Bucurii de sept - oct 2006 (10)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns pufymic spune:

Lili ai mei copii dorm pe saltea din aceea sandwitch cu fibre din nuca de cocos.Nu e moale, e mai mult tare....si se odihnesc f bine amandoi!
Eu la nici unul nu le-am pus pernite la cap, dorm pe saltea doar, fara perna...de fapt si noi tot fara perne dormim...
Multa sanatate sotului tau si ii tin pumnii sa suporte bine tratamentul cu citostatice.....ca ma gandesc ca totusi au efecte adverse si dc sunt in cant. mici....

Credo bine ai revenit!

Simona m-au trecut toti fiorii cand am citit mesajul tau ....si eu sper din suflet sa fie totul ok cu Ileana &co.....

Ralu si pe astea de azi le-ai vazut????De poze vorbesc...uita-te acum www.puf.hostcenter.ro/main.php?g2_itemId=3441" target="_blank">AICI....dc mai ai chef....nervi si timp!(cred ca altadata n-o sa mai zici sa pun poze noi ca te-am zapacit in seara asta)
Ah, sa nu uit: a zis Ovi(sotul meu) ca e superba craciunitza voastra!!!

Pupici!


Ioana de Alesio Andrei(08.10.2004)&Nicolas Mihai(17.09.2006)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gripo spune:

Am intrat si eu repede, repede, ca am la treaba....si, cu ocazia asta, vreau sa multumesc tuturor fetelor pentru urari, am asa niste emotii...

IGNATICA, ma bucur enorm ca a cedat infectia, felicitari! si cu ajutorul lui DD o sa scapati si de operatie, trebuie sa rasara soarele si pe strada voastra!.

KATIA, luam legatura duminica sau luni, cand ai sunat tocmai plecam la cumparaturi, mey, si am spart la bani...ei, dar un baiat are mama, si un singur botez!

MAMILILI, ii urez sotului tau, din tot sufletul sa treaca cu bine peste tratamentul asta, si sa dea DD sa nu mai fie nevoie de nimik altceva.

Sper sa fie bine si cu ILEANA si copiii ei, of DOamne!

PUFY, frumosi foc flacaii tai, a stiut el, sotul tau de ce a intrebat si a 2-a oara:"vrei...?"

RALU, frumoasa foc rochita, am vrut sa-i cumpar si eu lu' fi-miu in seara asta, dar nu am gasit marimea lui, poate data viitoare.

DORI, mami lui RADU ANDREI 11 septembrie 2006

www.totsites.com/tot/raduandrei" target="_blank">poze
VARSTA RADU ANDREI

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns pufymic spune:

Gripo ei a stiut....si-a incercat norocul doar. Sa aveti o zi minunata maine si petrecere frumoasa!Asteptam poze!

Pupici!


Ioana de Alesio Andrei(08.10.2004)&Nicolas Mihai(17.09.2006)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns _Ralu_ spune:

da, pufy, pe alea le vazusem! sunt super, dupa cum ti-am zis! si nu m-am plictisit, de ce sa ma plicti? eu m-as uita ore in sir la poze! imi plac mult! eu le vad pe toate mereu!

daca si ovi a zis ca e frumusica craciunitza noastra, atunci sigur asa e!

gripo, mai zic odata, sa aveti parte de cel mai frumos botez din lume! si pt cris la fel!

vreau sa va intreb si eu ceva: alexia, cand o pun pe pernutza asa un pic ridicata, se chinuie sa se ridice! apropie asa un pic umerii si incearca sa se ridice! mi-e o frica de mor! sa nu pateasca ceva1 si dac-i dau mainile ma apuca si incearca sa se tina de mine sa se ridice. nici nu-mi vine s-o mai iau de manute ca mi-e frica sa nu pateasca ceva! mai pateste cineva asa? cand e normal sa se ridice in fundulet? si cand avem vie sa-i punem asa in fund, alaturati de o perna, ceva? la voi am tot vazut prin poze ca-i puneti in fund asa, sau in scoica! noi n-avem scoica, dar de ex, pot s-o pun in carut la nivelul al doilea ridicat?
offf, hai ca v-am zapacit, dar va rog raspundeti-mi ca sunt chiar ingrijo!

lili, multa sanatate sotului si multa putere in continuare pt tine!



raluca de alexia-maria(07.09.2006)
pozishoare
m-am facut maricica! si ma mai fac!
www.totsites.com/tot/alexia-maria" target="_blank">va invit sa ma cunoasteti!
www.totsites.com/tot/badutu" target="_blank">...mai am un copil...



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns matahut spune:

Of, tot la Ileana imi fuge gandul. Sper sa fie totul bine.

Marina, mamica Anei (21.05.03) si a Marucai (29.09.06)
POZE CU PUI DE CUC

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns putzuruca spune:

Ralu, si eu o pun de vreo 2 zile pe Deea in carut la al doilea nivel. Nu o tin mai mult de o juma' de ora asa. La nivelul manutelor ii pun jucarii zornaitoare si vorbeste cu ele si rade. Cred ca nu e nici o problema daca punem bebelusele asa. Pozitia este aceiasi ca in scoica.
Aaaaaaaaaaaaaaa...am uitat sa-ti spun ce era mai important: e o papusa dulce rau craciunita ta.

Putzuruca mamica de Andreea-Iuliana(19.09.2006)

ALBUM DE FAMILIE
www.totsites.com/tot/babydeea" target="_blank">PAGINA DEEA

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns putzuruca spune:

Azi am reusit sa fac cea mai frumoasa fotografie. Dupa asa un zambet, ma topesc.

Putzuruca mamica de Andreea-Iuliana(19.09.2006)

ALBUM DE FAMILIE
www.totsites.com/tot/babydeea" target="_blank">PAGINA DEEA

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns putzuruca spune:

Offff....nu merge. Cred ca am gresit eu ceva.

Putzuruca mamica de Andreea-Iuliana(19.09.2006)

ALBUM DE FAMILIE
www.totsites.com/tot/babydeea" target="_blank">PAGINA DEEA

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns putzuruca spune:

Cred ca acum am reusit sa va arat cel mai frumos zambet. Cum sa nu ma topesc cand imi zambeste asa? In astfel de momente uit ca n-am dormit, ca n-am mancat sau ca a tipat o ora inreaga din cauza colicilor.

Putzuruca mamica de Andreea-Iuliana(19.09.2006)

ALBUM DE FAMILIE
www.totsites.com/tot/babydeea" target="_blank">PAGINA DEEA

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns RO ANA spune:

Putzuruca, Deea e dulcica tare....iti vine sa-i mananci falcutele.

Mamica de bebe Andrei (16 august 2006)
poze

Mergi la inceput