SMS-ul buclucas!

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns simply spune:

Si pe al meu il suna o tipa, cateva zile la rand, ca i-a vazut anuntul pe MTV, ca e brunet cu ochi albastri si invata la nush ce liceu...
Al meu nu o putea convinge nicicum ca a gresit numarul, ca nu are cum sa fie el, ca are sotie si sopil...
Nu a reusit sa o convinga decat dupa ce am lamurit-o eu.

Ar fi fost culmea ca dupa ce ca nu scapa omul de "hartuire", sa-i mai fac si eu vre-o scena de gelozie in loc sa il ajut

Se poate intampla oricui...

Cine e suspicios poate gasi motive de gelozie si dintr-o privire sau zambet, da aia e deja de domeniul patologic

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns pet.cost2005 spune:

quote:
Originally posted by blue eyes

Un asemenea mesaj pierde mult din sensibilitate si erotism, devine o banala insiruire de cuvinte pe display-ul unui telefon mobil. Nu m-ar incalzi daca as primi asa ceva pe aceasta cale de la iubitul meu. Prefer sa astept pana la urmatoare intalnire amoroasa si sa-l aud soptindu-mi cat ma doreste, dar nu SMS!
Dezavantajul avantajelor technologiei. Oricum, distractiva situatia.

_
O relatie sanatoasa are ca baza: schimbul intelectual, apropierea emotionala si sexualitatea.
_
Cadoul prefect pentru copil? Lasa-i copilaria! Cadoul perfect pentru femeie? Descopera-i feminitatea! Cadoul perfect pentru barbat? Apreciaza-i masculinitatea!



Exact ... e mult mai romantic "dal vivo" decat prin intermediul tel. ... si eu as prefera sa-mi fie soptite aceste cuvinte live, decat sa le citesc pe tel.

Oricum, faina faza .

Petronela


Nu-ti fie frica sa faci un pas mare. Nu poti trece o prapastie din doua sarituri mici.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Adilushu1 spune:

si eu am primit cateva sms-uri si voice-mails acum cativa ani...dar erau de la un barbat...pentru un barbat...cred ca imi facea careva vreo gluma.

In orice caz - propun sa il suni pe Gogu - sa vezi daca nu cumva e admiratorul secret de care spunea cineva...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns saddie spune:


Adilushu1 - pe langa faptul ca am prieten si nu ma intereseaza admiratorii secreti, nici nu ma omor dupa declaratii asa siropoase. Asa ca daca-i admirator secret, ghinionul lui si sa fie sanatos, ca nu e pe gustul meu!

www.tickercentral.com/view/76xc/1.png" target="_blank">Slabesc,slabesc...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Messa spune:

Supertare faza! Chiar m-am intrebat ce as face daca as "intercepta", desigur intamplator, un astfel de mesaj pe mobilul lui. Hm... nu mi-ar placea deloc. Dar n-as da cu parul ca rusul, as intreba inainte.

Mergi la inceput