..incep sa plang si mai tare ca Stefan e slabut la 2 luni jumatate are 5400grame si 61 de cm..plecat de la 3400 si 53..desi e in grafic ca si greutate si ca lungime eu vreau sa fie mai mare!!!

Mamica fericita de Stefan Andrei (09.09.2006)
Stefan Andrei

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns nicolstoy spune:

LA MULTI ANIIIIII !!!!
3 luni - Andrei Roberto
2 luni - Ana Maria & Thea Damaris

Alina Morostes & MamiLili

Pufy bine ca ati scapat cu bine !

Ileana & Ilinca ,asteptam vesti buuuunneeeeee .
As mai sta la palavre dar sunt solicitata

Nicol - Vladut (1 aprilie 2003) si Alex (21 August 2006)

POZE
ALEXUTZU si www.totsites.com/tot/alexandruandrei" target="_blank"> PAGINA LUI
www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=74827" target="_blank"> Nascut pe 1 aprilie

Mergi la inceput