SMS-ul buclucas!

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns danielac spune:

cool!


Fetita mea Diana-Maria are de acum, 5 anisori!
POZE


Suferinta unui copil de 4 anisori, Radu

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Rufus spune:

quote:
Originally posted by asteryaro

rufus, admirator, admirator, dar de unde sa cunoasca bietul Gogu parfumul... catifeaua... dulceata...???




Mai, dragostea vine cu imaginatie puternica...voi n-ati patit asa ceva?
Dar pe-asta o stiti?
Nightlosers - Dragostea-i ca si o raie
Autor: Nightlosers
Melodie: Dragostea-i ca si o raie

I:
Dragostea-i ca si o raie,te mananca si-n calcaie(x2)
Si te scarpini si de frica, ziua, noaptea te mananca
II:
Dragostea-i ca bautura cand o bei te ia caldura
Ea te-nmoaie si te-mbata si te lasa lesinata
III:
Cine iubeste si spune ala nu e om pe lume-bis
Cine iubeste si tace, nici dracu n-are ce-i face
Foaie verde foi de foc,sa mananci peste batog
Sa bei vin de la Matag,si sa-ti cante Zavaidoc
Ai,toc,toc,toc,toc,toc,toc pt tine ard in foc

I:..

Da...


poze multe cu noi
Ana a implinit un an
Vara lui 2006

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bibyrox spune:

Ehh.. am trecut si eu printr-o faza asemanatoare acum vreo 4 ani.. inainte sa ne casatorim. Era intr-o seara in jur de 11.. eu ma bagasem in pat sa ma uit la tv iar sotul bantuia prin casa. La un moment dat se aude tzaraind mobilul meu care era la incarcat in cealalta camera. Se duce sotul citeste mesajul si intra in dormitor cu telefonu' intr-o mana, cu tigarea in cealalta si cu o fata de ziceai ca eu eram o stafie. Il intreb ce este.. tace. Ii iau telefonul din mana si citesc mesajul: "Dormi? Vroiam sa te invit la o intalnire in visele noastre! Te iubesc enorm si sper sa te revad maine." N-a mai fost nevoie sa-i dau prea multe explicatii ca mi-a smuls telefonul din mana si l-a sunat pe tipul respectiv.. care s-a dovedit a fi o EA! Evident.. gresise numarul!
Ne amuzam de cate ori ne amintim faza!


Fiecare zi, plina de lumina, ma face sa-mi aduc aminte ca traiesc!

Biby

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns saddie spune:

"Da' cum ar fi fost sa vada sotul (prietenul) tau inaintea ta?" - tlaura , pai situatia a fost cam in felul urmator, ca la cam 10 min. ma suna prietenul meu sa vada ce mai fac (telepatia asta...) si-i zic: "Pai ce sa fac draga, primesc mesaje de amor!" si de aici discutia a luat o tenta mai mult decat umoristica (noroc ca nu pricepeau francezii nimic )

Ex. nu era, ca nu am ramas in relatii prea bune, cel putin nu cat sa ne mai depanam aminintiri din astea, asa ca l-am catalogat drept Gogu Anonimu'.

Mey Rufus, io sunt de acord ca dragostea naste simtiri la sufletel, da' omu' vorbea de fapte petrecute, pipaise el ceva acolo de-i ducea dorul

Acu' mi-am mai adus aminte de o faza dar care nu a fost catusi de putin la fel de amuzanta.
Intr-o zi m-a sunat un nene, ardelean dupa accent, care o cauta pe nevasta-sa, de 63 de ori. Da, ati citit bine (le-am notat). Nici nu puteam sa inchid tel. ca era cel de serviciu, dar deja dupa al 5-lea tel in care ii explicasem ca greseste nr. nu i-am mai raspuns. La doua zile dup-aia m-a sunat nevasta-sa sa-si ceara scuze in numele lui.
Tipa avea exact acelasi nr de tel. ca al meu doar cu doua cifre din mijloc schimbate intre ele.
Acum parca imi vine sa rad dar in ziua aia am zis ca mor cu nebunu de gat, ca ma exsperase!


www.tickercentral.com/view/76xc/1.png" target="_blank">Slabesc,slabesc...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns andreea81 spune:

Fain mesajul, da' iti dai seama, daca a vazut ca l-a trimis aiurea, ce aiurea s-o fi simtit?

~Este mai importanta; pacea decāt dreptatea...(Parintele Arsenie Boca)

~Tragedia vietii nu este ca se termina atāt de repede, ci ca am asteptat asa de mult sa o īncepem.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lulu77 spune:

sms, sms...dar cand primesti telefon ?

suna telefonul sotului .eram amandoi acasa ,duminca dupa amiaza.
o tipa la telefon .pe sotul meu il cheama George .....
Tipa : Cu George va rog .Sotul :la telefon ,Tipa : Buna ce faci ?
Sotul : Bine ,dar cu cine vb ?
Tipa : Cu Claudia.
Sotul: Claudia,claudia..scuze dar nu stiu care claudia?
Tipa : Cum .....nu mai stii ? Mi-ai zis sa te sun azi intre 13.00-15.00 ca esti fara sotie! (eu fiind langa el pe canapea la Tv ,deja ma pregatisem )
Sotul : Cred ca este o greseala .
Tipa : Cum greseala , aseara a fost totul frumos ,am dansat impreuna ,mi-ai promis ca ne mai vedem si acum nu iti mai aduci aminte ?
(M-am uitat lung ...ca seara trecuta sotul o petrecuse cu mine TOATA SEARA )
Sotul : Unde zici ca am dansat noi aseara ?
Tipa : La discoteca , ai uitat? Nu vii mereu la discoteca din comuna?
Sotul : Nu va suparati , pe care George il cautati ,serios ati gresit ?
Tipa : George , din comuna Pantelimon , fratele lui Costi, cu Dacia rosie .

Si restul nu mai are rost sa continui .....deci se pot face uneori confuzii GRAVE pentru unele familii.
Dupa aceasta discutie sotul era cel mai fericit ca am fost pe langa el , caci altfel stia ca daca banuiam ceva .Glumesc ...dar uneori se pot intampla greseli fff mari !

"Nu exista funie sau lant care sa lege mai strans si mai iute decat itele dragostei!"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ymcar spune:

Poate nu stiti, dar a da beep, si chiar a suna si a trimite mesaje sunt metode folosite de "agatzatori" si de pestii lor pentru a face rost de clienti. Pe mine incepusera intr-o vreme sa ma bata la cap (aleg numere la intamplare) si ma tot sunau vreo 2-3, de pe acelasi numar de tel si ma "imbiau" pevestindu-mi ce o sa imi faca ele. Aveam pe vremea aia o colega cu care eram in relatii f. amicale si care este o tipa mai din topor (dar in sensul bun al cuvatului). Si i-am pasat problema. Cand au sunat alea iar, a luat tipa telefonul si le-a luat la sictir la modul "auzi, fa, tu sa imi lasi omu' in pace ca te scutur de nu iti ramane os intreg etc." Plus cateva injuraturi, de ziceai ca e fix de la usa cortului si vine cu cutitul in dinti. S-au potolit fetele... Apoi au aparut altele.... Mi se tot intampla cam la 6 luni-un an. In ultima vreme se pare ca nu m-au mai nimerit, or fi gasit metode mai eficiente decat sunatul la plezneala.

My life stinks

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Rufus spune:

quote:
Originally posted by saddie

Mey Rufus, io sunt de acord ca dragostea naste simtiri la sufletel, da' omu' vorbea de fapte petrecute, pipaise el ceva acolo de-i ducea dorul





Pipaise pe naiba! Sanii si coapsele iubitei sunt catifelati (catifelate), iar buzele sunt dulci, cum naiba sa fie altfel? Asa-i in toate versurile!




poze multe cu noi
Ana a implinit un an
Vara lui 2006

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Elle_seb spune:

Super tare!!!
La serviciu la un unchi de-al meu: gasca de barbati, toti colegi intre ei, mai ieseau pe la o bere sau pe la vreun meci impreuna. Se gandesc "prietenii" la un moment dat, sa-i faca o "surpriza" unuia dintre ei, casatorit, cu o nevasta cam suspicioasa acasa, de faceau misto de el tot timpul, si ii "planteaza" in masina, in torpedou, un RUJ DE BUZE!!! Nu va imaginatzi ce scandal a avut omu' acasa cu femeia lui!!! El, normal, o tinea una si buna ca l-au pus colegii in masina. Da' de unde! Au ajuns la divort pe chestia asta, degeaba au venit apoi "prietenii" la nevasta acasa sa-i zica (,) ca au vrut sa faca o gluma, n-au fost crezuti, evident
Intr-un final am inteles ca s-au impacat, dar dupa ce initial femeia a depus actele de divort la judecatorie.
Toate din cauza rujului buclucas

May you always have Love to Share, Health to Spare and Friends that Care!
http://pg.photos.yahoo.com/ph/laura_bucharestlife/my_photos

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Maiotra spune:



si eu primeam telefoane de la un george din moldova (avea accent) care-o cauta pe oana.......

spunea sa nu-l mai sun sa-i cer bani si sa ma duc la munca....

vreo saptamana m-a sunat de cateva ori pe zi pana s-a lamurit si mi-a trimis un sms cu scuze....

Mergi la inceput