SMS-ul buclucas!

SMS-ul buclucas! | Autor: saddie

Link direct la acest mesaj


In ultima vreme tot invartindu-ma pe aici am tot citit de fete care gaseau te miri ce, cautand pe furis in telefoanele partenerilor. Si cate dileme nu s-au nascut... "ma inseala"... "sa-i spun"... "sa sun la nr. ala"...

Haideti sa va spun ce mi s-a intamplat vineri in toiul zilei. Eram intr-un taxi cu doi oficiali francezi indreptandu-ne catre Ministerul Educatiei unde aveam o intalnire. Toata lumea mina serioasa, discutand detaliile intalnirii precendente si punand la punct ce subiecte vom atinge la intalnirea spre care ne indreptam.
La un moment dat, imi taraie tel. ca primisem mesaj. Deschid si citesc:

"Mi-e dor de dulceata buzelor tale, mi-e dor de catifeaua sanilor tai, mi-e dor de parfumul coapselor tale, mi-e dor de orele mereu scurte de amor, de toate mi-e dor"

????? Nu pricepeam, ma uit la nr, nu-l cunosteam. De la prietenul meu nu era, ca noi locuim impreuna si avem timp de ore "lungi" de
M-am prins ca gresise omul nr si m-a bufnit rasul, in mijlocul importantei discutii de-o aveam si se uitau saracii oameni la mine ca nu pricepeau nimic.

I-am dat un reply scurt sa-i spun ca: "Goguli, greshishi nr. maica" si mi-am adus aminte de discutiile de pe forum si de fetele care prea putin luau in calcul posibilitatea ca SMS-urile mai sunt trimise si aiurea.

Chiar ma gandeam, cum ar fi sa ma sune acuma cineva si sa ma intrebe de ce-mi trimite barba-su sms-uri. Pai chiar m-ar crede daca i-as spune ca sms-ul ala a ajuns complet intamplator la mine? Sigur ca nu!
Si uite cum se ajunge la situatii cel putin jenante.



www.tickercentral.com/view/76xc/1.png" target="_blank">Slabesc,slabesc...

Raspunsuri

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Lemoni spune:

Ai fost tare haiaoasa ,chiar ca mi-ai placut.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Iubika spune:

Ha, super tare faza

*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~
I could give up chocolate but I'm not a quitter...
Click aici pentru a primi zilnic bancuri in casuta de mail!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dulcetica spune:

Concluzia mea:Gogu a dat totusi un mesaj clandestin,altfel de ce nu avea salvat numarul si a trebuit sa-l formeze aiurea?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns tlaura spune:

quote:
Initial creeata de saddie



Chiar ma gandeam, cum ar fi sa ma sune acuma cineva si sa ma intrebe de ce-mi trimite barba-su sms-uri.


www.tickercentral.com/view/76xc/1.png" target="_blank">Slabesc,slabesc...




Da' cum ar fi fost sa vada sotul (prietenul) tau inaintea ta?
Banuiesc ca i-ai povestit ce ti s-a intamplat?


www.imagestation.com/album/?id=4287441075&code=8712142&mode=invite" target="_blank">Poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Lemoni spune:

Mie mi-a placut si mesajul lui Gogu.Cata pasiune in acel mesaj!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns AngeliquedeS spune:

quote:
Originally posted by dulcetica

Concluzia mea:Gogu a dat totusi un mesaj clandestin,altfel de ce nu avea salvat numarul si a trebuit sa-l formeze aiurea?

dulcetica



Dulcetica are dreptate... Eu sunt asa, mai banuitoare de felul meu...

Din nefericire cele mai multe fete se plang ca au gasit in telefoanele sotilor/prietenilor sms-uri trimise CATRE altcineva, nu primite de EL de aiurea...

Oricum, tare faza...

Pupici,
Angelique

pozele mele, povestea nuntii, luna de miere

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Leditia spune:

quote:
Initial creeata de saddie



"Mi-e dor de dulceata buzelor tale, mi-e dor de catifeaua sanilor tai, mi-e dor de parfumul coapselor tale, mi-e dor de orele mereu scurte de amor, de toate mi-e dor"


www.tickercentral.com/view/76xc/1.png" target="_blank">Slabesc,slabesc...



Mie imi place mesajul..cata pasiune...:)


POZE

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Rufus spune:

Pana la urma nu era rau daca-l laudai nitel...chiar daca a gresit... Si daca-i un admirator secret????

poze multe cu noi
Ana a implinit un an
Vara lui 2006

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns asteryaro spune:

rufus, admirator, admirator, dar de unde sa cunoasca bietul Gogu parfumul... catifeaua... dulceata...???
Poate vreun ex?
Oricum, plin de pasiune sms-ul...

Cristina, mami de Razvan Nazdravan (31.01.2006)
www.dropshots.com/astery

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns blue eyes spune:

Un asemenea mesaj pierde mult din sensibilitate si erotism, devine o banala insiruire de cuvinte pe display-ul unui telefon mobil. Nu m-ar incalzi daca as primi asa ceva pe aceasta cale de la iubitul meu. Prefer sa astept pana la urmatoare intalnire amoroasa si sa-l aud soptindu-mi cat ma doreste, dar nu SMS!
Dezavantajul avantajelor technologiei. Oricum, distractiva situatia.

_
O relatie sanatoasa are ca baza: schimbul intelectual, apropierea emotionala si sexualitatea.
_
Cadoul prefect pentru copil? Lasa-i copilaria! Cadoul perfect pentru femeie? Descopera-i feminitatea! Cadoul perfect pentru barbat? Apreciaza-i masculinitatea!

Mergi la inceput